RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Współpraca z AKF "Sigmar"  (Przeczytany 7102 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 23, 2011, 18:38:31 »

Tromm: "Uhhhh...". <drapie się w głowę>

Faktycznie, wybacz Uśmiech Jakoś tak się przyzwyczaiłem, że jak jest kwas, to za twoją sprawą Chichot Ale zwracam honor.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Dudekkss
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 23, 2011, 21:23:13 »

Spotkanie 1 Października odbędzie się o godzinie 11:00, w naszej sali nr 6 w Akademiku nr 11, na ulicy Chodkiewicza 14 w Brzeźnie

Celem aktualizacji ;]
Zapisane
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 25, 2011, 23:30:14 »

A propo, chętnie dowiedziałbym się co stało się z konkursem Fantastyka i społeczeństwo.

Dudekkss czy mógłbyś się dowiedzieć czegoś w tej sprawie?
Zapisane
Dudekkss
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 26, 2011, 15:20:39 »

Oczywiście. Popytam i jak tylko się czegoś dowiem będę pisał.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 27, 2011, 17:24:16 »

Spotkanie 1 Października odbędzie się o godzinie 11:00, w naszej sali nr 6 w Akademiku nr 11, na ulicy Chodkiewicza 14 w Brzeźnie

OK, moja droga Delegacjo, czas zewrzeć szyki. Doprecyzujcie tutaj, kogo możemy się spodziewać na pewno. Bo inaczej wyjdzie z tego piknik na 15 osób, a do "Sigmara" spóźnimy się 5 godzin... Język Pamiętajcie o terminie. Ścignę was jeszcze poza Forum, odnośnie tego, czy a) atakujemy ich w luźnym szyku (widzimy się na miejscu), czy b) przystępujemy do akcji w szyku zwartym. (Spotykamy się parę minut wcześniej... może pod UG? To byłoby stosowne do naszej nazwy. Mrugnięcie). Albo i nie poza Forum - możecie też pisać tutaj.

Gotowość bojowa! Go, go, go, go, go!!!
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 28, 2011, 08:34:29 »

Jeśli byłoby możliwe to wolałbym się gdzieś spotkać np. pod którymś z wydziałów na przymorzu i pojechać tam - bo ja nie jestem tutejszy i nie specjalnie znam się na komunikacji miejskiej Gdańska
Chyba, że wam to nie odpowiada - nie jestem niezbędnym elementem delegacji więc jak co to spoko...
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 29, 2011, 15:57:45 »

Setnik RDO zgłasza gotowość bojową / atakujemy w formacji "żółwia".


Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 30, 2011, 17:52:15 »

Veldrin - odpowiada. jak sądzę. Tak pierwotnie planowałem, więc idziemy hurmą. Mrugnięcie (Chyba że komuś innemu bardzo nie odpowiada poniższa propozycja,wtedy działa na własną rękę).


Proponuję: godz. 09.45 przy Wydziale Nauk Społecznych i Geografii (wejście od strony ul. Bażyńskiego). Stamtąd - kurs na linię tramwajową, albo inny środek transportu.

Mapka, czyli tu-mamy-dotrzeć:
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&hs=tLM&rls=org.mozilla:pl:official&q=Chodkiewicza+14,+Brzezno&gs_sm=e&gs_upl=3874l7707l0l8093l17l16l1l0l0l14l838l6253l2-4.5.1.2.2l15l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1280&bih=861&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl


Jak coś, to łapcie mnie na gg, albo pod telefonem (724666473).
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Październik 01, 2011, 14:02:43 »

A więc tak, w skrócie dla tych co nie byli. Sigmar oferuje nam zaplecze w postaci sali oraz współpracy merytorycznej, w zamian za wspomożenie aktywnością. Jak dla mnie bardzo dobry deal. Sala ma tylko jedną zasadniczą wadę - dojazd. Przez fakt że obecnie lokalna linia tramwajowa jest rozbebeszona w ramach remontu trochę ciężko jest się tam dostać ludziom którzy muszą korzystać z SKM (trzeba się przesiąść). Ale że remont podobno ma się w tym roku jeszcze skończyć (zobaczymy jak wyjdzie) to sądzę że na zimę byłaby to zdecydowanie lepsza miejscówka niż piwnica. No i odniosłem wrażenie, że lud Sigmara mocno planszówkowy jest, więc zawsze to nowe twarze (i gry), a może i do RPG da się ich wciągnąć. Mrugnięcie W każdym razie - bardzo pozytywnie to wszystko oceniam, zakładając, że po drodze nie zabraknie zapału. Język

Zostaliśmy zaproszeni (najlepiej w jak najliczniejszym gronie) na następne posiedzenie które ma się odbyć (o ile się nie mylę) 6.X. Mam nadzieję, że Dudekkss doprecyzuje jeszcze co i jak.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Dudekkss
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 05, 2011, 09:57:54 »

Niestety dziekan wydziału mat-fiz-inf nie podjął jeszcze decyzji odnośnie przyznania nam sali na tym wydziale więc musimy czekać do przyszłego tygodnia.
A więc będę informował o tym kiedy odbędzie się pierwsze spotkanie AKF Sigmar. Najprawdopodobniej  będzie to przyszły czwartek.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Październik 07, 2011, 17:50:46 »

Ash bardzo elegancko streścił posiedzenie. Ja mam trochę więcej luzu (studia...), więc teraz czas na moje przemyślenia.


