RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magnus  (Przeczytany 6037 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Sierpień 31, 2011, 13:23:28 »

Czytam sobie "Gotreka i Feliksa" i oni akurat są teraz w Kislevie, i z tego co wyczytałem, to powinieneś mieć jeszcze do tego kozaczy wąs Uśmiech



Zastanawiam się, czy istnieje w ogóle cień szansy, żeby Magnusem w realiach gry zainteresowała się Ulliana Chichot
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Sierpień 31, 2011, 15:33:59 »

Lol, epic zdjęcie Chichot. Powinien mieć sumiaste wąsy, ale nie ma. Zresztą, po ostatniej sesji, gdzie dom rodzinny Magnusa był na stepie, Magnus kojarzy mi się bardziej z jakimiś Mongołami niż z Zachodnimi Słowianami (mniej więcej taki był mój zamysł), co wcale mi się nie podoba Język.

Co do Ulliany i Magnusa, pewnie prawdopodobieństwo byłoby takie jak przy ostatnim moim rzucie na Krzepę:
-To trudny test, więc powiedzmy, że masz -30 do Krzepy
-Ile masz Krzepy?
-32...
-Rzucaj, może akurat się uda! (oczywiście nie udało się)
Chichot
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Sierpień 31, 2011, 16:36:07 »

Warto próbować Uśmiech

Ale wąsa w ogóle masz? Miej, no kurde, po co grać Kislevitą, jak nie ma wąsów? Chichot
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Sierpień 31, 2011, 19:15:03 »

Kilka postów wcześniej masz zdjęcie podobizny Magnusa. (Kaja nawet specjalnie usunęła mu brwi Chichot)

Czytaj to forum Tromm, a nie tylko nabijasz posty.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Sierpień 31, 2011, 19:25:23 »

Widziałem, ale wiem po sobie, że ciężko znaleźć idealne foty, więc czasami wrzuca się tylko najlepszą, jaką może się znaleźć. Wybacz, że chciałem doprecyzować Uśmiech Nie chcesz kozackiego wąsa to nie, ale nie wiem, czy to nie jest wbrew realiom...? :> Jov?
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
disposable89
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 01, 2011, 15:35:50 »

"Widziałem, ale wiem po sobie, że ciężko znaleźć idealne foty, więc czasami wrzuca się tylko najlepszą, jaką może się znaleźć."

No tak, ale od czego jest photoshop Chichot przerobić włosy na blond i usunąć brwi to nie problem, a już mamy Magnusa zamiast kogośtam z jakiegośtam filmu Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ha ostrovirsk radarodzicowsp289 ads gangtzj