RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Julian  (Przeczytany 1517 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« : Październik 28, 2011, 16:23:01 »

Wrzucam wersję roboczą, sfotografowaną dwie sesje temu.

Zapisane
AlexRiven
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 05, 2012, 04:50:29 »

AKTUALIZACJA:

Dotrzymujący Słowa

Nie Znasz Mnie Zbyt Dobrze

Julian jest osobą znaną i popularną, ale ludzie mało o nim wiedzą. Postrzegają go jako luzaka, i obiboka, mało kto pyta go o jego prywatne życie. Zawsze musiał ukrywać wampiryzm, jest więc przyzwyczajony do tego, że nie mówi zbyt dużo o sobie. Pod maską imprezowicza kryje się jednak osoba o wielu ciekawych cechach i umiejętnościach, jak i pełna tajemnic. Nikt by się po nim nie spodziewał, że dobrze gotuje, że interesuje się akwarystyką, albo tego, że jako mały chłopiec zabił człowieka...

-Możliwość compela: można tu wymyślić wszystko, na przykład, że nie podejdę do kogoś kto ma kota, bo boję się kotów, albo, że mam jakąś głupią zasadę, która przeszkodzi mi w wykonaniu zadania. No i ciekawe, co to za historia z zabiciem człowieka :>



Miłość, którą mi zabrali

Mroczne Widmo

Po dotknięciu dziwnego naszyjnika znalezionego w pokoju Fahrenheita, Juliana zaczęły nawiedzać dziwne wizje i głosy, a świat nie wygląda już dla niego tak jak dawniej. On dla świata również się zmienił, bywa rozproszony lub zamyślony, czasem dziwnie się zachowuje. Między innymi dlatego oddalił się od Justyny. Kontakt ze światem duchów odbija na nim coraz większe piętno. Póki co, jakoś sobie z tym radzi. Jego zdolność ma bowiem swoje plusy, można ją wykorzystać na wiele sposobów. Wiele tajemnic świata umarłych jest okrytych mgłą, ale nie wiadomo dokąd prowadzi droga przez mrok. Najbardziej jednak intryguje i niepokoi Juliana wciąż powracający głos jego zmarłego ojca...

-możliwość compela: np. nie mogę przeprowadzić rozmowy, bo mnie rozpraszają głosy lub mam wizję chodzących po mnie robaków i mogę spanikować, albo boję się wejść bo miejsce jest nawiedzone, albo ulegam wpływowi jakiegoś ducha lub duch, który możliwe, ze jest moim ojcem mówi mi, że nie powinienem czegoś robić, albo żebym coś zrobił, co pomoże mi go odnaleźć, ale ma to jednak swoje różne konsekwencje. Różne głosy mogą mu podpowiadać w jego działaniach, trudno ocenić, których powinien słuchać, a przed którymi się strzec.

PS. Musicie pograć w grę Fahrenheit Chichot Fajne rzeczy tam się dzieją. Coś związanego z tym moim aspektem. Jedna z najlepszych gier w moim życiu i przede wszystkim jest to gra dla dojrzałych odbiorców.



Wolność Za Wszelką Cenę

Ścigany

Nie wiadomo jak to się dzieje, że kogoś o takim uroku osobistym chce dorwać tak wielu ludzi i nieludzi. Jedno jest pewne, nikomu jeszcze nie dał się złapać ani zabić. Jest mistrzem ucieczki, wie też jak korzystać z kontaktów i zasobów. Nie dorwiesz go. Jak do tej pory udało mu się mu się uciec dr Schultz, pokonać Lukrecję, oraz niejednokrotnie zbiec policji i nawet już nie jest poszukiwany. Nadal ściga go jednak Fae o imieniu Auril, Biały Wampir Fahrenheit oraz Krzysztof Szerakowski z Posterunku X. Ktoś jeszcze? Zapraszam.

-możliwości compela: niebezpieczne jest przejeżdżanie w pobliżu posterunku, lasu oliwskiego oraz innych miejsc związanych z kimś, kto mnie ściga. Pewne akcje mogą spowodować, że kolejna osoba zacznie mnie ścigać, najwidoczniej w jakiś sposób łatwo zachodzę ludziom za skórę.
Zapisane
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 05, 2012, 09:52:57 »

"Mroczne Widmo" Chichot

Świetna robota. Dzięki, że dodałeś przykłady compeli, na pewno mi to się przyda! Uśmiech

Zastanawia mnie jeszcze High Concept Juliana: "Wampir-student-imprezowicz". O ile wampira i imprezowicza widzieliśmy to nawet nie wiem co Julian studiuje. Język Masz jakiś pomysł?
Zapisane
AlexRiven
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 05, 2012, 16:30:41 »

Myślę, że on już studiował wszystko, raczej nie chodzi na zajęcia, więc ciągle go wywalali, choć czasem mógł zdawać dzięki kontaktom. Można to podciągnąć pod jakąś historię z nałogami, alkohol, narkotyki, taka mroczna przeszłość, jak się jest nieśmiertelnym, to się nudzi w życiu. Masz pomysł na coś szczególnego? Można zmienić wtedy nazwę aspektu. To samo tyczy się Pięknego, Młodego i Bogatego w sumie.
Zapisane
Michał
Mistrz Celebrant
Wtajemniczony kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 05, 2012, 18:02:44 »

Myślę, że on już studiował wszystko, raczej nie chodzi na zajęcia, więc ciągle go wywalali, choć czasem mógł zdawać dzięki kontaktom. Można to podciągnąć pod jakąś historię z nałogami, alkohol, narkotyki, taka mroczna przeszłość, jak się jest nieśmiertelnym, to się nudzi w życiu. Masz pomysł na coś szczególnego? Można zmienić wtedy nazwę aspektu. To samo tyczy się Pięknego, Młodego i Bogatego w sumie.

Studia za to, nie ważne ile już studiowałeś, są stałym źródłem świeżych uczuć ("świeżej krwi" Mrugnięcie). Może Julian początek każdego nowego roku akademickiego nieźle świętuje wraz z wianuszkiem swoich nowych ofiar? Julian mógłby mieć w ten sposób dodatkowe kontakty na uczelniach i to nie tylko ze studentkami, ale i co ładniejszymi wykładowczyniami. Mrugnięcie A ktoś ze światka akademickiego może czasem się przydać. Sam aspekt jest ok, możesz ewentualnie pomyśleć nad innym sformułowaniem go, zależnie od tego na co chcesz położyć nacisk. Przychodzą mi do głowy np. "Wampir, marzenie każdej studentki" albo "Nieśmiertelny kochanek".
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

icecraft ganghg elita-mam phacaiste-ar-mac-tire lionesrp