RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Terminarzyk spotkań - Grupa MM  (Przeczytany 31346 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : Maj 07, 2011, 20:05:08 »

Widzisz odzew? Język

Dajmy ludziom szansę. Stosunkowo mały ruch na Forum jest...

Mimo, że nie było odzewu z mojej strony, pasowały mi te same dni co Ashowi. Ale co z tego, jeśli 6 pozostałych osób (+ Jov) i tak nie podało terminów. Nieważne.

Nie wiem jak z graniem później, ale "last stand" trzeba rozegrać i to najlepiej szybko. Nowy wątek - niekoniecznie (w moim przypadku najprawdopodobniej albo zacząłbym go po sesji egzaminacyjnej i przerwał, albo zacznę go od października :F).

Termin: pasuje mi najbliższy czwartek albo piątek (piątek najlepiej wcześniej, nawet rano... tak, żeby do wieczora w miarę się z tym uwinąć). W czwartek jest ognisko. Zaproponowałbym dokończyć Księstwa Graniczne na ognisku, ale już widzę te kamienie (płonące!) lecące w moją stronę za tę propozycję... :F Może "dam się przekonać" na inny dzień, jeśli większości będzie pasowało coś innego, tak czy inaczej dla mnie raczej albo nadchodzący tydzień (weekend), albo aż po sesji egzaminacyjnej (którą teoretycznie kończę jakoś koło 15-tego).

Co do rozwiązań fabularnych... z powodu "ciszy" na forum chyba lepiej będzie obgadać to na żywo, jak już zbierzemy kiedyś ludzi ze "starego składu" i nowych chętnych do gry.
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : Maj 08, 2011, 13:11:32 »

Cytuj
Dajmy ludziom szansę. Stosunkowo mały ruch na Forum jest...

Ale jak zauważyłem ludzie z drużyny WFRP (nie licząc tromma i Leal) na forum byli. Tak więc raczej się na temat nie chcą wypowiedzieć, niż coś innego.

Abby - dla mnie może być i ognisko, nie będę rzucał kamieniami. Mrugnięcie Czwartek i piątek rano dla mnie odpada (zajęcia!). Jedyny termin to piątek wieczór (ale na 23 muszę być w kinie).
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Maj 09, 2011, 18:16:05 »

Ale jak zauważyłem ludzie z drużyny WFRP (nie licząc tromma i Leal) na forum byli. Tak więc raczej się na temat nie chcą wypowiedzieć, niż coś innego.

Panie, żeś strzelił kulą w płot, a nawet serią całą; rykoszetem żeś spłoszył wioskowego koguta, aż pióra poszły, tudzież rozbił flachę siarczyście przeklinającemu Zenonowi - wioskowemu głupkowi, który taktycznie odtoczył się w miedzę i rzygnął.

Uprzejmie proszę - nie wypowiadaj się za innych (to podobno ja mam tendencję do faszyzowania i dyrygowania ludźmi?). Duo in Crime raczej nie zarzuca Forum cotygodniowo nawałą 300 postów, a z rozmowy z nimi (patrz niżej) wykoncypowałem jednak coś odmiennego do Twoich słów.

Z kolei Tromm chce dokończyć kampanię (tylko nie wie kiedy, bo jest zawalony swoimi sprawami) i nie chce, żebym z automatu zabił Droga.

Ebonitowy_Ryszard też nie był na Forum i też mało pisze, ale grać chce.

WFRP jest dalej kwestią otwartą, śmiem rzec. Roszady osobowe cały czas trwają (z ostatniej chwili: prawdopodobnie Makman też odpadnie; czyli mamy jakieś 3-4 osoby w drużynie...), wczoraj rozmawialiśmy z Duo in Crimie o ewentualnym czasowym (?) powrocie do WFRP, bo Neuroshima wypada na jakiś czas.

Ciężko to wszystko ogarnąć, wiem.

Ale cisza na Forum nie uprawnia Cię do tego, żebyś ogłaszał, urbi et orbi, że skoro tak a tak, to nie ma mowy o WFRP, bo Ty tak mówisz. Nigga, please.


Delial zarzucił pomysłem, który do mnie przemawia:
"Myślę, że możecie spokojnie popchnąć fabułę dalej, przemilczeć tę końcówkę i grac dalej, a do końcówki można zawsze wrócić, zrobić jakąś sesję retrospekcyjną etc. Może na ognisku uda się rozegrać" (cyt. za: G-G)

Może tak zrobimy. Na Forum jest cisza, i nie jest to nic niezwykłego. Może na żywo do czegoś dojdziemy. Dużo tych "może".

Tak, Abaddon, w ostateczności ruszymy z kopyta, metodą wbicia was w nowe miejsce i nowe przygody, ileś-tam miesięcy po wydarzeniach z Księstw. To może być nawet ciekawe.

Ja popieram koncept wykrojenia 2-3 godzin na sesję w ramach ogniska. A ci którzy nie przyjdą - ich postaci będą kasowane, chyba że wyrażą inną wolę. Ale np. Leal chyba nie ma jakichś większych planów odnośnie Gabrielle, choć mogę się mylić, oczywiście.
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : Maj 09, 2011, 18:37:36 »

Jov, po co ta agresja od razu? Osobiście chciałem napisać to samo co Ash, bo dla mnie to wyglądało tak, jakby wszyscy nagle olali WFRP i jakby dla każdego to już była sprawa zamknięta, bo co chwilę jest coś nowego o planszówkach, podobnie z Neuro, a tutaj przewalają się pustynne krzaki z westernów... Ale spoko, jeśli Ty już się z każdym skontaktowałeś i mniej/więcej wiesz co i jak to sprawa wygląda już zgoła inaczej.

