RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rejestracja nowych userów  (Przeczytany 3254 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 07, 2011, 15:15:14 »

A ja tu zgadzam się z tym co jest.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 07, 2011, 19:00:15 »

TO KONIEC. That's it. Det är det. Odgrażałem się od dawna, ale teraz... koniec.

Dnia dzisiejszego niejaki drogas legais przeprowadził na nasze Forum atak SPAM-owy o niespotykanym nasileniu. Ów śmieć (nie bójmy się tego słowa) nabił nam 47 nowych "użytecznych wiadomości" w różnych działach, od Sasa do Lasa. Ów <tu wstaw bardzo długą i bardzo obelżywą wiązankę, znaną jako Admin-Viking Rage> został zbanowany i usunięty (patrz Pręgierz).

Pragnę podziękować whtmnk-owi za czujność i za nadanie do mnie sygnału alarmowego. Uśmiech Dzięki niemu mogłem niezwłocznie, tj. po paru godzinach, podjąć niezbędne działania odwetowe. Śmieć zbanowany usunięty, jego brud posprzątany.




Jednocześnie, przelała się czara goryczy.

Rejestracja nowych userów zostaje ograniczona do rejestracji za potwierdzeniem Admina.

Przykro mi, chłopcy i dziewczęta. To nie boli. Czytajcie niżej.

Jak słusznie zauważył wcześniej whtmnk, raczej nikomu nie będzie się aż tak paliło coby dołączyć do nas, więc wytrzyma dzień, dwa, zanim go zweryfikuję i zarejestruję. Bądźmy poważni, OK? A na Forum - poza wyraźnie ogłoszonymi przerwami - jestem co najmniej co drugi dzień. Z reguły codziennie, wyjąwszy może jeden dzień roboczy, no i często poza weekendami. I tyle.

Odnośnie waszych wcześniejszych uwag.

Martin: moja weryfikacja nie jest "wyssana z palca", o to bądź spokojny. Jest skuteczna. Prosta (prostacka wręcz) i brutalna - nie jestem specem od IT - ale działa. SPAM-boty wszędzie są takie same. Wklepujesz adres e-mailowy w Google. Widzisz: konto zarejestrowane na 342 forach (tematyka: dowolna), grupach dyskusyjnych, portalach etc. Zawsze ilość wiadomości: 0. Albo odwrotnie: 3,812 postów, i wszystkie SPAM. W razie wątpliwości: wysyłam do nowozarejestrowanych maile z prośbą o potwierdzenie konta. A nie będę traktował poważnie kogoś, kto "nie będzie mógł" przez miesiąc odczytać mojego maila i na niego odpowiedzieć...

Deval: boli mnie Twoja sugestia, że Twoje konto mogło być usunięte. Mrugnięcie Jak pisałem powyżej, przeprowadzam weryfikację userów (tj. prowadzę wasze teczki Język). Twoja osoba została potwierdzona wkrótce po zarejestrowaniu; okazało się że rdo wiedział ktoś Ty zacz. I mi powiedział. To takie proste. Nikomu krzywda się nie stanie - to pragnę podkreślić.

I jeszcze raz Martin: odnośnie argumentów co do podziału Forum - myślę nad tym. Informacje na bieżąco w tym temacie.

Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wht-ex-is-scam foside virtualdog companions brazylia2014