RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja 6  (Przeczytany 5046 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« : Luty 24, 2012, 20:32:44 »

Maciek wraca w przyszłym tygodniu, ale przyszły weekend mam chyba zajęty. ok 18 marca wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc proponuje sesje odstawić np:

10 marca (sobota) (nie wiem jeszcze gdzie, czekam na propozycje)


Sesja w mam nadzieje 3 osobowej drużynie, w czasie sesji mam nadzieje załatwić sprawe  spotkania z Mnemoniuszem oraz konsultacji w Świątyni i w międzyczasie jakieś mordobicie czy dwa uskutecznić, jakieś trupy czy coś, żeby nudno nie było Mrugnięcie

Chciałbym też w miarę możliwości ograniczyć czas na sesji na jakieś tam targi i zakupy, dlatego proszę tego typu interesy potajemnie między sobą konsultować i przed sesją do mnie na jakieś tam PW czy GG  pisać.

Mordeci i Dragan dostają za ich sesje - po 500 EXP, 2 punkty infamii i 2 punkty korupcji

Mordeci dostał zabawkę i zmutował, Dragan chyba jeszcze nie przekroczył magicznego progu. Gdyby Mordeci był jednak niezadowolony ze swojego obecnego wyglądu możemy podyskutować nad zmianami w obecnym wyglądzie. W sumie dobrze by było, gdyby Mordeci się zastanowił nad zmianami w swoim obecnym wyglądzie i tym, jak wpłynie to na jego życie i w ogóle. Od modyfikacji w zbroi zaczynając Język

Gdybym lepiej poznał Dragana też było by fajnie - podeślij mi co masz Uśmiech
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2012, 20:58:45 »

10 marca? OK ;-) Mozna u mnie ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 25, 2012, 17:02:47 »

więc proponuje sesje odstawić np: 10 marca (sobota) (nie wiem jeszcze gdzie, czekam na propozycje)
Mi pasuje czasowo. Miejscowo - miejsce jest u mnie też, u Rdo też pasuje.

Mordeci dostał zabawkę i zmutował, Dragan chyba jeszcze nie przekroczył magicznego progu. Gdyby Mordeci był jednak niezadowolony ze swojego obecnego wyglądu możemy podyskutować nad zmianami w obecnym wyglądzie. W sumie dobrze by było, gdyby Mordeci się zastanowił nad zmianami w swoim obecnym wyglądzie i tym, jak wpłynie to na jego życie i w ogóle. Od modyfikacji w zbroi zaczynając Język
Dla technika rąk/macek/chwytaków i oczu nigdy za wiele ;] A priorytet - zmodyfikować zbroję. I mutacja choć widoczna to bardzo przydatna (w RL ile razy by się przydała  Duży uśmiech ), choć do wykorzystania w pełni trzeba będzie talenty wykupić i zawsze mogła być gorsza.
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2012, 18:14:55 »

Acha, Deval => zapomniałem ci jeszcze powiedzieć, iż logicznym jest, że twoja nowa zabawka dodaje ci jeden punkt pancerza na kończynie do której się aktualnie przyssała Uśmiech w końcu to spora warstwa dziwnej materii broniąca twoje kruche ludzkie ciałko przed obrażeniami. Uśmiech
Jakbyś miał chwilke czasu, mógłbyś rzucić statystyki swojej postaci i liste swojego sprzętu i uzbrojenia obecnego i zdobycznego i w ogóle ( może jakiś nowy temat) co wasza drużyna ma w posiadaniu - najchętniej obarczył bym tym ciebie, bo z racji wykształcenia jesteś w drużynie najdokładniejszy i najbliżej ci do księgowego, jak i twoja postać z racji pochodzenia największe ma umiejętności w dbaniu i katalogowaniu sprzętu i własności waszych. Niech cie prorok oficjalnie uczyni "mistzrem arsenału" imperium waszego czy coś Uśmiech
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2012, 22:36:54 »

Prorok oficjalnie nadaje Mordeciemu kolejny tytuł honorowy, "Mistrz Arsenału".

BTW: Jovaen, jaki nadać tytuł honorowy Twojej postaci? Uśmiech Bo Devala postaci już trochę tytułów nadałem, a Tobie chyba jeszcze żadnego ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 07, 2012, 14:14:55 »

Dobra, to wracając do tematu, gramy w tę sobotę u RDO. Deval poinformował mnie iż prawdopodobnie zwerbował 4 gracza. Pytanie, co z Joavenem, bo coś się tu nie odzywa? będziesz waćpan?

Gramy u RDO o 16, pasuje?
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 07, 2012, 18:32:15 »

Nic nie wiem o żadnym czwartym graczu i właściwie to muszę przyznać, że (ktokolwiek to jest) nie podoba mi się za bardzo fakt, że jest to ustalane bez mojego udziału. Nie to, żebym był przeciw zapraszaniu czwartego gracza, ale cholera nikt mnie nawet o zdanie nie zapytał!
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 07, 2012, 19:18:06 »

BTW: Jovaen, jaki nadać tytuł honorowy Twojej postaci? Uśmiech Bo Devala postaci już trochę tytułów nadałem, a Tobie chyba jeszcze żadnego ;-)

Ten Który Oczyści Świętą Ziemię Imperium w Ogniu Chaosu. Chichot Wierny sługa Imperatora, aktualnie po tej dobrej stronie mocy. Język

Bestyj - mnie ten termin pasuje. Uśmiech

rdo - kwestia nowego gracza to żadne nowum przecież, już od jakiegoś czasu Deval o tym wspomina. Popieram inicjatywę. Żeby było zabawniej... Łukasz, dobry kumpel mój i whtmnk-a również byłby chętny na grę. Gadałem z nim wczoraj. Mógłby przyjść już 10 marca. Szlachetny ów człek jest mocno obeznany z settingiem i klimatem, no i nie strzela fochów, jak... pewne psioniczki. Język Ręczę za niego. Bierzemy go? Możemy mieć w najmniejszym wypadku - 3 ludzi w drużynie, a w największym - 5. To dobre liczby moim zdaniem (a i tak na pewno będzie tego mniej).
Zapisane
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 09, 2012, 12:51:09 »

Witam. Czy dało by się zmienić lokalizacje na Olszynkę? Kwestia ta tak późno wynikła, bo dziś (pt) w sumie zostałem postawiony przed pewnymi faktami dokonanymi i są na mnie naciski, żebym domu pilnował (brat do Władysławowa pojechał dziś z prawienarzeczoną, rodzice do Warszawy muszą na dwa dni, a u sąsiada ktoś "ogołocił" dom). Jeżeli będzie zgoda i potwierdzenie wszystkich do jutra - to wtedy zapraszam do mnie (samochodem dysponuję, więc ludzi z "rynku" bez problemu mogę "zgarnąć").
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 09, 2012, 13:27:33 »

Acha no jak siła wyższa, to proponuje przenieść się na Olszynkę.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 09, 2012, 13:49:19 »

Maciej check
Jakub check
Krzysztof check
Tomasz check
Teraz tylko ustalić a) dokładną godzinę b) kto kogo i gdzie "zwija po drodze".
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 09, 2012, 14:56:34 »

Super. Jak się zbierzemy w komplecie, fajna sesja może wyjść ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!