RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Terminarzyk spotkań - Grupa MM  (Przeczytany 31247 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Luty 03, 2011, 21:42:28 »

Tia, mi pasuje. Ugoszczę.

Tromm: http://tinyurl.com/6xfdhun

Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Luty 04, 2011, 14:02:36 »

Jakaś konkretniejsza godzina?



Mi najbardziej odpowiada 16:00, ewentualnie 15:00, ale na 15 mogę się trochę spóźnić.
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Luty 04, 2011, 14:35:45 »

Poniekąd godzina napotkania to 16:00.
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : Luty 09, 2011, 23:20:07 »

Houston! Mamy problem.
Nasze Kryminalne Duo które jest w obecnej chwili na wyprawie u naszych południowych sąsiadów - którzy dali dupy Hitlerowi poddając się bez walki - nie wyrobi się by zagrać w tym tygodniu.
To nie są ćwiczenia.
To się dzieje for real!
Co my na to?
Z miejsca dodam, że jeżeli reszta będzie to uważam, że powinniśmy rozegrać sesję.
Robiąc za posłańca, dodam, że Sebastian jest podobnego zdania:P
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Luty 10, 2011, 11:07:52 »

Wtedy wyszłyby 2 tygodnie (przy dobrych wiatrach) albo 3 tygodnie bez sesji... sporo. Zagrajmy w tym tygodniu, mi termin nie robi, mogę nawet dzisiaj. Jovaen i Tromm dzisiaj mieli do mnie wpaść, więc też myślę, że mają dzisiaj czas... Czyli możnaby chyba liczyć na przynajmniej 5 osób nawet dzisiaj?
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : Luty 10, 2011, 12:09:33 »

Dobra, count me in. To może nawet moglibyśmy jakoś wcześniej zacząć. W sumie, wyjątkowo w tym tygodniu, wolałbym nawet, żebyśmy zagrali dzisiaj niż jutro:)
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Luty 10, 2011, 13:07:08 »

Ja wyjątkowo byłbym na nie.

Wychodzę z założenia, że lepiej grać rzadziej, a pełniej, czyli całą grupą.

Dla odmiany chętnie połoiłbym w karcianki/planszówki dzisiaj.

Lunar: Dzięki za walentynkę, aż mi się ciepło rozeszło po podbrzuszu Uśmiech Następnym razem będę Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Luty 11, 2011, 18:56:28 »

Koniec końców - zagraliśmy 10.02... Był Dzień Złych Dialogów, było rozpraszanie MG przez wrogie elementy spisku inspirowanego przez Bandę Trojga, ale mimo to udało się kopnąć fabułę do przodu... jakkolwiek. Ja deklaruję się przyswajać więcej orzeszków w przyszłości (koncentracja...). Najlepiej zrzućcie się na 5-cio kilogramowy Wór Cotygodniowych Neurostymulantów dla MG i styka Język

Ale nie, koniec z dygresją. Takie komentarze do do działu Relacje z sesji.

Mamy problem z miejscówką w związku z przyszłotygodniową - 11. - sesją. Lunara prawdopodobnie nie będzie, a do Abaddona zwala się "ulubiony" współlokator Alek. Jeżeli nie spotkamy się wcześniej na WNS (zamykają o 21.00...), to może być ciężko, panowie i panie... Jest nas trochę zbyt sporo jak na Piwnicę (zakładając, że będzie kompletny skład - z wyłączeniem Lunara... i Leal). Co robimy? Dawajcie propozycje. Bo olanie sesji chyba w rachubę nie wchodzi Uśmiech

Ja proponuję zaatakować chatkę Tromma, który najwyraźniej chowa przed nami jakąś wielką, 150-cio metrową posiadłość Chichot Ewentualnie u Leal (Oliwa), jeżeli Leal będzie partycypować i będzie miała wolne miejsce.

Czy ktoś ma jakieś info n.t. naszego duo in crime? Czy chociaż Bodysnatcher! na pewno będzie na sesji?

Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Luty 12, 2011, 22:12:43 »

Od siebie dodam tyle, że z racji planowanych odwiedzin w Estalii na pewno nie będę mógł uczestniczyć w najlbiższej sesji. Z tego co mi wiadomo, żadne siły nie powstrzymują Bodysnatcher od uczestnictwa, więc mam nadzieję że będzie, i mam też nadzieję że zadba by Pedro legł gdzieś w rozsądnej odległości od półorków.
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Luty 12, 2011, 22:46:46 »

Taa, w najbliższym tygodniu melduję się na sesji bez wątpienia. W czwartek mam zajęcia do 17.30, więc najwcześniej na 18; w piątek mogę wcześniej.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Luty 16, 2011, 14:37:00 »

Achtung, achtung! Jedenasta sesja za pasem, a my wciąż jesteśmy "bezdomni"... Tzn. mamy WNS, ale WNS posysa (tak, sesje do 21.00) Niezdecydowany Poza tym Leal odpada w piątek (za to ma czas np. w sobotę...) a chciałem rozwiązać kwestię jej postaci... Bo to, że Leal mija się z nami w te piątki to jest na prawdę kawał nasty shit. Ja rozumiem, że ona ma życie (serio), ale trzeba by to jakoś zsynchronizować z resztą drużyny... albo "rozwiązać" inaczej Język Może umówimy się w sobotę? Czy u Bodysnatcher! sobota odpada? A co z resztą ludzi? I kurde, dlaczego ja rozmawiam sam ze sobą? Halo! <wali głową w ścianę i charczy>

Wypowiadać się! Czy pasowałaby wam sobota, i czy mamy jakieś inne miejsce poza WNS-em? Ja ze swojej strony proponowałbym posiadłość Tromma, albo u Leal (jeżeli będzie miejsce, bo teoretyczna możliwość istnieje).
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Luty 16, 2011, 16:40:17 »

W piątek mam w tym tygodniu zajęcia od 18:30 do 19:00, potem jestem wolny. Generalnie w piątki będę wolny, bo te zajęcia będę miał tylko trzy razy w semestrze. Weekendy również mam wolne, chyba, że najdzie mnie wena na licencjat Język

W tym tygodniu, jak widzicie, moglibyśmy spotkać się mnie dopiero koło 20, więc wątpię, czy jest sens. Może przyszłe sesje jakieś u mnie, jeśli chce się wam jechać na Chwarzno.

A może ochrzcilibyśmy w końcu piwnicę Jova?
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : Luty 16, 2011, 17:16:18 »

Dawać tą piwnicę, zmieścimy się. Na pewno nie będzie ciasno, jak już to przytulnie:D
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : Luty 16, 2011, 17:54:09 »

Hej guys, ale jak Pedro wróci, to od przyszłego tygodnia czy coś znowu możemy chyba grać na Oliwie. A w tym tygodniu, hm. No idea.

Dla mnie soboty jako regularny dzień cotygodniowej sesji odpadają, niestety. Czwartek/piątek/niedziela - ok. 
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Luty 16, 2011, 18:44:35 »

No dobra. To wygląda tak. Sytuacja jest dość patowa...

Czyli Leal w tym tygodniu znowu nie zagra. Okeeej...

Tromm może w piątek od 20.00. To jest bardzo, bardzo złe. Bo zakładając, że zaatakujemy Piwnicę (OK, tylko Tromm musi jutro podrzucić mi mebelki), to do której możecie tam kiblować? 4 godziny? Albo pewnie krócej... No ludzie, toż to jeszcze gorzej niż na WNS-ie  Niezdecydowany

Tromm - odnośnie naszej pogawędki z tematu Rangi na Forum - dodam Ci jeszcze rangę Zimne, martwe zwłoki, jeżeli nawalisz w tym tygodniu Język Jesteś potrzebny, bucu! Złość

A tak poza tym, to przyznam, że sam nie wiem, co robić  Niezdecydowany

Może niedziela? W pełnym składzie na WNS?


Hej guys, ale jak Pedro wróci, to od przyszłego tygodnia czy coś znowu możemy chyba grać na Oliwie.

To wiemy.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fryzja elchi programowanie endriuadventurezg przemoc