RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RPG, w które już nie gramy  (Przeczytany 951 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Wrzesień 27, 2011, 18:21:41 »

Enigmatyczny tytuł? Dotyczy pewnej -- kosmetycznej dość -- kwestii.

W kategorii RPG mamy działy dla różnych systemów. Część z tych systemów jest ciągle alive 'n' kickin' (WFRP), część startuje -- z różnym szczęściem (D&D, Zew Cthulhu), a inne są... w wiecznej "poczekalni" (Świat Mroku). Jeszcze inne były ongiś żywe i prężne, ale podupadły i czekają na reanimację (Neuroshima, Mouse Guard).

Pytanie do was: Czy stworzyć osobną kategorię/dział, w stylu RPG -- Archiwum / Poczekalnia / jakoś inaczej, czy pozostać przy tym, jak jest teraz? Być może część z was zauważyła, że póki co przemeblowałem po prostu kategorię RPG -- żywotne systemy dając na szczyt listy, aż do dołu, do tych gier, które leżą i nie kwiczą już nawet, lecz bezskutecznie wypatrują słońca nadziei (które to słońce nigdy nie wstanie nad mrocznym horyzontem).

Rozumiemy się, że według mnie usuwanie "uśpionych" działów nie wchodzi w grę -- są w końcu pięknym kawałkiem działalności naszego Forum. A co do powyższej kwestii -- ja opowiadam się za drugim rozwiązaniem, czyli za nie wydzielaniem osobnego Archiwum. Nie widzę sensu w rozdrabnianiu się, a granica między aktywnym a nieaktywnym działem bywa płynna... Czasem ktoś wskoczy z nowym pomysłem. Może znienacka pojawi się nowy MG/gracze. Nigdy nic nie wiadomo...

Z chęcią usłyszę, co macie do powiedzenia.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangtzj ostrovirsk patrzdz radarodzicowsp289 unihokej