RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RPG-UG na Facebooku  (Przeczytany 857 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Czerwiec 17, 2011, 18:35:32 »

http://www.facebook.com/pages/RPG-UG-Forum-Gier-Fabularnych-Uniwersytetu-Gda%C5%84skiego/171063289600244?sk=wall

...Gdybyście jeszcze nie wiedzieli. Mrugnięcie


Cóż, nasz profil funkcjonuje od dłuższego czasu; jeszcze w zeszłym roku - za czasów starego RPG-UG - padła propozycja utworzenia takowego. Mimo dalszych turbulencji, przez które przechodziliśmy - założyliśmy ten profil. Oficjalnie zarządcą jestem ja.

Nie lubię Facebooka. Nie lubię i korzystam z niego rzadko. Nie kolekcjonuję znajomych, nie wpieprzam się na cudze tablice, nie klikam "Lubię to!" pod każdym gównem, które prześle mi ktoś, kogo ledwo znam.

Jakież było moje zdziwienie, gdy z końcem grudnia ub. roku zgłosiła się do nas Bodysnatcher!, ciągnąc za sobą Lunara. Odtąd państwo Zielińscy stali się ważnymi i aktywnymi członkami naszej drogiej sekty.

Cóż, więc jednak czasami to ustrojstwo działa.


Dlatego apeluję do was, ludu RPG-UG: Wy, którzy nie kliknęliście "Lubię to!" pod naszym profilem - wyjdźcie z cienia i uczyńcie to. A co ważniejsze - ślijcie wici o naszym profilu dalej, do waszych znajomych, którzy mogliby zainteresować się naszą inicjatywą.

Apel kieruję szczególnie do ludzi z neuroshimowej Grupy WA, którzy jakoś tak średnio się udzielają w naszej małej społeczności. Język

I jeszcze do ludzi, których mam w znajomych (Bodysnatcher!, WhtMnk i paru inszych huncwotów): Wy też klikajcie (bo jeszcze tego nie poczyniliście) i ślijcie wici dalej. Przed chwilą poleciłem wam nasz profil. Mrugnięcie


Póki co "Lubi nas" 8 ludzi. Mam nadzieję, że niedługo będzie ich 18, potem 80 - a wreszcie... miliony, tak, niech będą nas miliony, niech RPG-UG ogarnie całą ziemię, a potem - potem przejmiemy Facebooka i urządzimy z niego nasze królestwo, tak, królestwo śmierci, Chaosu i zepsucia - teraz i na wieki wieków!

Amen.


(Nie, oczywiście, że RPG-UG nie jest sektą, a jego przywódca despotycznym, fanatycznym guru. Nie, wcale nie.)

- A co będziemy robić jutro, Móżdżku?
- To, co zwykle, Pinky - jutro podbijemy cały świat!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tdw js2210sanok aldara my-baby zamburgia