RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Urodziny Deliala  (Przeczytany 1267 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« : Lipiec 08, 2011, 19:02:59 »

Dobra, jedziemy z tym eventem. Zapraszam was wszystkich, ludzie, elfy, orki, kransoludy, trolle i Ośmiorniczki (Chichot) na swoje urodziny, które świętować będę, mam nadzieję, że z wami w sobotę od godziny "+/-"  - 20.00 na Żwirowni, tam gdzie zazwyczaj organizujemy ogniska, tym razem zamiast ogniska będzie...uwaga!...OGNISKO! Przyjdźcie, to już ćwierćwiecze dla mnie, chciałbym żebyście tam byli:D. Ogłoszenie to, odnosi się do najbliższej soboty czyli JUTRA! Postaram się wam zapewnić chociaż po piwie, ale niestety nawet tego nie jestem w stanie obiecać:P Event nie odbędzie się tylko, jeśli będą zupełnie niesprzyjające warunki. Wtedy możemy się przenieść do...Ygreka?Język Nie ma wielu innych alternatyw niestety. Przybywajcie! Zabierzcie ze sobą kogo tylko chcecie : )
Dla tych którzy mają pytania kontakt na gg: 5101534 lub tel. 696 208 645 lub 501 890 758.

pS> Ja na miejscu będę już pewnie koło 19, jeżeli pogoda dopisze, będę walczył z rozpalaniem ogniska, jeżeli ktoś się nudzi, może przyjść mnie wesprzec:P

Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2011, 19:09:43 »

=(NIEAKTUALNE)=

szczegóły napisałem na gadu
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2011, 19:28:00 »

Why so early? : (
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 19, 2011, 16:58:29 »

Ty lol, nigdy jeszcze nie widziałem, żeby ktoś włożył tyle wysiłku w mapkę Chichot Aż sobie downloadnę na dysk Uśmiech

Swoją drogą, było superowo, choć dawno to było <ok>
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

manunited zoo-cassmitha mylittlepets siedemwatah swietadynastiatoftegard