RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja 6  (Przeczytany 5046 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 11, 2012, 00:24:46 »

Surprisingly: We're still alive!
And KICKING! Uśmiech

BTW: Deval: czy mi się wydaje, czy masz za sobą najwięcej sesji jak dotąd? Uśmiech
Tak.

Bestyj: zeskanuj/sfotografuj nasz PAKT.
Można też przepisać.

Jovaen: żałuj. Zrobiliśmy duży krok do przodu. A nawet ze trzy. Bo zarekrutowaliśmy z 1.5 tysiąca ludzi (i inne stwory), ugadaliśmy się z Mnemoniuszem i wbiliśmy się do świątyni. Chyba (?) możemy przyjąć że Twoja postać jest z nami.
I załoga statku coraz dziwniejsza - jakkolwiek to by się wydawało niemożliwe. Pojawił się też compact - na coś co brzmi mocno nierealnie (i pewnie w sumie nie da się w zakładany sposób zrealizować) - ale przy płacy ciekawej (i wtedy "Pośpiech" miałby towarzysza).

Drużyno: na sesji zrobiłem Wam dwa zdjęcia dokumentujące że sesja miała miejsce; Wrzucić w internety?
IMHO można wrzucić.
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 11, 2012, 01:46:02 »

Oto i sesja BC, jak najbardziej ALIVE AND KICKING.

Na wszystkich zdjęciach wyszliśmy głupio. To zasługa moich kiepskich talentów fotograficznych czy raczej kiepskiej jakości aparatu w moim telefonie (dziwne: odnoszę wrażenie, że w poprzednim telefonie miałem lepszy). No na pierwszym Gniewu prezentuje się z brodą poważnie ;-) Broda +1 do powagi, otwarta księga kolejne +1 do powagi. A moje, ostatnie - to z kamery internetowej w laptopie. Nawet kolory złe ;-)


Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 12, 2012, 20:35:46 »

rdo - wyglądasz na tym zdjęciu jakbyś miał 15 lat, taka niewinna twarzyczka. And I mean it. Chichot

Gniewu, Gniewu! Witamy w załodze RPG-UG. Jej, jak się cieszę że rekrutujecie nam aktywnych userów. I nawet ten ma brodę! Chichot

Jej, bracia w wierze, cieszę się że sesja wam się udała. Uśmiech Za nieobecność: żałuję, żałuję... Liczę że do następnej sesji zdołam jeszcze dopieścić kartę i historię Dragana i wrzucić relację z mojego jednoosobowego side questu. I ogarnąć co się działo na minionej sesji... Skoro - jak słyszałem - nieprędko kroi się następna (a szkoda). Język
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 12, 2012, 21:01:00 »

rdo - wyglądasz na tym zdjęciu jakbyś miał 15 lat, taka niewinna twarzyczka. And I mean it. Chichot
A na żywo nie wyglądam na 15 lat? Chichot

Szykuje się nam, jak zrozumiałem sytuację, paru-tygodniowa przerwa znowu, więc ktoś z nas zdąży napisać raport Uśmiech
BTW: brakowało też raportu z sesji z Twoim udziałem - i ten brak trzeba nadrobić Uśmiech
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Gniewu
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Marzec 12, 2012, 22:27:06 »

Ja też witam w nowym składzie Spoko

W kwestii zdjęć, to drugie jest skorumpowane chaosem Język, spal je Duży uśmiech

Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 12, 2012, 22:38:33 »

Się robi się!
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 14, 2012, 18:12:19 »

Podli heretycy. powrzucam co jest do powrzucania, jak tylko ogarne sie z przygotowaniami do wyjazdu na który jestem wysyłany w czasie najbliższym. Zaprawde powiadam wam iż następna nasza plugawa sesja odbyć może się w okoliczności Świąt Zmartwychwstania, co sugeruje, ze gdybyście zginęli, to akurat byłby powód, coby was ożywić.... Język

Fajnie że cała ekipa na forum zawitała - Joaven. Ogarnij prosze co jest do ogarnięcia. Ładnie prosze Uśmiech

Może nic nie piszcie o żadnych 15 latkach, bo jeszcze moja Anka sobie coś pomyśli, że ja jakiś nieletnich, albo co gorsza nieletnie deprawuje i mnie więcej z domu nie wypuści Język

Dlaczego zepsuliście to śmieszne zdjęcie na którym miałem takie śmieszne demoniczne oczka Język
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahasnu psrlrpg opatowek worldofdogs bhpelblag