RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Terminarzyk spotkań - Grupa MM  (Przeczytany 31301 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : Marzec 24, 2011, 15:46:49 »

Dzisiejsza sesja o 18.00. Sorry za kulawa organizację (happens)... ale i tak wszyscy już znacie godzinę i miejsce Uśmiech Piwnica, coby nie było wątpliwości. Każdy wie jak trafić.

Łby poupier***am tym, którzy się nie stawią na tę sesję.

Zostaliście ostrzeżeni.

Dziękuję za uwagę.

(Dzień zmęczonego życiem Jovaena it is.)
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : Marzec 28, 2011, 21:50:26 »

Wiadomo, kiedy teraz gramy w WFRP? Skończyliśmy tę kampanię w końcu czy nie? Mi się wydaje, że byłoby jeszcze trochę do dogrania Uśmiech

Jeśli tak, to czy mogłoby to nie być w sobotę?
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Marzec 28, 2011, 21:57:55 »

Ja też najpewniej nie będę miał czasu w sobotę.

I tak, to jest zbieg okoliczności.

 Zawstydzony
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : Kwiecień 02, 2011, 09:28:55 »

Ja też nie będę miał... yyy, no nieważne.

Pytanie zasadnicze - gramy this week, czy jeszcze dalej trwa przerwa?

I niezależnie - pogoda się robi, więc może by tak zacząć robić sesje wcześniej (daylight savings) i w plenerze?
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : Kwiecień 02, 2011, 11:23:58 »

<jupi> Ash jest na forum! Chichot

Dzisiaj chyba odpada? Niedziela dla mnie też odpada... Może zostawimy to na przyszły tydzień...? Język

Ash - looknij to: http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=37.msg584#msg584 Chichot
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : Kwiecień 02, 2011, 11:49:19 »

Czołem Ash Uśmiech

Też bym wolał w przyszłym raczej.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : Kwiecień 02, 2011, 12:09:08 »

Sesja, sesja... Zaległe WFRP, Neuroshima która przejmuje władzę na Forum, Ash który w końcu wyszedł z cienia, i ja - przybity życiową chujozą Język

Na razie zawieszam prowadzenie sesji WFRP. Zregeneruję siły i będę w stanie wziąć się za bary z mistrzowaniem... zapewne jakoś za 2 tygodnie, najwcześniej za tydzień.

W osobnym wątku, który wkrótce powołam, zamierzam przedyskutować z wami realia dalszej gry w WFRP w ogóle. Chodzi głównie o przemeblowania w składzie drużyny, ewentualny podział drużyny (na 2 MG) i tego typu sprawy. Ale to w osobnym temacie.
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : Kwiecień 02, 2011, 12:56:58 »

Cytat: Jovaen
Na razie zawieszam prowadzenie sesji WFRP. Zregeneruję siły i będę w stanie wziąć się za bary z mistrzowaniem... zapewne jakoś za 2 tygodnie, najwcześniej.

A mnie pozostaje tylko pytanie... Nie można było tak od razu? No nie można było?

ps. Miałeś chyba jakiś ważny wątek do poruszenia wczoraj. Tak mnie goniłeś do rejestracji żebym się mógł wypowiedzieć. I co z tym?
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : Kwiecień 02, 2011, 13:11:10 »

Bardzo proszę, oto "ważny wątek":
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=83.0

Proszę o wypowiadanie się.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : Maj 05, 2011, 13:29:00 »

Kontynuując ważne dywagacje z Quo vadis, drużyno?.

Halo! Abaddon, Ash, Bodysnatcher!, Delial, Ebonitowy_Ryszard, Leal, Lunar, Tromm! Mamy sesję do dokończenia!

Spełnijcie swoja powinność (jak na prawdziwych mężczyzn/prawdziwe kobiety przystało) i proszę nie chrzanić, że jednego wieczoru w tym jakże straszliwym nawale zadań (nie, to nie sarkazm; wcale nie) nie wykrocie... Język Bo w to, kurde bele, zwyczajnie nie uwierzę.

Czyli: gdzie i kiedy?

