RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inicjatywa ogniskowa.  (Przeczytany 20514 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Czerwiec 20, 2011, 14:37:21 »

Nie rozumiem o co ta spina. To jest forum gier fabularnych czy koło ZBoWiDu? Żadnego musu tutaj nie ma. (No chyba, że się mylę, ale wtedy dajcie mi znać, to się więcej nie pokażę Język ) Jak ktoś ma czas i ochotę poogniskować to deklaruje i idzie, tyle. Przecież nie ogniska mają być sensem naszej działalności. Na cholerę żale o frekwencje? Robicie to chyba po to, by się spotkać, a nie bić rekordy uczestnictwa, prawda?
Zapisane

Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Czerwiec 20, 2011, 14:56:00 »

Nie ma żadnej "spiny"... :/ Po prostu Ash czuł, że go olaliśmy na ostatnim ognisku, stąd to "bez komentarza", co jest dość czytelne. Bo sęk w tym, że ostatnio mało kto w ogóle się zadeklarował, czy to na "tak", czy też na "nie". I - choć nie lubię przyznawać Ashowi racji Język - w tym wypadku muszę powiedzieć, że tak - jeżeli się nie będzie, to warto to zadeklarować. To kwestia organizacji. (Sam nie mam zamiaru składać samokrytyki, bo miałem obiektywne powody nieobecności i byłem zabiegany, ale przegadaliśmy to już... causa finita).

Ognisko nie jest obowiązkowe, ale jest fajnym sposobem na integrację, na którą normalnie nie ma szansy (bo - poza sesjami - spotykamy się tylko w małych grupkach). Istnieje ryzyko zbytniej polaryzacji ludzi na Forum, co na dłuższą metę nie jest zdrowe. Dlatego warto chodzić na te posiedzenia w lesie. Jest fajnie, jest rodzinnie. I tyle.

Martin, więcej dystansu do moich postów. Język Nie chcę tu żadnego hejtowania.
Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Czerwiec 20, 2011, 15:26:02 »

Ja jeszcze nie hejtuje Jakubie Uśmiech To Ty hejtujesz mnie Język To była konstruktywna krytyka, bo ognisko to nie sirjus biznys Mrugnięcie Przecież one są organizowane tylko po to by się spotkać i pogadać, a nie jako czyjś punkt honoru. Chill out, to tylko wypad.
Zapisane

Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 20, 2011, 15:29:13 »

Patrz pan - błędne koło. A idźżesz waść. Język Z mojej strony to nie było hejtowanie, z Twojej zresztą też nie; uprzedzałem tylko przed możliwością eskalacji takowego.

ognisko to nie sirjus biznys Mrugnięcie Przecież one są organizowane tylko po to by się spotkać i pogadać, a nie jako czyjś punkt honoru. Chill out, to tylko wypad.

Niech to pozostanie myślą przewodnią. Chill out!

(Zamykam ten wtręt o frekwencji i "spinach" - proszę nie komentować).


Co nie zmienia faktu, że liczę na frekwencję! Uśmiech (Tak, Twoją też, Martin).
Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Czerwiec 20, 2011, 15:35:32 »

No i już mnie strofuje! Patrzcie go Mrugnięcie

...a tak serio:

Ognisko fajna rzecz, ale nie zawsze jest na to czas. Inicjatywy popieram, ale traktujmy to jak coś co robimy fakultatywnie i dla nas. Dla zabawy, przyjemności, spędzenia paru godzin przy piwku w zacnej ekipie.


Gruss!
Zapisane

Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Czerwiec 22, 2011, 10:55:00 »

eRPeGie UGie integruje się - czyli zdjęcia z ognicha =]

https://rapidshare.com/files/4002129846/ognicho.rar
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Czerwiec 22, 2011, 12:46:52 »

Wpadajcie na tego naszego smoczego Facebooka, do chuja wafla!

Zgromadzonym dzięki za przefajnie spędzony czas, a losowi za atmosferę wszechogarniającej GROZY, kiedy to okazało się, że 100 metrów od nas ktoś kogoś niemal zajebał na śmierć.

