RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja nr 5  (Przeczytany 2646 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« : Luty 09, 2012, 07:40:20 »

Z racji, że nasz podły Kultysta Apostata zdezerterował budować PKB podłego anglosaskiego imperium, Mam do pozostałych graczy pytanie - czy urządzimy sobie sesje jakąś w międzyczasie w 2/3 składu, czy ewentualnie czekamy na powrót RDO?

Przy opcji 1. -> Z racji że nie do końca widzę wycieczkę na Olszynkę do Devala, miejscówka to np Joavenowa Piwnica, albo jestem otwarty na inne propozycje.

termin to pewnie 17 albo 19 luty. Kiedy Wraca RDO? co sadzicie?
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 09, 2012, 14:29:23 »

Kilka kwestii (do rozpatrzenia każda z osobna):
1. Co do czasu powrotu - nie wiem.
2. Co do sesji - ja jestem za (tylko patrz 4).
3. Co do terminu z tych dwóch mi na 90% pasuje tylko 19.02
4. Proponowałbym zamiast normalnej kontynuacji (z tą poczekać na Rdo) - jakąś może nie związaną z fabułą główną odskocznię (albo patrz 5).
5. Ewentualnie ja mógłbym próbować poprowadzić jednostrzałówkę jednosesyjną "z czasów przed wydarzeniami w kampanii królowej" - propozycje (obie w sumie powiązane z Kriegami):
a) "taktyczna" "Siedem"
b) "crawlowa" "Kompleks 110R/A"
Gdzie postać MG do rozpiski wg kumulatywnych pozostałych. Zaleta takiej jednostrzałówki:
a) fabuła główna mogła by poczekać na Rdo
b) Krieg by podgonił do całej reszty niesławę i doświadczenie
c) osoba z punktu 6 by mogła "poznać podstawy działania" - a w głównej fabule by wylądowała na głębokiej wodzie
6. Na 70% może mi się udać załatwić dodatkowego gracza - próbować załatwić (RPGiarz tylko z WH40k zielony)?
7. Zważywszy na zapowiadaną pogodę na weekend (poniżej 20 stopni mrozu) - proponuję Olszynkę, tylko z "*" - czyli nie pałętanie się 178-ką 'na to odludzie' - tylko jakimkolwiek tramwajem do rynku przy Elbląskiej gdzie ludzie byli by "w samochód zwinięci" i na miejsce dostarczeni (w drugą stronę odwrotnie). Zalety nad piwnicą: nie piwnica, ciepło, toaleta trzy metry dalej.
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 09, 2012, 14:46:02 »

4. No taki jest plan. Na pewno nie będzie powiązana z główną osią fabularną, raczej okazją do lepszego dogrania się graczy i ewentualnie zdobycia jakis dodatkowych bonusów i PDków, Z resztą na pewno na RDO poczekamy,(Chyba, zę za długo go sie będzie, wtedy się go przypadkiem uśmierci, albo coś - Język)

Gramy za tydzień - ja tez jeszcze nie jestem pewien terminów, ale też się raczej skłaniam do tego drugiego, niedzielnego.

7. Myśle, ze jak po nas zawiniesz i nas odwieziesz, to możemy się umówić na Olszynkę.

Myślę, że można by rozważyć tego dodatkowego gracza.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 10, 2012, 17:13:14 »

Co do mnie, jakby co, to wracam na pewno do końca lutego ;-)
A kiedy dokładnie - nie wiem ;-)

Planujcie, planujcie - jak beze mnie chcecie grać, grajcie ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 11, 2012, 15:02:32 »

Co do mnie, jakby co, to wracam na pewno do końca lutego ;-)
A kiedy dokładnie - nie wiem ;-)
Ja zakładam, że o ile nie wyjeżdżasz do krainy głośnej rykami krów wielkorogich i pachnącej prochem strzelniczym oraz ropą (czyt. TX) to raczej wrócisz ;]
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 13, 2012, 15:42:04 »

Chyba, że go jakaś przecudna białogłowa uwiedzie.

ale wracając do tematu - nabyłem właśnie drogą kupna "Black Crusade Hand of Corruption" i podejrzewam, ze prędzej czy później przyjdzie wam zmierzyć się z tą przygodą w takiej, czy innej formie.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 13, 2012, 17:48:45 »

Cokolwiek by się działo i ktokolwiek byłby uwodzony - popieram granie w tym tygodniu. Niedziela pasuje mi... tak z grubsza. Niezdecydowany Wolałbym sobotę, ale dostosuję się.
Zapisane
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 13, 2012, 17:55:35 »

No właśnie mi sobota za cholerę nie pasuje z  powodu rodzinnej imprezy.

To co - może oficjalnie ustalmy - gramy w niedziele, u Devala, spotkajmy się na rynku przy Elbląskiej o 15.30,

żebyśmy z grubsza o 16 zaczęli grać. Ja wezmę komputerka z muzyką - ale nie mam za bardzo głośników do niego - jakby się komuś udało załatwić jakieś takie komputerkowe to by było extra, a jak nie to sobie poradzimy tym, co będziemy mieć.

Pasuje wszystkim?

Choć jakbym mógł zasugerować, to może niech Deval sporządzi jakąś mapkę w którym miejscu dokładnie chce nas zgarnąć, bo szczerze mówiąc nie do końca sie orientuje o którym miejscu mówi mając na myśli rynek na elbląskiej Uśmiech
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 13, 2012, 18:32:39 »

Aye-aye! Ja spróbuję skołować głośniczki. Uśmiech

I do niedzieli już na pewno streszczę poprzednią sesję, tudzież wrzucę parę informacji o Draganie... Have faith (in Chaos)!
Zapisane
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 14, 2012, 00:43:29 »

Ad głośniczków - jedyne jakie mam to w ekran wbudowane (ale dobrze działają) - więc nie trzeba przynosić żadnych dodatkowych.
Ad lokacji - +54° 20' 53.64", +18° 40' 12.47" a dokładniej parking na prawo patrząc po wyjściu z przejścia podziemnego http://maps.google.pl/maps?rlz=1C1GGGE_plPL387PL387&ix=seb&q=%2B54%C2%B0+20'+53.64%22,+%2B18%C2%B0+40'+12.47%22&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x46fd73a80122bfaf:0x5e8be0804979a6b6,%2B54%C2%B0+20'+54.39%22,+%2B18%C2%B0+40'+13.01%22&gl=pl&ei=qZ85T4yWK8jfsgampJmRBw&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CCUQ8gEwAA na południe od znacznika (google jak widać ma za mała rozdzielczość tychże) - trójkątny parking
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 14, 2012, 09:07:07 »

O super, już kojarzę mniej więcej o które miejsce chodzi. O ile pamiętam, można tam chyba tramwajem nr 8 dojechać Uśmiech

Postanowiłem być dobrym MG, przygotuje wam jakieś handouty i takie tam tego typu gadzety. Znaczy taki jest plan. żeby było fajnie i w ogóle. Pisze wam w sumie nie dla tego, ze powinniście o tym wiedzieć, tylko dlatego, zę jak juz wam to publicznie obiecam, to moze mnie to bardziej jakoś zmotywuje do pracy nad nimi Język

Wychodzi na to, że pisanie przepowiedni i innych takich tworów jest całkiem śmieszne Język


Zastanawiam się też nad poprzemycaniem do naszej zabawy kilku pomniejszych bogów chaosu hahaha <demoniczny śmiech>
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: