RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Współpraca z AKF "Sigmar"  (Przeczytany 7052 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leon
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Październik 12, 2011, 22:44:38 »

Witam panów i serdecznie przepraszam za opóźnienia (kilka spraw osobistych i brak jakiegokolwiek dostępu do internetu). Zarejestrowałem się i jestem gotowy do współpracy.

A teraz kilka wieści.

-Nadal czekamy na decyzję odnośnie sali na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki.
Decyzja oficjalnie powinna być jutro (czwartek). Poinformuję was co i jak. Jeżeli się nie uda będziemy coś kombinować.

-Zgodnie z obietnicą przekazujemy naszą sekcję RPG'ową do was. Będę wdzięczny, jeżeli sklecicie taki krótki tekścik reklamowy, który będzie nad linkiem. Wiecie - coś o tym od kiedy działacie, co robicie i troszkie o współpracy. Kiedy uda mi się ogarnąć moją mniej "fantastyczną" część swojego żywota, chętnie pojawiłbym się u was na jakieś sesji, bo powiem szczerze, że bardzo mi tego brakuje. Postaram się jeszcze wziąć kogoś ze sobą.

-Salka na Brzeźnie jest Fully Operational i czeka na chętnych. Jeżeli będziecie chcieli cokolwiek tam zrobić - walcie do nas (kontakt na stronie). Wyznaczcie kto (najlepiej student UG) będzie odpowiedzialny za klucz do salki, wpiszę go na listę i od tej pory będzie miał do niej swobodny dostęp.

-W najbliższym czasie planujemy LARP'y, które (prawdopodobnie) zorganizują : Mario (od nas) oraz Wełna i Miron (z gkf'u).

-Gdy odwiedzę salkę w najbliższym czasie, będę rozmawiał z Panią Kierownik na temat udostępnienia drugiej sali(na potrzeby LARP'ów i bitewniaków).

-Na dniach na naszej stronie i w salce, pojawi się tzw. "wypożyczalnia LARP'owa", z której będzie można wypożyczać rzeczy na różne LARP'y. Lista liczy już sobie około 40 pozycji.

Na razie wydaje mi się, że to tyle. O wszystkim będę informował na bieżąco.

Pozdrawiam

Leon - Prezes AKF Sigmar

Zapisane
Leon
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Październik 21, 2011, 11:08:50 »

Witam!

Mamy bardzo dobre wieści! Przyznano nam salę na Wydziale Nauk Społecznych UG!

Spotkania będą się od przyszłego czwartku (27.10.2011) regularnie odbywać w godzinach od 15:30 do 20:00 w sali S336 (Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa).

Zapraszamy Serdecznie!

Leon - Prezes AKF Sigmar
Zapisane
Leon
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Listopad 16, 2011, 12:49:07 »

Witajcie ponownie!

Dziś kilka informacji na temat naszego nadchodzącego mini-konwentu w klimatach post-apo!

Cytuj
Druga edycja tematycznego minikonwentu organizowanego przez Akademicki Klub Fantastyki Uniwersytetu Gdańskiego „Sigmar”. Tym razem tematem spotkania będzie post – apokalipsa!

Konwent odbędzie się 27 listopada na Wydziale Nauk Społecznych UG w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa.

Plan konwentu:
Sala 1 (planszówkowa) 12:00 – 20:00 – sala S341
12:00 – 14:00 – gry planszowe w klimacie postapo i nie tylko
14:00 – 15:00 – prezentacja gry Neuroshima Tactics!
15:00 – 17:00 – turniej gry Neuroshima Hex!
17:00 – 20:00 – gry planszowe oraz sesja Neuroshima RPG prowadzona przez Michała „Leona” Leonowicza.

Sala 2 (larpowa) 12:00 – 20:00 – sala S342
12:00 – 14:00 – Film w konwencji postapokaliptycznej
14:00 – 17:00 – LARP prowadzony przez Mariusza „Maria” Majchrowskiego
17:00 – 20:00 – gry planszowe oraz sesja Neuroshima RPG prowadzona przez Piotra „Legiona” Tokarskiego

Po zakończeniu imprezy planujemy afterparty – szczegóły wkrótce Uśmiech

Naturalnie organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia drobnych zmian w planie imprezy.

Serdecznie zapraszamy! Weźcie ze sobą dużo dobrego humoru i znajomych Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

foside haxballfc companions virtualdog wht-ex-is-scam