Oby częściej! Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Czerwiec 22, 2011, 12:53:37 »

...i naprawdę mam nadzieję, że "oby częściej" dotyczy takich imprez, a nie (niemal) zajebywania kogoś na śmierć. Język

Było fun, dzięki za frekwencję i dobrą zabawę. Cudowny przykład tego co robi solidny acz metaforyczny kop w zadek. Chichot A i zdjęcia fajne wyszły - ubaw się z nich wręcz wylewa. ;P
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 22, 2011, 15:15:10 »

Cudowny przykład tego co robi solidny acz metaforyczny kop w zadek. Chichot

Jeśli pijesz Waść do frekwencji, to zawiodę Cię... gdyby to nie była kupalnocka, to siedziałbym w domu i nakurwiał notatki Język

Mimo, iż nie ocaliliśmy 105 i 108 drużyny Ostlandzkiego Grenzschutzu i wylaliśmy część piwa przez wizytę "smutnych panów", wielkie wielkie dzięki za udane ognicho! Uśmiech
Zapisane

rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Czerwiec 22, 2011, 20:00:12 »

Udało się za to obsadzić "wieżę z gówna".

Mimo wizyty smutnych panów i jakiegoś mordobicia gdzieśtam niedaleko... myślę że fajnie wyszło Uśmiech Dzięki wszystkim Uśmiech

A co do frekwencji: za tydzień pewno większość już będzie "po sesji" i będzie mieć czas ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 24, 2012, 12:57:46 »

Witam w nowym roku  Duży uśmiech

Ponieważ zapowiada się piękna pogoda na majówkę, czy ktoś byłby chętny na reaktywację sekcji ogniskowej RPG UG, powiedzmy w najbliższy piątek?
Zapisane
misharibo
Akolita kultu
*
Offline Offline

Wiadomości: 39



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 24, 2012, 17:16:34 »

taaak!
nie wiem co to sekcja ogniskowa ale się domyślam...
więc taaak!

Kwestia jeszcze jednego: gdzie...?

Żwirownia mnie się nie podoba bo policja tam zajeżdża i spisuje nie tą spitą w trupa, palącą ogień pod gałęziami drzew tylko tych spokojnych ogniskowiczów nie narażających w oczywisty sposób lasu na spalenie... Smutny

Podoba mi się za to park regana, można palić ognisko i pić z nieoznaczonych pojemników Uśmiech
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 24, 2012, 20:01:17 »

Legalne miejsce brzmi dobrze Mrugnięcie Mam tylko nadzieję, że nie będzie zajęte w piątek wieczorem (skoro jest bardziej oficjalne i pewnie bardziej popularne niż żwirownia...)
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 25, 2012, 14:11:11 »

Cholera wie, na ile policja jeździ na Żwirownię - jak byłem ostatnio przechodem, to pięć ognisk wysyłało w błękitne niebo czarne dymy w ilości większej niż wszystki kominy KL Auschwitz-Birkenau... Jest wysoce prawdopodobne że wtedy przyjechali, bo nieco wcześniej było to krwawe mordobicie. misharibo: czy jednak masz aktualne informacje, że jeżdżą?

W każdym razie: mi to wsio rawno. Duży uśmiech Byle okazja była do relaksu i integracji. Park Reagana to też jest jakaś opcja, choć minusy są takie, że:
a) miejsce z oczywistych względów bardziej nawet "mainstreamowe" niż Żwirownia = na 100% tłok w piątkowy wieczór otwierający majówkę;
b) pod otwartym niebem, 50 metrów od brukowanego deptaka i na przystrzyżonej trawce;
c) z napojami wyskokowymi faktycznie trochę ryzykujemy, mimo wszystko.

Ale cieszę się, że tyle osób od nas się zadeklarowało. A decyzja należy wszak do was, toteż mam nadzieję że do piątku coś ustalimy. Uśmiech
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 25, 2012, 17:37:32 »

Plusy Żwirowni są też takie, że nie piździ wiaterek znad morza (wszak to urocza, leśna dolinka, a nie nadmorskie wygwizdowo), oraz powrót w godzinach wieczornych/nocnych do cywilizacji jest znacznie łatwiejszy.

Opinions?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

haxballfc gom virtualdog wht-ex-is-scam virginia