RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowi Moderatorzy  (Przeczytany 4796 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« : Kwiecień 09, 2011, 20:35:08 »

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby:

1. Uczynienie RDO Moderatorem w obrębie działu Neuroshimy co by mógł sprawnie zarządzać swoim podwórkiem : )
2. Uczynienie Asha ogólnoforumowym moderatorem 'cause he is old and wise( Mrugnięcie)
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 09, 2011, 22:28:21 »

zgadzam sie.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 10, 2011, 10:00:51 »

Ja też. Zwłaszcza z tą częścią old. Udowodniono mi wczoraj jak bardzo mi lat przybyło - mandatem (bom za stary na zniżki). Mrugnięcie
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 10, 2011, 10:40:18 »

Jestem za.

Seba ma łeb na karku i nie da się wciągnąć w żadne gówniane kłótnie przez neta, a odrobina zamordyzmu nam akurat bardzo pomoże Uśmiech

Proponuję zacząć kadencję od zamknięcie tematu Leal vs. Martin, bo, jak wszystkie inne, jest o nic i po nic i świadczy tylko o tym, że te nie-nerdy co się z nas śmieją mają rację, że jesteśmy de facto nieogarnięte ćwoki z kompleksami na swoim punkcie.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 10, 2011, 18:40:56 »

Wypraszam sobie Język Ja po prostu nie znoszę jak mi ktoś coś wciska Chichot
...a spór uznaję za zakończony.

Co do zniżek... na litość bogów! Dajcie temu człekowi przejść spokojnie na emeryturę!
A bardziej serio - jestem za. Trochę nazi-moderacji zawsze się przyda. Więc lać po łbach ile wlezie, a będzie na forum spokój.
Zapisane

Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 11, 2011, 16:24:28 »

OK, ale pytanie: Po co, skoro jest nas mało i wydaje mi się, że na paręnaście osób jeden mod (admin) to aż nadto? Trochę nie wiem, co chcieliby moderować Ash i rdo. Działy o RPG są przygotowane na przyjęcie wszelkiego rodzaju treści, a ja jestem na Forum często, więc jakiekolwiek pomysły można zgłaszać do mnie... Dobra, dobra, miałem tydzień przerwy ostatnio, ale powiedzmy sobie szczerze -- czy Forum się rozsypało od tego? Nie, poradziliście sobie dzielnie.

Nie wykluczam zgody. Ale i sensu nie widzę za bardzo. Przekonajcie mnie.
Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 11, 2011, 16:44:40 »

RDO warto by dać moda w Neuroshimie by mógł robić porządek na własnym podwórku.
Co do kandydatury Asha, jestem za, ale... imho, zależy to od tego, czy potrzebujesz pomocy w moderowaniu forum. Dublować stanowiska jest bez sensu, ale co dwie głowy to nie jedna. Powinniście we dwóch zastanowić się czy i w jakim zakresie mogło by to Wam pomóc i jak podzielić się obowiązkami.

Swoją drogą dodam, że forum mojej klasy z ogólniaka, mimo dwudziestu-kilku użytkowników, posiadało dwóch modów poza headadminem... i system się sprawdzał. (A forum naprawdę tętniło życiem... i spamem Język Wiem, bo byłem tego stanu współautorem xD )
Zapisane

Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 11, 2011, 16:50:01 »

rdo dostaje moderaturę nad działem Neuroshimy -- czyli osiąga stopień Gwardzisty. Gratuluję awansu.

A odnośnie do kandydatury Asha -- zastanowię się. Sądzę, że nie potrzebuję wsparcia i te parę dni urlopu ostatnio (o które co niektórzy robią mi strrraszną jazdę) to żaden dramat.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 11, 2011, 19:31:18 »

Również moim zdaniem to żaden dramat, forum się nie posypało, umawiać na granie się możemy, a cięższy okres zdarza się od czasu do czasu, to przecież zupełnie zrozumiałe. Zbieraj siły, man, i wracaj do nas.

Jeśli chodzi o oddanie nieco władzy w ręce Asha i RDO - uważam, że to dobry pomysł, bo RDO odpowiada u nas na Neuro, a Ash jest skryty społecznik, który umie gadać i dogadywać się z ludźmi, więc dobrze by było, żeby wsparł Jova. Nie ma nic przeciwko temu z tego co wiem. Nie miał nic przeciwko, kiedy został naszym starostą na Anglistyce i kiedy załatwiał nam xerówki Uśmiech Odpowiedni człek na odpowiednim miejscu.

Ewentualnych żalów na Jova nie kumam, robi co do niego należy, a że czasem mu się wymsknie... nobody's perfect i ja od niego nie żądam, żeby był Uśmiech Więc luz.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 12, 2011, 00:59:47 »

Dzięki.

Dowiedziałem się że jestem moderatorem, ale jeszcze nie mogę znaleźć na tym forum stosownych funkcji do cenzurowania/kasowania/przenoszenia postów. Będę uważnie szukał.

A w ogóle to zgadzam się z Trommem.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 12, 2011, 16:46:47 »

rdo: Gwardzista ma opcje edycji/usuwania wątków i postów w swoim dziale, a więc w Twoim wypadku -- w Neuroshimie. Poza odpowiednim działem to zwykły user.

Tromm: dzięki za wsparcie.

Jak już pisałem: jeżeli będę potrzebował wsparcia, albo jeżeli naprawdę zacznie się sypać, to powołam Asha na Strażnika Dróg. Ale na razie -- nie widzę potrzeby.
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 12, 2011, 23:08:44 »

Komturze, wydaje mi się, że to zacznie działać, jak ustawisz mnie moderatorem na każdym z czterech działów działu Neuroshimy ;-)

Bo obecnie  w RPG-UG - Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego > RPG > Neuroshima jest informacja (Moderator: RDO)
a w RPG-UG - Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego > RPG > Neuroshima > Archiwum kart postaci takiej informacji nie ma
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 14, 2011, 13:39:44 »

Masz rację -- zastosowałem się do Twoich uwag i poprawiłem ustawienia moderacji w Neuroshimie. Teraz wszystko powinno dobrze działać.

Zamykam wątek do odwołania (patrz wyżej).
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 18, 2011, 17:55:35 »

"Do odwołania" nastąpiło.

Przemyślałem tę sprawę. W sumie, nawet gdyby Forum było mniejsze, to przydałby się ktoś z obsługi w rezerwie, na wypadek gdyby urwało mi głowę / rękę / imponderabilia / dopisz coś od siebie.

Niniejszym, zgodnie z powszechnie wyrażoną wolą ludu, nominuję Asha na stanowisko Strażnika Dróg, czyli globalnego moda, czyli prawą (lub lewą, jak kto woli) rękę admina.

Ktoś jest przeciw? A sam zainteresowany?
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 18, 2011, 21:25:41 »

Rozumiem, że się waha. Wiemy wszak, co się robi prawą ręką...
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

unihokej gangtzj radarodzicowsp289 ha ostrovirsk