RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Połączone Zdarzenia
  • Urodziny Abaddona: Sierpień 14, 2011
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Urodziny Abaddona  (Przeczytany 1447 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Sierpień 18, 2011, 07:55:14 »

Odbyły się, choć Abbiemu chyba wydawało się, że o nim zapomnieliśmy. Uśmiech


Gwardia honorowa, czyli ci co to realizowali: Disposable89, Hela, WhtMnk, ja. Rzutem na taśmę: Tromm (nie narobił się) i Martin (który się spóźnił i dostał przez to proto-czapeczkę). Język Ci których nie było: żałujcie.


A właśnie! Czapeczki były. Niesamowita sprawa, jak zaprzęgnięcie do naszego Forum WhtMnk podniosło poziom profesjonalizmu urodzin. Aż się boję, co wymyśli następnym razem. Zobaczycie te unikatowe, projektowane przez WhtMnk-a Czapeczki Chaosu, gdy rzeczony user wrzuci zdjęcia z imprezy na Forum.

Co zrobi zaraz.

Drugi powód do dumy: Tort Chaosu! Z polewą w kształcie gwiazdy Chaosu. Wyszedł też całkiem dobrze. Uśmiech I nawet nie było w nim włosów z brody (być może dlatego, że WhtMnk zabronił mi się do niego zbliżać; zająłem się czymś innym, a było to równie straszliwe).

Było też odśpiewane growlem "Sto lat".

I miód pitny dla Abby był.

Konspiracja była przed urodzinami, i to ścisła i epicka. Dla przykrywki zorganizowaliśmy imprezę przed sesją, a potem zagraliśmy. WhtMnk świetnie rozwiązał sprawę wywoływania nas do przedpokoju (niby w sprawie sesyjnej), tak, żeby Abbie nie spostrzegł się, że kombinujemy. Zabawne też było to, że Abaddon nie zauważył mnie, jak przechodziłem 2 metry od niego, wracając z zakupów z Disposable89. Uśmiech


Świetnie wyszły te urodziny. Jeszcze raz dziękuję tym, którzy je realizowali.
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 18, 2011, 20:51:34 »

Odbyły się i to bardzo fajnie się odbyły  Duży uśmiech, dziękuję jeszcze raz wszystkim =]. To były prawdziwe urodziny w klimacie RPG UG!

Czapeczki były prawdziwie epic!

Co do tortu - gdyby bogowie Chaosu kusili takimi specjałami, Imperium jeszcze bardziej nie miałoby szans ;d - wyszedł pycha!

Wzruszyliście mnie tym growlowanym sto lat heheh  Chichot.

Miód jeszcze nietknięty, ale bez obaw, już ja się nim troskliwie zaopiekuję.  Duży uśmiech

Nadal nie wiem kiedy się minęliśmy, ale wierzę, że musiało być Ci do śmiechu  Mrugnięcie.

A jeżeli chodzi o konspirację... to wyszła ona dosyć dziwnie. Mianowicie, na początku sms z pytaniem co powiem na "urodzinową sesję" - no ok, pewnie coś wykombinują  Uśmiech, ale nastał dzień sesji, Wy przychodzicie jak gdyby nigdy nic, nikt mi nawet życzeń nie złożył od wejścia (poza Martinem, który się spóźnił Język) - hmm, no dobra, pewnie później coś wyjdzie... Ja kroję ciasto, pytam każdego czy chce coś do picia - o dziwo nikt nie chce nawet darmowego piwa, Tromm jest nawet zdziwiony i pyta z niedowierzaniem czy dostanie ode mnie browar za friko ;p, Jov mówi, że nagadał na moje gospodarowanie Język i że przez to jestem miły... a mi jedyne co się ciśnie na usta to "ALE WIECIE CZEMU CZĘSTUJE WAS CIASTEM I PIWEM, NIE?!"  Duży uśmiech Duży uśmiech. Później to wywoływanie - pierwsze wywołanie - chyba Chris i Jov - no dobra, znowu ich knucie w związku z sesją... ale jak już każdy po kolei był wywoływany, domyśliłem się, że coś kombinujecie ;p... tylko, że jednak na końcu i ja zostałem wywołany i Chris nawijał mi o diademie, czym znowu zbił mnie z tropu Język... Aż w końcu wracam i NIESPODZIANKA!! - kochani jesteście. =]

Wrzucę tylko tort, czapki i słodkiego psiaka Chrisa na forum, a resztę zdjęć wyślę Wam na maile.







Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 19, 2011, 16:54:45 »

Czyj to pies w ogóle? Przecież Kaja i Szfartz nie mają psa Chichot

To nie ten co tam leżał na trotuaro-katafalku przykryty kartonem?

Tort był w pytę \m/
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 19, 2011, 17:48:04 »

Mały Pies jest moim psem : p
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 22, 2011, 23:28:03 »

WhtMnk's dog

is WhtMnk's
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

virginia foside chomikk companions virtualdog