RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja dziewiąta  (Przeczytany 1812 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« : Maj 27, 2011, 13:12:43 »

Zwyczajowo termin to wtorek o 15:00, ale spróbujemy tym razem zagrać pod chmurką.

Pierwsza opcja to plaża w okolicy Orłowa, mniej-więcej tutaj:

http://maps.google.com/maps?sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.510723,114.169922&ll=54.488202,18.567624&spn=0.010445,0.027874&z=16

Oprócz tego możemy też zdecydować się na bezpieczniejszy wariant i rozłożyć kocyk w lokacji ogniskowej (żwirownia) albo nawet na trawniku przed uniwerkiem.

Prognoza pogody na chwilę obecną nam sprzyja, gdyby jednak miało padać to oczywiście wracamy do grania u mnie.

Gdzie się spotkamy i dokładnie o której zależy od tego co komu pasuje, dlatego prosiłbym wszystkich (tak, Jonaszu, Ciebie również Język) o sugestie.
Zapisane
TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 27, 2011, 14:48:33 »

To ja może wszystkich zaskoczę i odpowiem jako pierwszy Język

Jeśli pogoda rzeczywiście będzie nam sprzyjać, to plaża jak najbardziej mi pasuje. Co do samego miejsca na plaży do zdaję się na was żeby wybrać dobrą miejscówkę Język

Bezpieczniejsze warianty to raczej wtedy jeśli ktoś z grupy bardzo nie lubi plaży albo gdyby była niezbyt pewna pogoda.

Godzina bez różnicy, więc jak dotychczas pasowała wszystkim 15 to pewnie niech ciągle pozostanie (chyba, że ktoś będzie potrzebował trochę więcej czasu na dojazd).
Zapisane
Leal
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 29, 2011, 11:20:55 »

Jeżeli nie byłoby to ogromnym problemem, to możemy przesunąć na 16? Powinnam koniecznie wybrać się na wf, bo inaczej nie dostanę wpisu Uśmiech

Odnośnie miejsca, to plaża brzmi super. Chyba, że pogoda będzie kapryśna Uśmiech
Zapisane
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 29, 2011, 17:06:02 »

Na chwilę obecną pogoda zapowiada się idealnie, ciepło i bez deszczu: http://www.twojapogoda.pl/polska/pomorskie/gdansk

Co do przesunięcia terminu to 16 też mi oczywiście pasuje, chociaż oznacza to też, ze później skończymy. Nikomu nie przeszkadza jeżeli skończymy ok. 20?

Jeżeli zaś chodzi o miejsce spotkania to zastanawiam się, czy dałoby się namówić Szymona, żeby nas wszystkich zabrał w samochód i podwiózł na plażę. Uśmiech Szymonie, co ty na to?
Zapisane
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 29, 2011, 19:55:09 »

Przesunięcie godziny - spoko.
Miejsce - dowolnie. W razie niepewnej pogody, można się spotkać u Ciebie i na miejscu zdecydować czy zostajemy w domu, czy idziemy do np żwirowni.
Podwiezienie naszej grupki na plażę - niestety odpada z przyczyn technicznych (mój roadster jest dwumiejscowy) ;]
Zapisane
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 30, 2011, 07:31:46 »

OK, w takim razie spotkajmy się o 16 w okolicach molo w Orłowie.

Kamila - zdążysz na 16 do Orłowa? Od kolejki jest jakieś 10-15 minut drogi na plażę. Jeżeli nie to czy przeszkadza Ci, że rozłożymy się ze wszystkim przed Twoim przybyciem?

Ja zabiorę koc co by było na czym usiąść, ale skoro jest nas czwórka to przydałby się drugi. Kto zgłasza się na ochotnika? Uśmiech

Gdyby pogoda się zmieniła to jutro wyślę każdemu z was smsa i spotkamy się u mnie o 16. Ale to plan awaryjny, mam nadzieję, że się nie przyda.

Acha, nie będzie pizzy, więc proponuję żeby każdy coś zabrał do picia albo jedzenia - paluszki, chrupki, soki - wszystko mile widziane. Uśmiech

Zapisane
Leal
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 30, 2011, 10:27:13 »

Postaram się Uśmiech Z alfy do skm jest blisko, ale jeżeli się zdarzy niewielki poślizg to jakoś was znajdę. I oczywiście, że wcześniejsze rozłożenie się ze wszystkim mi nie przeszkadza Uśmiech

Z przyczyn technicznych (rzeczy na zmianę na ściankę) raczej nie będę w stanie zabrać żadnego koca (grozi przeładowaniem), ale coś do picia i jedzenia po drodze zakupię Uśmiech
Zapisane
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 30, 2011, 11:52:09 »

Mogę zabrać koc. Powinien zmieścić się w bagażniku Mrugnięcie
Postaram się też coś do przegryzienia/wypicia przywieźć, co by nie musieć samego piachu gryźć i morskiej wody pić.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

opatowek rankingstop bhpelblag whispers-in-the-dark worldofdogs