RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Urodziny Jovaena  (Przeczytany 1324 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Czerwiec 15, 2011, 18:17:05 »

Urodziny, urodziny i po urodzinach. Cóż - zależnie od punktu widzenia - człowiek jest o rok bliżej grobu, albo - z drugiej strony - kolejny rok udało mu się uniknąć chudego pana w czarnej sukience i z kosą... Język

Właśnie wczoraj udało mi się dożyć 22. wiosny i z tej okazji... Cóż, nie liczyłem na wiele (motto: expect nothing, and you'll never be disappointed - oto jedyna słuszna mądrość)... Jednak stanęliście na wysokości zadania, oj stanęliście. Nie mogę powiedzieć, że nie było to miłe. Było. Dzięki.


Podziękowania w kolejności objawiania się.

Po pierwsze: Ebonitowemu_Ryszardowi i Hani za całokształt - za koordynację, słanie wici, tudzież dary liczne i epickie: pani gospodyni za tort - kruche ciasto z galaretką w kolorze - jak to Tromm określił - oktaryny, i tajemną inskrypcją "666 lat" wyrytą w bitej śmietanie - epic! Szkoda, że starczyło tylko na osiem kawałków, bo trójka spóźnialskich - WhtMnk, Kamil i Martin - musiała obejść się... bitą śmietaną posypaną cukrową posypką. Mrugnięcie A Trommowi musiałem cały czas po łapach dawać, coby chociaż jeden kawałek się ostał - ostatecznie wsunął go RDO. Ebonitowemu_Ryszardowi za belgijskie Gueuze Cantillon (rocznik 2008) ("to piwo, czy szampan?" - a jednak piwo) - tak epicki trunek na pewno będzie królewską ozdobą mojej kolekcji butelek. I za tomik wierszy po szwedzku - Aniara Harry'ego Martinsona. Interesujące, przyznaję. Uśmiech Postarałeś się, misiu. :* Ach, i jeszcze za przyniesienie Fluxxa (OK, to było trochę nudne, ale damy mu jeszcze szansę), Wiochmen Rejsera (w którego nie zagraliśmy, a szkoda) i inszych inszości. Dużo tych podziękowań od tej radosnej parki, a niech was ch** trzaśnie. Uśmiech

Trommowi za to, że przybył, za Chez Geek i za 7Gates. Teraz będziemy mogli w końcu w Chez Geek zagrać, bo jest ktoś, kto bywa na posiedzeniach Sekcji Planszówkowej i kto zna zasady. Język A wiecie, że w ww. zinie 7Gates Tromm zamieścił swój drugi już wywiad? Pochwalmy go. Tym razem z grecką kapelą Ravencult - polecam. Tromm był w ogóle jakiś taki osowiały - efekt głodu, jak mniemam (nienażarte bydlę Mrugnięcie) a być może i zmęczenia posesyjnego? Będzie lepiej. Szykuj postać do WFRP. Uśmiech

Szponowi za pierwszy numer arcy-undergroundowego zina Witch Kvlt (za****isty podtytuł: "Evil Manifests Itself in so Many Ways" - i wszystko jasne \m/). Gołe niewieście dupsko na stronie tytułowej, lucyfery, łańcuchy, prosiaki, rzygi, fukki i insze ch*** w gębie, tudzież Ciasteczkowy Potwór. ^^ True underground! Także za przypinki - "Lactovaginal - Grindcore Hooligans" i pentusa (czarno-różowego!) - mój plecak już nosi je z dumą. I za piwo. Swoją drogą, Szpon okazał się być tym Szponem, czyli uznanym majstrem-bębniarzem od grindcorowo-crustowego łojenia z Lactovaginal i przyległości. No, to się nazywa impreza z celebrytą niemalże (Ewa Farna wymięka, panowie i panie Mrugnięcie).

Bodysnatcher! o nowej ksywie "Ruda Domina" (Chichot) i Lunarowi za obecność (a jakże) i za piwo. Ciut zbyt szybko uciekliście - nie doszło nawet do spotkania z Martinem i wspólnej partyjki Jungle'a - w skrócie: wish you were there!

