RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 1459 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
Sny
« : Marzec 18, 2011, 14:12:26 »

Chcecie się podzielić jakimiś snami? To chyba nie będzie jakieś zbytnie wynurzanie się z siebie. Tak mi się wydaje:) Mi już drugi raz śniła się nasza sesja! Dzisiaj konkretnie śniło mi się, że nasza sesja się nie odbyła. Umówiliśmy się wszyscy w jakimiś stary opustoszałym domu, był dość przestronny. W umówionym miejscu i czasie, zjawił się tylko Tromm i Ash. Długo czekaliśmy na pozostałych, ale ostatecznie nikt się nie zjawił. Sen kończy się w momencie, gdy dzwoni do mnie Jov - ze swojego telefonu komórkowego:P - i mówi, że w ostatnim momencie, odwołał sesję i napisał o tym na forum, z powodu swojej alergii! Strasznie się wkurwiłem w tym śnie. Mam nadzieję, że nie był to sen proroczy:P
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 18, 2011, 22:45:33 »

Mi się śniła czapka Magdy... Mrugnięcie
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 21, 2011, 17:30:15 »

O jeżu, co to, jakaś Poradnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Dewiacji?...

Moje sny są odzwierciedleniem mojej chorej psyche; zawsze przewijają się w nich wątki mroku, nieuchronnej śmierci i grozy czającej się w cieniu... W młodości zdecydowanie za dużo naoglądałem się Aliena, bo ksenomorfy to regularni rezydenci moich sennych wizji -- i zawsze są to koszmary, które potrafią zepsuć człowiekowi nastrój na cały dzień... serio. Tak w ogóle, 75% tego co śnię (i co pamiętam po przebudzeniu) to hardkorowe koszmary. Reszta to standardowe sny "zlepkowe", surrealistyczne wizje i takie tam

Oj, raz śniła mi się sesja, a jakże. Trzy sesje do tyłu, w dniu gry śnił mi się... Tromm który stwierdził, że nie może się stawić na sesję. Miałem ochotę go udusić i chyba zacząłem wprowadzać ten zamiar w życie. W tym samym śnie i w tym samym wątku śniło mi się potem, że obudziłem się na 30 minut przed sesją i że na 100% będę miał min. 2 godziny poślizgu. To był głupawy sen.


Mi się śniła czapka Magdy... Mrugnięcie

Czapka Bodysnatcher! (a może sama Bodysnatcher!...?) stała się jakimś niezdrowym fetyszem nas wszystkich. Mój sen po poprzedniej sesji był surrealistyczny i "zlepkowy", ale obejmował m.in. wątek powrotu z Piwnicy, mrocznymi uliczkami Wrzeszcza i Oliwy... A z was byli tam obecni Bodysnatcher! i (chyba) Lunar. To także był z gruntu bezsensowny sen.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 21, 2011, 18:42:03 »

Żałuję, że nie mam w potylicy wejścia USB, bo człowiek szybko zapomina, co mu się śniło zeszłej nocy, a tak --> Save as mpeg, i byłoby po sprawie Uśmiech

Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bhpelblag valkiria rankingstop msn psrlrpg