RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inicjatywa ogniskowa.  (Przeczytany 20520 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 27, 2011, 19:11:55 »

Będę, będę Język, niestety tym razem sam, ale przy kolejnej propozycji ogniska... =]

Ash, jak coś to mogę przechować Twój stuff w akademiku, jutro mam zajęcia od 8 do 14:45, więc jak coś mógłbyś je podrzucić przed 8, albo po południu. Właściwie to pewnie wrócę z zajęć, zmajstruje jakiś obiad, zjem i mogę ruszać na żwirownię, pod Rektorat czy gdziekolwiek. Daj znać jak coś.

Jov, imo jednostrzałówka to lepszy pomysł, głównie z 2 powodów - nie wszyscy z grupy WFRP odpisali czy będą na ognichu, przynajmniej nie na forum (tak, wiem, że ciężko będzie kiedykolwiek zebrać całą tę gromadę... Język),a poza tym będą ludzie spoza grupy WFRP i co mają robić w trakcie naszej gry? Siedzieć i patrzeć? Albo zrobisz z nich NPC? Trochę słabo... Lepiej gdyby każdy kto będzie miał na to ochotę pograł -> jednostrzałówka.

Ash co za zorganizowanie ^^ najs Chichot

Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 27, 2011, 19:38:15 »

I'll be there tommorow : )
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 27, 2011, 19:55:44 »

Mnie nie chodzi o przechowanie stuffu w dzień. Mrugnięcie Po prostu - przyjdę na żwirownie o 16. Jakby ktoś tam był to mogę o 18 zostawić gitarę i wiatrówkę, pójść po resztę i wrócić. A jak będę sam, to muszę te 2 rzeczy targać w tę i nazad, co mi się nie uśmiecha. Więc jakbyś był o tej 16 to fajnie. Mój plan wygląda podobnie (też o 14.45 kończę), tylko do domu mam dalej, więc pewnie bez obiadu się obędę.

Co do jednostrzałówki - jestem za. Można co najwyżej omówić gdzieś w przerwie co dalej z Drużyną Jednorożca (jak to było?). Z drugiej strony, jakby ktoś przejął NPCów (rycerzy chaosu) to mogłoby się skończyć utratą PPków. Mrugnięcie

A jeśli chodzi o organizację - mogę być stary, ale niektóre rzeczy wciąż potrafię. Język
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Makman
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 28, 2011, 16:36:11 »

czesc

moze ktos napisac jakies szczegoly albo do mnie zadzwonic ? dokladnie gdzie bo najprawdopodobniej sie spoznie , ewentualnie jakis tel bo do nikogo nie mam . moj 606290529

pozdro i do zobacczenia ; ]
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 29, 2011, 10:15:26 »

Ach, umiejętność czytania i rejstrowania podawanych informacji zanika w narodzie. Kilka postów wyżej podałem telefon do siebie, ale jakoś nie zostało to zauważone. Mrugnięcie

Całe szczęście tak czy inaczej się znaleźliśmy, spotkaliśmy, wypiliśmy i spaliliśmy kawałek lasu. Fajnie, że nareszcie rózne rozbite grupki miały okazje się między sobą poznać i (mam nadzieję) zaprzyjaźnić. Zainaugurowano także kilka nowych sekcji, choć to czy tylko z nazwy, czy rzeczywiście ruszą, to już tylko czas pokaże.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Michał
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 29, 2011, 11:05:10 »

Bawiłem się świetnie, dzięki Ash za zorganizowanie tego, a wszystkim obecnym, których miałem okazję poznać za to, że byli. :-) Oby więcej takich okazji do spotkań było w przyszłości!
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 29, 2011, 12:56:30 »

Było naprawdę fajnie. Super, że aż tyle osób się zebrało i że się poznaliśmy =].

To kiedy następne ognicho?  Mrugnięcie
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 29, 2011, 21:00:19 »

Dzięki Wam wszystkim. Dzięki Ash że to zorganizowałeś, i dzięki Ash że mnie wyprowadziłeś z lasu ;-)

Co do kiedy następne: właśnie, kiedy następne Uśmiech

(pamiętać: nie widzę w ciemności. wziąć latarkę. (a się tak dziwiłem graczom, że w RPGach o tym zapominają ;-) ) )

Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 29, 2011, 21:36:56 »

Tak jest! Świetnie było poznać wszystkich, choć imion już nie pamiętam, to jednak ognisko miało ogromną wartość organizacyjną! Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tego eventu i przygotowania, a zwłaszcza dla Asha i Abbadona : ) Good job!
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 29, 2011, 21:50:54 »

Cóż, sądzę że następne spotkanie mogłoby się odbyć za 2 tygodnie (9-15 maja). Jeszcze wystarczająco daleko od sesji żeby nikt nie panikował, ale za to zdecydowanie blisko chwili obecnej. Tak zupełnie orientacyjnie proponowałbym ponownie czwartek - ma tą zaletę, że na Żwirowni w tygodniu jest pusto (no, prawie), a w piątki i soboty możemy nie mieć kąta dla siebie. Chociaż to zawsze można wywalczyć siłą i przytłaczającą liczebnością. Mrugnięcie Jeśli nie to piątek. Godzina myślę że wcześniejsza - 16? Może nawet 15? W ten sposób można by zrealizować ten pomysł jednostrzałówki.

No, ale to tak tylko gwoli sprowokowania przemyśleń - niech każdy rozważy, napisze co komu pasuje, a konkretniejszy termin wyklaruje się za kilka dni.

Od siebie podziękuję za zaskakującą frekwencję. Uśmiech Spodziewałem się nie więcej niż połowy 'kultystów', a tymczasem nie pojawiła się zaledwie garstka (aspołeczna Język ). Kudos.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 29, 2011, 21:54:05 »

Propozycja czwartkowa mi pasuje, włącznie z godziną wcześniejszą.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 29, 2011, 23:38:26 »

A może by tak już w tym tygodniu jakoś? Tj. 5-8 maja? IMO im wcześniej, tym lepiej, ale wstępnie termin 9-15 też mi pasuje i generalnie od czwartku do niedzieli jakoś. I tak jak już pisałem, następnym razem postaram się przyjść z "przyległością" (heh, długo nie zapomnę tego określenia Język) xD.

Btw.:

Cytuj
Kaja 0:36:51
napisz ze maja byc gitary bo inaczej bede plakac Chichot
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Maj 06, 2011, 15:54:57 »

Palimy las w najbliższy czwartek? ^^
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Maj 06, 2011, 16:11:50 »

Tak sądzę. Jak wcześniej pisałem - czwartek 12 V, 16.00 pod Rektoratem. Tym razem zrobimy chyba większą imprezę - bez ograniczeń "nerds only" (nie żeby w zeszłym tygodniu tak było oficjalnie). Więc jak ktoś ma znajomych którzy na taki wypad by się nadawali (ale bez "gości politycznych" plz) to ściągać. Najlepiej grających i śpiewających (tak tak, Sekcja Muzyczna RPG-UG wymaga wsparcia).

EDIT:
Cytuj
Kaja 0:36:51
napisz ze maja byc gitary bo inaczej bede plakac
Ja mogę swoją przynieść jak Kaja będzie na niej grać Język
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : Maj 06, 2011, 17:54:35 »

Jeżeli kiedyś będę sprzedawał podpałkę do ogniska, mój slogan reklamowy będzie prosty:
"There can't be fire without Ash!"
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brazylia2014 companions chomikk virtualdog gom