RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Połączone Zdarzenia
  • Pożegnanie z "Trollem": Czerwiec 18, 2011
  • Otwarcie pubu "RockOut": Czerwiec 24, 2011
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pożegnanie z "Trollem"  (Przeczytany 2240 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Czerwiec 15, 2011, 18:11:47 »

Jak część z was wie, gruchnęła niedawno wieść, że nasz najdroższy pub z najczarniejszej piekielnej otchłani rodem - Trolla - likwidują.

Ja dowiedziałem się od Ebonitowego_Ryszarda, ode mnie dowiedział się WhtMnk, i tak dalej... Wieść potwierdził Drzewo. To nie są ćwiczenia. To jest pewne.


Jak dla mnie - koszmar, koszmar i koszmar raz jeszcze... Niezdecydowany Nie będzie przesadą, jeżeli powiem, że w pewnym sensie wychowałem się w Trollu - nie tylko ja zresztą. Jedno jest pewne: drugiego takiego miejsca nie będzie. Tak jak ongiś odszedł Underground, tak i teraz przyjdzie nam zwodować drakkar z ciałem Trolla na pokładzie i podpalić go, oddając należną mu cześć...

Jak powiedział Drzewo: Było kupować więcej alkoholu.


Impreza pożegnalna odbędzie się - w lipcu, bodajże? Czy dobrze usłyszałem datę - 18. lipca? Jeżeli ktoś wie - niech pisze.

Jedno jest pewne - za tę niepowetowaną (nie bójmy się tego słowa) stratę przyjdzie nam jeszcze spełnić niejeden kufel.


Na miejsce Trolla powstanie coś o nazwie RockOut, jakkolwiek to się pisze. Raczej nie będziemy mieli czego tam szukać, metalowa braci... (Muzyka z Eski Rock? <brrr...>)



Sic transit gloria mundi...


Zapisane
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 16, 2011, 14:46:01 »

18, tak, ale nie lipca!!

impreza pożegnalna razem z koncertem jest W TĄ SOBOTĘ

18 czerwca zamykają trola
pub będzie otwarty od 14 tego dnia, a koncerty zaczną się o 18


jeżeli kogokolwiek to interesuje, to nowy pub o nazwie 'rockOUT' otworzą już 24.06 koncertem zespołu empire
Zapisane
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2011, 14:47:54 »

update:
http://totutam.pl/wydarzenia/koncerty/4df2b240605059d4260003bd/RockOut+Pub+-+WIELKIE+OTWARCIE!#description
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 16, 2011, 18:21:08 »

18. czerwca! To wiele zmienia. W takim razie: na pewno wykroję czas. Rozumiem, że mogę też liczyć na WhtMnk-a i Kamila. Dobrze. Czy ktoś jeszcze z naszej społeczności wpadnie, oddać Trollowi należny mu hołd?

Piszcie!
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 16, 2011, 19:07:22 »

Ja wbiję na pewno.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 16, 2011, 19:14:10 »

Ja niestety nie mogę... biję francuza pod Słupskiem (w cywilizowanej mowie Stolp). Jego Wysokość Król płaci od głowy, więc nie mogę przepuścić okazji. Język


BTW. doszedłem do wniosku, że ten Wasz gdańsk robi się coraz bardziej chujowy... zamknęli, Forteczną i Duszka, a teraz nawet Trolla. Niedługo nie będzie gdzie pić.
Zapisane

Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 17, 2011, 17:18:56 »

zamknęli, Forteczną i Duszka, a teraz nawet Trolla. Niedługo nie będzie gdzie pić.

Hm... Po namyśle - nie trzeba tyle malkonteńcić; ten RockOut nie wygląda tak źle. Jeżeli na otwarcie dają taki - wcale niezgorszy - set jak Hateseed, Fire Breathing Machine i Hurricane, to myślę, że jest jeszcze nadzieja. Aczkolwiek, nigdy nie będzie to ten sam kochany Troll, z jego obskurnym, ultra-otchłannym wystrojem. Szkoda, ale nie można żyć przeszłością i trzeba żyć dalej... Niezdecydowany
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 24, 2011, 17:04:24 »

Pożegnanie z Trollem odbyło się 18. czerwca.

Frekwencja była zaiste imponująca; doborowe towarzystwo długowłosych wykrętow, żadnych pozerów. Mrugnięcie

Pierwsza kapela miała duże opóźnienie (jakąś godzinę-półtorej) i uraczyła nas strasznym gównem - brzmiało to jak jakiś blues metal i na dodatek zgubili gdzież wokalistę... Tylko cover Seek and Destroy wiadomej kapeli wymiótł i posprzątał, ale poza tym - kupa łajna. Druga kapelka też przeszła jakoś bez echa, co chyba i o niej dobrze nie świadczy... Za to trzecia horda wlazła na scenę i posadziła siarczystego kloca, który istotnie nieźle rozkurwił całą tę tancbudę - było nieźle, a chwilami nawet dobrze. Uśmiech (WhtMnk, napisz jak się ta horda nazywała, bo ja nie pomnę Język).

Potem graliśmy też w Jungle Speeda, ku zgryzocie i (czasem) uciesze znudzonej kohorty ludzi o przepełnionych pęcherzach czekających do jedynego w Trollu kibla (kolejki były, że ho ho). Oczywiście, dołączyło do nas kilku przygodnych graczy. To była dziwna partia. Chichot

Dzięki za przybycie WhtMnk-owi, Kamilowi, Monice i koleżance Kamila. Nie-dzięki całej reszcie. Język Spotkałem też swoją dawną RPG-ekipę w sile Stan, Zemper i Michał. Miło było, może kiedyś ich do nas sprowadzę. Mrugnięcie

Dostałem zaproszenie od Szpona na stanowisko krzykacza w jego kapeli! Chichot Ale to już większość z was wie.

Opiliśmy w różnych składach niezłe morze piwa, co skutkowało tęgim kacem następnego dnia, podczas Oliwskiej Planszy II. Ale było warto.


Gloria victis - wieczna sława naszemu wspaniałemu lokalowi! Troll pozostanie na zawsze w naszej pamięci...

Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 24, 2011, 17:08:27 »

...OK, to trochę słabe pisać tak późno, ale cóż poradzę. Język


Otwarcie nowego klubu - RockOut - na miejsce Trolla - dziś, o 19.00!

Liczę na jak największa frekwencję (można wpadać później). Wjazd za darmo, szczegóły w linku kilka postów wyżej lub tu:
http://totutam.pl/wydarzenia/koncerty/4df2b240605059d4260003bd/RockOut+Pub+-+WIELKIE+OTWARCIE!#description
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpień 31, 2011, 16:49:19 »

Można zamknąć chyba Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpień 31, 2011, 17:10:55 »

Istotnie - można.

Pub Troll przeszedł do historii... Teraz bazą wypadową sporej części naszego Forum stał się RockOut. Nie tak dobry jak stare, dobre trollisko, ale cóż - jak się nie ma, co się lubi... (Poprawna odpowiedź winna brzmieć: "to się nie ma").

Eventy RockOut-owe w odpowiednich wątkach.

A ten idzie do zamknięcia. Spoko
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

virginia companions brazylia2014 gom foside