RDO za niespodziewaną wizytę (serio, nie spodziewałem się) i za prezent - krasnoludzkiego tana z Bitwy o Przełęcz Czaszki. No OK, taki tan to mi na ch**, a nawet jest to wróg rasowy (ja popieram tylko zielonych) ale gest piękny - zachowam go na honorowym miejscu i obiecuję nie pociąć go na konwersje do mojej armii orków (hmmm... tan nabity na pal - kuszące ^^). Obiecuję.

WhtMnk-owi, Kamilowi za obecność, przyniesienie Jungle Speeda, tudzież za piwo. Kamilowi kij w oko za propozycję grania w Jungle Speeda na dwie ręce - jeżeli kiedyś wyhoduję sobie ze 2-3 dodatkowe półkule mózgowe, dodatkową parę rąk i czwarte oko - może to ogarnę... WhtMnk został też oficjalnie zaproszony do Neuroshimy - obecność w sobotę (czy też kiedy to będzie) wymagana (godzinę śledź na Forum).

Martinowi takoż, bo choć przyszedł trochę późno, to jednak przyniósł Banga! (nie ma to jak przyjaciele, co?) i wyrwał się z matni pracy licencjackiej i nawału edukacji. Odnośnie Banga!: dziękuję wam za prezent "grupowy" - zabicie mnie w 2 turze... Język

Cyprianowi za epicko przegadane 2 godziny w drodze powrotnej i - zgadnijcie! - za piwo (a nawet dwa). Fajnie jest poznawać ludzi na popijawach, a następnie przegadać z nimi część nocy pod śmietnikiem, nieopodal trzepaka, dyskutując na tematy gnostyczno-chtoniczne. Tak, Cyprian okazał się człekiem wielce zacnym a w porządku, starym młotkowcem takoż, mam więc nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze przed swym wyjazdem za granicę (obyś jednak nie wyjeżdżał, stary!) - dałem mu namiary na nas i kiedyś się jeszcze zgadamy.

Heh, trochę tego piwa było - i to na wasz koszt. Mrugnięcie


Huh... To wszyscy. Natomiast tym, co nie pamiętali - pod pręgierz i męski organ rozrodczy im w tęczówkę, raz za razem... Język Panie Delialu, odgrażałeś się pan jeszcze na urodzinach Ashowych, że za frak mnie wyciągniesz na jakieś urodzinowe party - i co? Ci, których nie było - żałujcie, bo było fajnie. A na urodziny dostaniecie ode mnie bana. Język


"I tak wszyscy macie raka!"
- mój komentarz po dziarskim odśpiewaniu "100 lat..."

Bo to prawda.


Niezgorszy wall of text - ciekawe, czy ktoś odważy się to przeczytać? Macie jakieś komentarze?


PS. Smutny akcent tej imprezy:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=159.msg1268#msg1268
Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 16, 2011, 18:56:28 »

Miło było wpaść, pograć wypić piwko i złożyć najserdeczniejsze życzenia "wszystkiego złego" mrocznemu kapłanowi naszego wesołego kultu Chichot
Jov! Noch einmal, alles gut!


Btw. Szpon był w Trollu? Kuhwa, minąłem się z nim...
Zapisane

Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2011, 19:06:54 »

Nie ma za co, w końcu urodziny są raz w roku. Niech ci służy 7Gates, to teraz dosłownie jedyny z tych bardziej popularnych podziemnych zinów, który trzyma poziom i dobiera kapele niezależnie od wytwórni i sprzedaży. Swoją drogą ciekawy jestem bardzo strony merytorycznej WitchKultu, zaprzynieś na sesję najbliższą Uśmiech

"Ruda Domina" - EPIC

Fajnie było was wszystkich, wybaczcie, żem już był na lekkim pokładzie i nieskładniej mogłem się niżzwykle wypowiadać. Mam nadzieję, że nikogo nie zmacałem ani nic...

Kto następny w kolejce? Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 17, 2011, 17:45:58 »

Kto następny w kolejce? Uśmiech

Sprawdź sam... Mrugnięcie Dodałem opcję Kalendarz w górnym menu:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=163.0

I zamierzam wpisywać tam wasze daty urodzin, nawet jeżeli sami ich nie podaliście! <despota> Duży uśmiech
Zapisane
Ebonitowy_Ryszard
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 18, 2011, 18:04:47 »

Kto nie był niech żałuje.

Nobody expects Urodziny w Trollu Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

haxballfc foside wht-ex-is-scam brazylia2014 chomikk