RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja nr 4, pierwsza w, mam nadzieje, 4osobowej grupie  (Przeczytany 3074 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« : Styczeń 31, 2012, 15:50:34 »

Wow, zostałem moderatorem. Poczułem się ważny i w ogóle strasznie taki mroczny i potężny.

Prawem danym mi przez wszystkie wielkie i nieskończone potęgi chaosu bla bla bla....

Następna sesja: piątek 03.02.2012, 16:00

Miejsce - u RDO (chyba, że zmienimy na coś pasujące bardziej wszystkim).
u Devala , odjazd RDOwozem 16 30 spod dworca w Gdańsku.

Oczywiście byłbym wniebowzięty, gdybym dowiedział się coś niecoś o nowym drużynowym renegacie (mam na myśli w formie pisemnej) i czegokolwiek o psykerce o jej graczce, postaci i w ogóle o wszystkim, co tylko może mnie interesować Uśmiech Najlepiej na gg pisać.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 31, 2012, 16:09:43 »

Dragan Arnold von Lubin opublikuje tragiczną historię swojego upadku z XIII Regimentu Pieszego Gwardii Imperialnej planety Krieg do przeklętej Zdradzieckiej Gwardii już wkrótce. Uśmiech Zapewne jeszcze przed piątkową sesją.

Co do samej sesji: ja mam dużą prośbę. Wioska rdo to prawdziwe anus mundi, a nie zawsze może trafić się dobry brat Devala, który nas podrzuci (choć i wtedy jest to kawał drogi). Postuluję, żebyśmy grali w Piwnicy RPG-UG, we Wrzeszczu, na Sienkiewicza 1 (to naprzeciwko Rebela). Ktoś jest przeciwko? Nie? Dziękuję. Mrugnięcie A tak na serio, to liczę, że nasz MG się zgodzi, no i nasz gospodarz rdo także. Choć ciężko nie zauważyć, że w Piwnicy takich luksusów jak u rdo to jednak ni ma... Smutny
Zapisane
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 31, 2012, 16:34:58 »

Luksusy można Przenieśc do piwnicy. Ważne, zeby był prąd, to przyniose laptopa i puszcze jakieś brzdąkanie w tle. Ja jestem w takiem razie za przeniesieniem sesji do piwnicy.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 31, 2012, 16:41:38 »

W piwnicy to mi się grać nie chce ;-) A dojazd do mojej wioski jest wcale wygodny ;-) Właśnie przyjechałem z Politechniki tutaj w mniej niż 20 minut. Raczej przepisowo ;-) Z Głównego powinno być jeszcze łatwiej: wjeżdżasz na Armii Krajowej i praktycznie do oporu prosto, skręcasz w prawo w Inżynierską i jesteś na miejscu Język (no i jest też autobus 167).

Jedyną zaletą piwnicy jest to, że jest we Wrzeszczu ;-) Dalej jest długa lista wad: brudno, ciemno, przyciasno, śmierdzi no i nie ma kibla ;-) (no znaczy jest ;-) na czwartym piętrze ;-) )

Jakaś trzecia opcja?
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 31, 2012, 16:53:29 »

Kontruję argumenty:

"Ciemno" - to przecież dobrze. Chichot Zresztą nie jest tak ciemno, żeby nie można było grać.
"Ciasno" - nie w 5 osób.
"Śmierdzi" - tylko jeżeli nie wąchasz w nieodpowiednich miejscach. Chichot

Jeszcze mi tu będzie wybrzydzał na naszą "klubową" Piwczniczkę, patrzcie go! Język

Zgodzę się z tym, że do kibla trzeba questować. Ale jak robiliśmy dobre, mocne sesje, to zdarzało się, że raz tylko robiło się wyprawę na trzecie piętro, a niektórzy to i trzymali przez całą grę. Mrugnięcie To zależy od Bestyja, czy będziemy chodzić do kibla, czy zafunduje nam takie granie, że będziemy siedzieć przy stole, spoceni, z k10-kami trzymanymi mocno w rękach. Duży uśmiech Tuszę, że mu się uda. Uśmiech

No, ale jeżeli będzie trzecia opcja, to mogę zmienić zdanie. Mrugnięcie
Zapisane
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 31, 2012, 17:19:51 »

To, czy będziemy chodzić do kibla zależy od ilości spożytych płynów w o wiele wiekszym stopniu niż ode mnie Język

Może być ciemno ciasno i w ogóle. Choć RDO, do nas, na nasz teren, przewietrzysz sie i w ogóle. Uśmiech
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 01, 2012, 17:49:56 »

dobra - to ja napisze, żebyśmy w piątek grali jednak u RDO, i u RDo sie ewentualnie dogadamy do grania gdzie indziej - tak osobiście myśle, bedzie nam łatwiej
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 02, 2012, 08:04:08 »

Odnośnie planów na 4. sesje - przed wami Audiencja u Mnemoniusza. Wypada w gości przyjść z prezentem. Są 2 idealne prezenty, kto na sesji zaproponuje jeden z nich jako prezent + 25 exp Język

planujemy (-cie) też dokończyć miniquesta rekrutacyjnego.

Być moze uda nam sie spisać jakiś Compact. Mam nadzieje, iż odwiedzimy też świątynię. W miarę możliwości będziemy wprowadzać święta państwowe i ograniczać działalności instytucji handlowych, by nie marnować aż tyle czasu.

Coś jeszcze? jakieś życzenia, uwagi? jakieś listy do św mikołaja?
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 02, 2012, 17:08:48 »

Odnośnie planów na 4. sesje - przed wami Audiencja u Mnemoniusza. Wypada w gości przyjść z prezentem. Są 2 idealne prezenty, kto na sesji zaproponuje jeden z nich jako prezent + 25 exp Język
Moja postać na razie ma na myśli tylko prezenty których Mnemoniusz NIE chciałby dostać ;]

Cytuj
Coś jeszcze? jakieś życzenia, uwagi? jakieś listy do św mikołaja?
To Warhammer 40k - tutaj najbliższą postacią Santa Clausa z jego ho ho ho, wielkim bebechem, rubasznym poczuciem humoru i dużą ilością prezentów jest Papa Nurgle z jego ho ho ho, wielkim bebechem, rubasznym poczuciem humoru i dużą ilością prezentów - ale takich prezentów jak ten ma (na razie? choć potem pewnie tylko Krigowiec jak już) NIE chcemy  Uśmiech
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 02, 2012, 18:45:46 »

Skład będzie 3-osobowy jednak, bo Rashequa odpadła (permanentnie). Jej psykerka umarła jeszcze zanim zaczęła grać. Przykre.
Zapisane
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 02, 2012, 18:51:38 »

no ale że w ogóle prezentów nie chcecie? niespodzianek? tak w ogóle ? Język i Dlaczego tak źle myślicie o kochanym Mnemoniuszu? on naprawdę jest bardzo rozumnym człowiekiem i na pewno wam pomoże w waszych kłopotach. Uśmiech nawet za bardzo nie dokładając nowych Język Może ma dla was jakiś statek lub dwa na sprzedaż. i w ogóle jestem pewien, ze on was bardzo bardzo lubi:P

A w ogóle to jak możecie wątpić w dobre intencje swojego MG? może MG naprawdę chce was poznać i wasze pragnienia Język i naprawdę nie chce was za bardzo skrzywdzić.

Co do naszej niedoszłej Rashequy - szkoda, już nawet zaczynałem ją brać pod uwagę w moich obliczeniach. Odpadła z jakiś konkretnych powodów, przestraszyła się naszych splugawionych chaosem osobowosci, czy coś?
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311