RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Współpraca z AKF "Sigmar"  (Przeczytany 7095 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2011, 17:17:23 »

Niedawno odezwał się do ich przedstawiciel - Dudekkss. Uśmiech

http://www.sigmar.ugu.pl/forum/index.php


Z tego, co się dowiedziałem, są młodsi od nas i z mniejszą bazą userów, ale nie mniej ambitni. Ich prezes, poprzez Dudekkssa-a, przesyła nam propozycję współpracy.

Mam co prawda dość mgliste wyobrażenie, jak miałoby to wyglądać, ale wsparłem inicjatywę. Pod koniec września odbędzie się spotkanie organizacyjne "Sigmara", na które jesteśmy zaproszeni! Z tego powodu, chciałbym stworzyć "Oficjalną Delegację RPG-UG". Planuję wciągnąć do niej (poza moi, oczywiście): Asha i RDO, gdyż obaj panowie mają najwięcej oleju w głowie i łeb na karku, i przez ten czas naszego istnienia udzielali mi silnego, merytorycznego wsparcia. Uśmiech Wiem, że Ash zacznie zaraz jojczyć i się stroszyć, że "Nieee, bo nie", więc właśnie zaczynam go pacyfikować na GG... Ktoś jeszcze chce dołączyć?


Oczywiście, będziemy bronić naszej niepodległości i suwerenności - od października mam nadzieję ruszyć z nowym koksem tu i tam (tudzież z kampanią promocyjną). Liczę, że nie będzie odpływu userów i porzucania RPG-UG, szczególnie, że jesteśmy przecież "bardziej rozbudowani" i równie fajni. Duży uśmiech (Kurde, sam zachęcam was do secesji...).

Zdrowa konkurencja? A jakże! Z zachowaniem zasad dżentelmeńskiej współpracy? Także.

RPG-UG dalej będzie zajmowało się tym, co nam wychodziło najlepiej, czyli organizacją kolejnych świetnych sesji RPG i posiedzeń planszówkowych - wszystko w naszej niepowtarzalnej rodzinnej atmosferze. (Wciąż nie chcemy stać się "drugim TIR-em").


Myślę, że Dudekkss - po przeczytaniu mojej odpowiedzi mailowej - mógłby wypowiedzieć się w tym temacie. Uśmiech


I liczę na wasze opinie w tej sprawie.
Zapisane
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 18, 2011, 16:44:31 »

1. Osobiście uważam, że AKF "Sigmar" doskonale wpisuje się w czeredę psich synów i matkojebców, gdyż nie zakończyli z klasą konkursu fantastyka i społeczeństwo. Zero wieści od organizatorów, nie odpowiadają na maile.

Wieszczę, że za rok lub dwa wchłonie ich Entropia.


2. Ja typowałbym do delegacji Tromma jeszcze jako przedstawicielstwo hejtu forumowego, człowieka obdarzonego zdrowym rozsądkiem i mogącym przypierdolić, jeśli sprawy wymkną się spod kontroli.

3. Można by zastanowić się nad ustanowieniem sekcji Sigmar w ramach rpg ug Uśmiech
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 18, 2011, 18:51:02 »

Miałem powiedzieć że jasne, mogę się wybrać jeśli nie będę miał akurat nic ciekawszego do roboty. Ale potem przeczytałem radosny post Grzesia i stwierdziłem, że lepiej będzie chyba jak zacznę udawać, że z RPG-UG to ja nie mam nic wspólnego.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 19, 2011, 00:40:40 »

¿Qué?
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 19, 2011, 09:24:52 »

Dziękuję najuprzejmiej za nominację, z chęcią komuś przypierdolę.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 19, 2011, 10:33:42 »

super! widzę, że z tematu zrobiły się przygotowania do ustawki.
jak tak dalej pójdzie, to AKF "Sigmar" nie będzie miał żadnej szansy na współpracę,
o ile nie udowodnią swej waleczności na polu bitwy.
gz!
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 19, 2011, 15:54:33 »

O delegacja się zbiera... wybornie ja też chcę do niej dołączyć jeśli jest wolne miejsce priesta...
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2011, 19:07:03 »

Wolne miejsce priesta? Jest.

OK. Zaklinacz, Ranger, Mag są, Barbarzyńca jest, Priest jest. Krytycznie potrzebujemy Łotrzyka ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Dudekkss
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 20, 2011, 21:08:50 »

Witam serdecznie

Zapraszam ponownie na nasze spotkanie 1 października w Domu Studenta nr 11 na ul. ul. Chodkiewicza 14 [Brzeźno]. Godzina jeszcze nieznana, ale w razie czego na pewno poinformuję.
Na spotkaniu będzie tylko zarząd więc nie będziemy tracić czasu na zbędne duperele.

Cytuj
Zdrowa konkurencja? A jakże! Z zachowaniem zasad dżentelmeńskiej współpracy? Także.

I myślę, że nie trzeba nic dodawać. Myślę, że na tym haśle będziemy opierali nasze rozmowy w trakcie spotkania.
Co do samej wizji, mam nieoficjalną i osobistą wizję naszej możliwej współpracy. Ale nie chcę jeszcze jej ogłaszać. Jest jeszcze niedopracowana w 100 %, ale jakiś pomysł się już kreuje.

