RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec Mysiej Straży  (Przeczytany 1650 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« : Sierpień 10, 2011, 19:47:59 »

Osiemnaście sesji za nami, co tydzień od kwietnia, ładny wynik. Czas jednak zrobić sobie przerwę. Od następnego tygodnia z Szymonem i Jonaszem robimy sobie krótką odskocznię w Kiedy Rozum Śpi, a potem planuję rozpocząć kampanię w Dresden Files. Jeżeli ktoś miałby ochotę z nami zagrać niech da znać. Uśmiech
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 11, 2011, 07:14:03 »

Mysia Straż odchodzi w glorii chwały. Uśmiech Mam nadzieję, że wasze następne RPG-projekty przyniosą tyle samo dumy RPG-UG i wszystkim jego członkom. Uśmiech


Michale - jak pisałem ongiś w Nowych ludziach w drużynie, nowych pomysłach na grę - z chęcią spróbowałbym którejś z tych indie-psycho-turbo-drama-RPG. Mrugnięcie Pewnie znalazłoby się jeszcze miejsce w drużynie do Kiedy rozum śpi, co? Odpisz tutaj, albo na GG.

Daj  też znać kiedy będę miał założyć nowy dział dla tej gry i ogłosić przetarg na moderaturę nad nowym działem. Duży uśmiech
Zapisane
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 11, 2011, 09:47:41 »

W sprawie Kiedy rozum śpi skontaktuj się z Jonaszem (TensaiOni), bo on będzie to prowadził. Z mojej strony mogę podesłać Ci podręcznik. Jedyne zastrzeżenie to to, że chcemy bezwzględnie grać co tydzień, więc jeżeli planujesz urlopy to sorry. Język

Co do działu do Kiedy rozum śpi nie sądzę że będzie potrzebny, bo planujemy tylko kilka sesji, jako odpoczynek przed większą kampanią w Dresden Files. Do tego drugiego dział za to z pewnością się przyda, może być nawet i teraz. Uśmiech
Zapisane
TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 16, 2011, 15:20:16 »

Co do przyjęcia dodatkowego gracza to nie ma problemu, chociaż jest trochę jak Michał napisał - jeśli nie będziesz miał możliwości grania co tydzień, to raczej nie dało się by ciebie wcisnąć, szczególnie, że nie będzie to jakoś specjalnie długa kampania (pewnie kilka sesji max), więc opuszczenie nawet jednej sesji powoduje dość dużą stratę "fabularną". Chociaż z drugiej strony, pewnie się by dało stworzyć coś w rodzaju pół-NPC'a, który nie pojawiał by się na każdej sesji (szczególnie, że podręcznik podaje narrację z głównym i pobocznymi protagonistami), chociaż to może tak bardziej na siłę by było.

To jak będziesz chciał, to zdobądź podręcznik od Michała, odpowiedz na 5 pytań (czyli inaczej, stwórz postać) i podeślij do mnie albo jakoś przez forum, albo na maila.

Pierwsza sesja będzie pewnie gdzieś na początku przyszłego tygodnia, więc jeśli się zdecydujesz stworzyć postać, było by dobrze, żebyś wysłał ją przynajmniej dzień wcześniej, żebym miał czas się z nią zaznajomić i wymyślić jakiś fajny sposób żeby wpleść ją w fabułę.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

worldofdogs bhpelblag rankingstop psrlrpg opatowek