RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Połączone Zdarzenia
  • Oliwska Plansza II: Czerwiec 19, 2011
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oliwska Plansza II (19.VI.2011)  (Przeczytany 1662 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Czerwiec 15, 2011, 18:27:30 »

http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=169301179799348

Opis powyżej. Lub przeklejony tutaj:


Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych„Razem Przeciw Sobie”

przy wsparciu

Stowarzyszenia „Stara Oliwa” oraz Klubu Osiedlowego Ad-REM

OLIWSKA PLANSZA II

Czyli: Otwarte planszówkowanie...

Gdzie: Dom Zarazy ul. Stary Rynek Oliwski 15, Gdańsk Oliwa

Kiedy: 19 czerwca (niedziela) w godzinach 11:00-16:00

Wpisowe: całe NIC (dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Stara Oliwa)

Kto: Każdy kto ma ochotę, nie tylko z Oliwy Uśmiech

Gramy w gry planszowe przyniesione przez uczestników. Można oczywiście pojawić się nie posiadając żadnej gry, ale wykazując chęci
do grania w takowe. Mamy całkiem sporo własnych na dobry początek Uśmiech
Będziemy grać zarówno w te miłe i przyjemne towarzyskie gry, jak i w te wyzwalające dużo emocji systemy bardziej skomplikowane Uśmiech
Do tych drugich sugerowany wiek uczestników to 14+

Serdecznie zaprasza na wydarzenie:

…czyli jeżeli szukasz towarzystwa do rozgrywki lub chcesz poznać nowych graczy i gry – śmiało przybywaj!


To jak? Atakujemy? Instalujemy V kolumnę? Uśmiech Ja chyba się wybiorę - zapraszam i was.


Wyszperane przez WhtMnk: tusen tack. Uśmiech
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 16, 2011, 13:38:15 »

Count me in  Spoko
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 16, 2011, 17:22:20 »

Też się pewnie przejdę - mieszkam w końcu zaraz obok, a w poniedziałek mam ciężki egzamin. To już dwa powody.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 15, 2011, 16:40:36 »

Impreza odbyła się.


Zaatakowaliśmy ją w składzie: Bodysnatcher!, Lunar, WhtMnk, oraz – oczywiście – Jovaen.


Zagraliśmy w Horror w Arkham (na podstawie prozy... sami wiecie, kogo). Gra była fajna, nawet bardzo fajna, choć długa i diablo trudna... Nie wypełniliśmy nawet 1/4 założeń (dodajmy do tego jeszcze ubywających graczy - gra ciąąągnęęęła się i ciąąągnęęęłaaa...), trzeba stawić czoła faktom - Przedwieczni rozdupczyliby nas i miasteczko Arkham. Niefajnie. Za to gra - bardzo fajna. Mamy kolektywną nadzieję, że a) ktoś wysupła z kiesy 200.00 PLN i ją kupi, albo b) dorwie ją w wypożyczalni GKF-u. Oby! Uśmiech

Próbowaliśmy zagrać w Grę o Tron, ale była ciut zbyt rozbudowana, więc polegliśmy na rozkładaniu planszy i rozdawaniu 450,968+ elementów dla każdego partycypującego…

I zagraliśmy w Small World! Wraz z dwoma fajnymi dodatkami, które - gdy piszę te słowa - są już w naszym posiadaniu, dzięki WhtMnk-owi. Uśmiech Było fajnie, jak to grając w Small World.

Potem Państwo Zielińscy utlenili się… A my, z WhtMnk-iem i jeszcze jedną zabłąkaną parką zagraliśmy w Chaos in the Old World – jak zawsze kultowe.

Podzielcie się, w co jeszcze graliście. WhtMnk, Ty w coś cisnąłeś przy innym stole, co to było?

A na koniec… Pojawiła się kolektywna idea budowy… wieży ze wszystkich zebranych gier. I wiecie co? Sięgnęła sufitu (i to wcale wysokiego)! Chichot


Ogólnie: Było całkiem fajnie, choć mi osobiście przeszkadzał gwar i zagęszczenie ludzi na stosunkowo niedużym obszarze (i dobiegający co rusz porażający, ogłuszający śmiech od ludzi ze stołu obok, grających w jakąś pie***loną party game – a miałem tęgiego kaca po zamknięciu Trolla, które to zamknięcie miejsce miało poprzedniego dnia…). Ale to moje schizy; cóż, nie można mieć wszystkiego. Towarzystwo bardzo sympatyczne, wybór gier – oszałamiający.

PS. Last but not least – dodam, że udało mi się rozpropagować nasze Forum, dałem m.in. znać o naszym istnieniu Kubie Szarmachowi (tak, temu samemu, co był na Targach GRAMY i z którym graliśmy wtedy w Neuroshimę, i temu samemu który rozsyła do was maile z informacjami), który dzielnie i na własną rękę koordynuje wydarzenia takie jak Oliwska Plansza. Wici puszczone – co z tego wyjdzie, zobaczymy.
PPS. Powtórka z wydarzenia!:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=203.msg1530#new
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gom wartune haxballfc chomikk brazylia2014