Cytuj
1. Osobiście uważam, że AKF "Sigmar" doskonale wpisuje się w czeredę psich synów i matkojebców, gdyż nie zakończyli z klasą konkursu fantastyka i społeczeństwo. Zero wieści od organizatorów, nie odpowiadają na maile.
;[
O_o toż to nie Sigmar organizował ten konkurs. Tak czy siak mogę odezwać się do organizatorów tego konkursu w celu przypomnienia jeśli kogoś to uszczęśliwi.

Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 21, 2011, 16:11:54 »

To tylko Jov, nie zwracaj uwagi Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 21, 2011, 18:42:09 »

Moi drodzy... Powierzyłem wam ten wątek w dobrej wierze i wyjątkowo nie pisałem nic kontrowersyjnego. Jednak wy i tak zrobiliście tu niezłą wiochę.

Przypominam, że Forum RPG-UG jest forum otwartym i programowo zachowujemy nasze kwasy i hejt dla siebie.

"Wydało się i poszło w świat" rzekła zrozpaczona matka... Język


1. Osobiście uważam, że AKF "Sigmar" doskonale wpisuje się w czeredę psich synów i matkojebców, gdyż nie zakończyli z klasą konkursu fantastyka i społeczeństwo. Zero wieści od organizatorów, nie odpowiadają na maile.

Ebonitowy_Ryszardzie, wiesz że wielce cenię Twoją osobę i wkład w nasze Forum. Jednakowoż Twój cięty, barokowy, sarmacki wręcz język czasem ponosi Cię ciut za daleko. Uśmiech Nie znam sprawy, więc nie będę wyrokował, jednak jak pisał Dudekkss - chyba można było załatwić sprawę tego konkursu inaczej.


2. Ja typowałbym do delegacji Tromma jeszcze jako przedstawicielstwo hejtu forumowego, człowieka obdarzonego zdrowym rozsądkiem i mogącym przypierdolić, jeśli sprawy wymkną się spod kontroli.

Można go wziąć... Będzie robił za... "intimidation". Język Ale na serio - rzeczony chyba się nie obrazi, jeżeli stwierdzę, że (z różnych przyczyn) jest on jedną z mniej ogarniętych osobą na Forum (patrzcie na koniec tego posta)... Tak czy owak - jak chce, to zapraszamy Tromma. A teraz z naszej Delegacji zrobił się całkiem spory plutonik. Język


Miałem powiedzieć że jasne, mogę się wybrać jeśli nie będę miał akurat nic ciekawszego do roboty. Ale potem przeczytałem radosny post Grzesia i stwierdziłem, że lepiej będzie chyba jak zacznę udawać, że z RPG-UG to ja nie mam nic wspólnego.

Nie obrażaj się i pójdź z nami (jeżeli znajdziesz czas). Ja też się za nich wstydzę, ale cóż - trzeba z nimi żyć, z tymi userami niecnymi, o poglądach różnych i rozbuchanych. Język E pluribus unum - tak to się mówi.


O delegacja się zbiera... wybornie ja też chcę do niej dołączyć jeśli jest wolne miejsce priesta...

Jeżeli na serio (czuję w tym sarkazm, a Veldrin znany jest z sarkastycznego podejścia do spraw wszelakich Mrugnięcie) - zapraszam. Będzie w końcu okazja poznać się "w realu". Uśmiech


Wolne miejsce priesta? Jest.

OK. Zaklinacz, Ranger, Mag są, Barbarzyńca jest, Priest jest. Krytycznie potrzebujemy Łotrzyka ;-)

A oświecisz mnie, kto w tym zestawieniu jest kim? Duży uśmiech

Łotrzyk? To musi być WhtMnk - dyżurny capoeirowiec i drużynowy asasyn. Mrugnięcie


To tylko Jov, nie zwracaj uwagi Uśmiech

To jest kwintesencja "trommowości"... <facepalm> To Ebonitowy_Ryszard rzucił te słowa o "matkojebcach" etc... Język
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 22, 2011, 09:57:59 »

Ja sarkastyczny... gdybym miał uczucia, byłyby zranione.. Język

Mi też ten "Sigmar" podpadł... ale tu chodzi o Greater Good" więc pieczołowicie odłożę ten foch na bok - jakiś termin najazdu został już wyznaczony?
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 22, 2011, 13:14:43 »

Veldrinie: czytajcie a zrozumiecie!
Cytuj
Zapraszam ponownie na nasze spotkanie 1 października w Domu Studenta nr 11 na ul. ul. Chodkiewicza 14
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 22, 2011, 20:20:25 »

Z całego serca przepraszam wszystkich przedstawicieli AKF "Sigmar" za słowa powszechnie uważane za obelżywe.

Powodowała mną złość ze względu na zmarnowany czas i brak wikodinu.

Bardzo chętnie nawiążę każdego rodzaju współpracę i oferuję swoją przysłowiową dupę na przysłowiowej srebrnej tacy za niewyparzony jęzor.
Zapisane
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 22, 2011, 21:45:14 »

Drużynowy Łotrzyk jest skłonny wybrać się na wyprawę, ale zobaczy jeszcze co i jak.
ew. jak będą pupłapki, a nie przyjdę to ślijcie tanka przodem : )
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aldara zerowkab mylittlepets js2210sanok ksgang