Narzucania też tu nie widziałem... widziałem jedynie ciszę, w której ciężko o jakiekolwiek ustalenia, bo na forum o WFRP piszemy tylko we 3 póki co.

Nie pisałem nic takiego, że chcę przeskoczyć w nowe miejsce i nowy wątek... Właściwie to jestem jeszcze bardziej negatywnie do tego nastawiony niż pozytywnie, bo raczej nie będę mógł grać w wakacje, a przerywanie wątku już na początku zdecydowanie mi się nie podoba, ale zobaczymy... Poza tym, bez mojej postaci "świat" się nie zawali Język, a przynajmniej reszta drużyny może nadgonić z expem przez wakacje.

Właściwie jedyne co musimy zrobić, to chyba skosić kilku Rycerzy Chaosu, porozmawiać z dowódcami wojsk, z księciem, jeśli żyje, z magiem Grzesia itd., powiedzieć "papa" postaciom, które odpadają na jakiś czas z gry i ruszyć gdzieś w siną dal. Tyle chyba możemy zrobić na ognisku?
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : Maj 09, 2011, 21:16:25 »

Miałem się powstrzymywać...

Znowu robisz z igły widły.
Cytuj
żebyś ogłaszał, urbi et orbi
Przepraszam najmocniej, że nie dodałem do swoich słów boldem, czcionką 30pt frazy MOIM ZDANIEM. Myślałem, że 'zauważyłem' będzie wystarczająco przypuszczające, żeby każdy normalny człowiek zrozumiał, że to moje gdybanie. Nie mam wglądu do Twoich prywatnych rozmów, więc wnioski wyciągam po tym co widzę. A widzę 3 (z bodajże 8 czy 9 osób w 'drużynie') powtarzające się nick'i przy postach.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #170 : Maj 09, 2011, 21:45:58 »


Cytuj
Delial zarzucił pomysłem, który do mnie przemawia:
"Myślę, że mozecie spokojnie popchnąć fabułę dalej, przemiliczeć ta końcówkę i grac dalej, a do koncówki mozna zawsze wrócic, zrobic jakąś sesję retropsekcyjnę etc. Moze na ognisku uda się rozegrac" (cyt. za: G-G)

Dodam tylko, że to w sumie jest pomysł Asha, który padł podczas rozmowy na gg:)
Zapisane
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : Maj 09, 2011, 22:14:28 »

Sesja, ma sens. Czekam na terminy Uśmiech
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Maj 10, 2011, 19:31:29 »

Abaddon: Nie agresja, ale stanowczość. A i częściowo frustracja.

Ash: Ech, OK. Z igły widły. Pewnie masz rację.

Delial: No to w takim razie Ash ma (c) na ten pomysł... Język


-> Ważne ogłoszenie parafialne <-

Pamiętajcie wszyscy: kończymy kampanię w Księstwach na ognisku, 12.V.2011. Proszę o maksymalną możliwą frekwencję.
Info n.t. ogniska:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=124.15


A oto nowe pomysły na potem:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=83.msg1079#msg1079
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : Czerwiec 28, 2011, 14:59:08 »

<puk, puk> Jest tu ktoś? Język

Ruszy się cokolwiek w kwestii WFRP w najbliższym czasie?

Gdyby miało się coś zakręcić, od razu piszę, że mi i Kai pasuje weekend. (Kaja ma zamiar póki co zobaczyć na czym gra polega i dopiero na kolejnej/kolejnych sesji/sesjach dołączyć, jeśli jej się spodoba)
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Czerwiec 29, 2011, 13:23:16 »

Właśnie się rusza. Uśmiech


Tutaj informacje o podziale drużyn:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=181.msg1368#new

Sesje - raz w tygodniu (można częściej), dla obu Grup.

Roboczo, poza Forum, ustaliliśmy wstępny termin początku kampanii na ten weekend... Proszę was o wpisywanie, kiedy dokładnie możecie się stawiać (obie Grupy). Potem coś z tego wymodzę.

A następnie ten wątek zostanie zamknięty, a każda Grupa dostanie własny Terminarzyk
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : Czerwiec 29, 2011, 13:49:42 »

Eldrad nie może w tym tygodniu... Nic to - pracuje nad swoją postacią i za tydzień (oby) dołączy jego szalony mag-inkwizytor-amator do Grupy OG1... Mrugnięcie
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : Czerwiec 29, 2011, 15:38:14 »

Kaja & Abaddon - cała sobota i cała niedziela wolne, raczej bez różnicy który dzień ani jaka pora.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Czerwiec 30, 2011, 19:31:31 »

Spotykamy się raczej w niedzielę (po mojej rozmowie z RDO).

Aha, na pierwszej sesji podział na grupy raczej nie będzie obowiązywał (jeżeli zbierze się np. 2-3-4 osoby).

I odnośnie powyższego nawiasu: No, ludzie (którzy sami deklarowaliście chęć gry), odzywajcie się, czy wam pasuje. Że Ebonitowy_Ryszard nas nie odwiedza, to się już, kurde, przyzwyczaiłem, ale np. Martin - który był dziś na Forum, ale nie odpisał? No żesz pruska jego mać, żołdaka jednego. :/ Albo Tromm (który napisał tylko w Grupach...). Ludzie... piszcie, bo wywalę was z grup, zanim zacznie się kampania. Język
Zapisane
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : Lipiec 01, 2011, 19:24:48 »

niedziela np13?
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Lipiec 01, 2011, 19:25:56 »

Mnie pasuje, i podoba się taka godzina. Uśmiech

Jak z resztą drużyny? Piszcie!
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chomikk 2p falingskies dawid120 kov