Na spotkanie zajechaliśmy w wielkim stylu, bo kultowym-już RDOwym samochodem z Cthulhu na szybie. Może przechrzcimy go na naszą oficjalną "RPG-UG-ową mystery machine"? Hm, RDO? Duży uśmiech

Na samym posiedzeniu było naprawdę świetnie. Współpraca będzie obustronna, tj. my przejmujemy ich sekcję RPG, a w zamian za to podczepiamy się pod ich eventy, posiedzenia planszówkowe etc. - korzyści są zatem obustronne. I mamy naprawdę fajną miejscówkę do gry! I ludzie stamtąd są mocno fachowi i chyba bardzo... "nasi" (tj. wicked braindead nerdzz Chichot). I w jakiś sposób (choć nie wiem jeszcze jak) możemy przy okazji spróbować podczepić się pod lokalnego giganta - GKF.

Po spotkaniu... eksplorowaliśmy (to dobre określenie) naszą nową potencjalną bazę - położoną w oliwskim lesie rozpadającą się, brudną, pełną starych opakowań po syropach i tabletkach na kaszel, tudzież różnego inszego "lootu" (w postaci złomu, gruzu, śmieci, złomu...), pobazgraną szczeniackim graffiti menelnię... Naprawdę niesamowity post-apokaliptyczny klimat! Wymarzone, żeby zrobić tam LARP-a w tych klimatach, o ile pierwej nie pogonią, albo policją nie poszczują. Chichot

Zabrakło mi Veldrina na posiedzeniu... Wciąż nie udało nam się zderzyć w realu. Smutny Vel, co się stało, że nie było Cię tam, gdzie się umawialiśmy?

RDO, zamieść zdjęcia z imprezy!


Dudekkss, co z naszymi dalszymi planami? Założyłem konto na waszym forum (i nawet zaraz chyba coś napiszę), a z waszej strony głucho... Język Chcę tu widzieć Leona i jakieś kolejne propozycje. Mrugnięcie Tymczasem, zgodnie z wcześniejszą umową, stworzyłem listę planszówek, które posiadamy.
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=248.msg1972#new
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Październik 08, 2011, 20:12:45 »

Oto focia dokumentująca dobrą współpracę szefów naszych organizacji ;-)


A co do wehikułu to to nie żadna mystery machine, a z łaski Imperatora Ludzkości nasz RPG-UG uświęcony chapterowy Drop Pod ;-) Dlaczego z cthulhu na szybie? No bo od jakiegoś czasu jesteśmy legionem Chaosu ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Dudekkss
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Październik 08, 2011, 21:28:17 »

Ok, ja na forum sigmara zamieściłem konkretną notę dot. naszej umowy.
Co do listy planszówek, pozwoliłem sobie dodać Waszą listę u nas na forum. A co do dalszych działań. Czekamy na tą cholerną decyzję, coby zrobić porządne spotkanie czwartkowe w końcu. Miejmy nadzieję, że poza spotkaniem, reszta się jak najszybciej zarejestruje tutaj i coś się w końcu ruszy ;]
Zapisane
Legion
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Październik 10, 2011, 20:56:33 »

Cześć!
Kłania się Legion, współzałożyciel Sigmara i zarazem administrator jego strony internetowej. Chciałem tylko doprecyzować pierwszy post Jovaen'a, w którym zamieścił adres do naszego forum, które jest tylko częścią większej witryny. Właściwy adres to po prostu:

http://www.sigmar.ugu.pl/

Tam też znajduje się terminarz spotkań, najnowsze wieści, można umówić się na rezerwację salki, zobaczyć galerię i tym podobne. Notabene zaraz kopnę w rzyć Leona, żeby zaktualizował opis sekcji RPG Mrugnięcie

Pozdrawiam i do zobaczenia,
legion.
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Październik 11, 2011, 07:17:53 »

Zabrakło mi Veldrina na posiedzeniu... Wciąż nie udało nam się zderzyć w realu. Smutny Vel, co się stało, że nie było Cię tam, gdzie się umawialiśmy?

Wiem, sorry ale w piątek spiłem się jak mała dziwka i ledwie starczyło mi mocy aby ponownie zmaterializować się na polu bitwy... jakbyś organizował jeszcze jakieś spotkania to daj znać
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-heart watahaniebieskiegoksiezyca ksgang naszegry naszawiara