RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja RPG dla początkujących  (Przeczytany 775 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Marzec 05, 2012, 13:27:47 »

Postarałem się, abyśmy mogli się trochę popromować wespół z dobrze nam znanym stowarzyszeniem "Razem Przeciw Sobie". Poniżej załączam treść maila od nich, z 24 lutego i dalszą korespondencję.

Witam
Stowarzyszenie RPS zaprasza chętnych do udziału w sesji RPG dla początkujących i debiutantów.
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu z Krzyśkiem Skrobem Skrobańskim na adres krzysztof.skrobanski@gmail.com.
Liczymy na Wasz odzew.
Pozdrawiamy
Zarząd Stowarzszenia

Witam,
 
Czy nieformalne koło fanów i propagatorów gier fantastycznych wszelakich "RPG-UG" mogłoby jakoś podłączyć się pod Waszą akcję? Gościliśmy na paru edycjach "Oliwskiej Planszy". Współpracujemy z AKF "Sigmar" i GKF-em. Jesteśmy kameralnym forum, ale pełnym oddania i prawdziwej jakości grania w gry fabularne. Uśmiech Moglibyśmy wypożyczyć któregoś z etatowych MG; na pewno pisałbym się ja, a także jeszcze jeden kolega. Wszystko - ma się rozumieć - jako oddolna, przyjacielska inicjatywa mająca na celu propagowanie naszego hobby. Wy dostajecie nasze pełne wsparcie, my mamy szansę się popromować i może przygarnąć z jednego czy dwu graczy.
 
Z chęcią dowiedziałbym się więcej szczegółów o samej akcji.
 
Liczę, że uda nam się nawiązać współpracę!
 
Pozdrowienia śle
Jakub A. "Jovaen" Lubiński, prezes forum RPG-UG
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php

Hej
Oczywiście że chętnie podejmiemy współpracę, problem jest jeden na razie - niespecjalnie wielu chętnych mimo wszystko.
Na razie dam radę z tego stworzyć ledwo ledwo jedną drużynę:)
W razie zwiększenia ruchu oczywiście zapraszam:)
Pozdrawiam
Krzysztof


Więc na razie pat, ale sądzę że warto trzymać rękę na pulsie. Ja z chęcią podzieliłbym się swoim doświadczeniem, myślę też że nie trzeba namawiać innych naszych etatowych Mistrzów Gry, prawda? Uśmiech

Jeżeli macie jakieś przemyślenia, pomysły kogo można by w to wciągnąć, do jakich graczy trafić: piszcie tutaj, albo na maila do Krzyśka, a może uda się coś z tego rozkręcić.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mtk mylittlepets zoo-cassmitha swietadynastiatoftegard wolfsparadise