Pisać!
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Maj 05, 2011, 14:53:07 »

Jutro. Ew. dziś. Język

A tak na serio - nie sądzę że to jest tak że nikt w ogóle nie ma czasu. Ale wykroić kilka godzin cięgiem to już problem. Gdyby sesję dało się rozegrać w trybie "godzinkę tu, dwie tam", to nie byłoby problemu. Alas, nie jest to możliwe. Z tegoż powodu nie wiem czy i kiedy będę mógł grać.

W związku z tym z rozwiązań - żeby nie było że postacie zniknęły - chyba lepiej żeby to Magnus wskoczył w portal i wylądował w Imperium. Reszta nie zdążyła. Mrugnięcie
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : Maj 06, 2011, 15:33:20 »

Ech, wiesz że wymagam od was tylko tego jednego epickiego, heroicznego last stand. Żeby to była ostatnia sesja w starym składzie, hołd oddany naszemu RPG-UG i naszemu kolektywnemu trudowi... Tylko ten jeden, jedyny raz.

Mam nadzieję, że reszcie uda się jakoś zgrać. Jeżeli nie teraz, to choćby i po sesji egzaminacyjnej...

Potem, w mniejszym składzie, organizacja gry powinna być łatwiejsza.

A co do Twojej postaci to nie wiem co zrobić. Jeżeli poczynimy jakieś ustalenia, to będę Cię dalej męczył, cóż mogę zrobić więcej? Rolf nawiał z sali tronowej? Serio, przy jego kompleksie heroizmu? Język

Magnus skaczący w portal? Nie, serio, nie. Nikt normalny by tam nie wskoczył, no chyba, że tam wepchniecie... -.-

Ostatnia sesja, a potem organiczne przejście do następnego rozdziału. Vicky i Pedro idą swoją drogą, takoż Drogo, Soren i Gabrielle - każde osobno. Rolf ulatnia się, ale zdąża tam, gdzie Magnus i Hieronim. Może pod drodze wyjdzie jeszcze z tego coś ciekawego. Tak to widzę.

No, ludzie, nie zawiedźcie mnie (nas?).
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : Maj 06, 2011, 15:51:20 »

Widzisz odzew? Język

W sumie za długa ta przerwa wyszła i niespecjalnie chce mi się już to dalej ciągnąć. Epickie zakończenie miało być poprzednio - wyszło jak wyszło. Zamierzasz zrobić rewind "Bo tak na prawdę to było zupełnie inaczej..."?

Od postaci się odczep - męcz innych. Ja w sumie chyba dołączę do urlopowiczów.

Pomysł Magnusa wskakującego - wiem że przegięty, ale co? rycerze chaosu za Hieronimem to byli prawdopodobni? A przynajmniej będzie *jakieś* spójne wytłumaczenie czemu nas tam nie ma wszystkich. Ale w sumie to już Twoja i Abby'ego broszka jak to dokładnie rozwiążecie.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : Maj 06, 2011, 16:15:47 »

Widzisz odzew? Język

Dajmy ludziom szansę. Stosunkowo mały ruch na Forum jest...


Ja w sumie chyba dołączę do urlopowiczów.

http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=83.msg1028#new
(Tutaj dyskusja odnośnie składu osobowego.)


Pomysł Magnusa wskakującego - wiem że przegięty, ale co? rycerze chaosu za Hieronimem to byli prawdopodobni? A przynajmniej będzie *jakieś* spójne wytłumaczenie czemu nas tam nie ma wszystkich. Ale w sumie to już Twoja i Abby'ego broszka jak to dokładnie rozwiążecie.

Nie zamierzam wdawać się w dywagację n.t. prawdopodobieństwa, bo przypomina mi się pewna mackowata sytuacja z niejakim Delialem... Ale jednak - mówiłem Ci, że to nie byli tylko rycerze, tylko jakaś rabująca wataha grasantów (No co? Ciemno było, to i się Hieronimowi wydawało, że jest ich tam aż tylu. Mrugnięcie). A ich obecność - owszem, była uzasadniona fabularnie. Tyle mam do powiedzenia.

http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=83.msg1028#msg1028
(I jeszcze komentarz do kwestii portalu.)
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : Maj 06, 2011, 16:28:51 »

No więc Rolf sobie poszedł bo sobie poszedł. I to jest uzasadnione fabularnie. Siku mu się chciało. Wystarczy?
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumhumorystyczne mixblackcity vocaloid-world my-baby ar-pl