RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zoltar! Czyli Deathmatch-in-Real-Life (except you don't die)  (Przeczytany 3934 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« : Marzec 09, 2011, 19:24:20 »

Już jakiś czas temu rzuciłem tą ideę, teraz czas na realizację!

Mowa rzecz jasna o Zoltarze w Gdyni. Co to właściwie jest? Oto info z oficjalnej strony:

Zoltar to odmiana elektronicznego paintballa, w którym zamiast farbą strzelamy wiązką elektromagnetyczną podczerwieni bezpiecznej dla ludzi. Uczestnik gry zostaje wyposażony w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia. Tu nie schodzisz z pola walki po jednym trafieniu, masz praktycznie nieograniczone możliwości rozgrywek, po grze system komputerowy powie kto wygrał całą potyczkę, kto zdobył najwięcej trafień i kto przyjął na siebie najwięcej strzałów.

Na stronce http://www.pitstop-gdynia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=42 jest też nieco zdjęć.

Wynajmujemy arenę od 21.00 do 3.00, płacimy po ok. 66 zł (zakładając, że będzie 15 osób; max to 20, ale 15 to idealna liczba).

Jako termin proponuję sobotę 19 albo 26 marca.

Kto jest chętny? I która data bardziej pasuje. Rezerwować trzeba dość hardo wcześniej.

Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 09, 2011, 19:47:27 »

Hmmm... Wygląda to... jak najbardziej zachęcająco Uśmiech

Podtrzymuję swoją decyzję, jestem za.

Termin nie robi większej różnicy. Ten podany przez Lunara jak najbardziej pasuje.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 10, 2011, 18:50:55 »

Ja finansowo jestem niestety z deka niewydolny do jakiegoś 18.03, więc na razie sobie odpuszczam, ale później, jak Khorne da, bardzo chętnie <ok>
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 10, 2011, 18:53:25 »

To w takim wypadku proponuję ustawić się na ten drugi termin - 26.III. - kiedy już nasz nadworny wielorybniczy berserk będzie wydolny finansowo Uśmiech Bo raczej mu nie odpuścimy, co? Chichot

Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne! \m/
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 11, 2011, 16:18:49 »

Trochę drogo, ale co tam Duży uśmiech. Możecie mnie dopisać, mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie 26 (raczej nie powinno).
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 12, 2011, 12:47:15 »

OOokej, właśnie dokonałem rezerwacji, w poniedziałek zaniosę zaliczkę. The hammer has fallen!

Jednakowoż. Na 26 marca MUSIMY zebrać 15 osób. Na facebooku potwierdzonych mamy 7, + mój jeden kolega, który aż z stolicy na to wydarzenie przybędzie. Ciągle jednak kilku osób brak - popytajcie więc po znajomych.
Zapisane
Leal
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 13, 2011, 18:55:53 »

A więc tak, ja się piszę, razem z moim chłopakiem. I możliwe, że jeszcze z jednym znajomym. Dam dokładnie znać w ciągu najbliższych dni Uśmiech

Edit: Jeżeli będzie taka potrzeba to prawdopodobnie mogę mieć też dodatkowo całą jedną drużynę (5 osób)
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 14, 2011, 22:13:22 »

Dobre wieści przynosisz, Leal.  Uśmiech Na dzień dzisiejszy ciężko powiedzieć ile mamy już osób, jak zwykle większość się waha. Jeśli masz więc jakichś chętnych, zapraszaj, proszę bardzo. Do maksymalnej 20 i tak nie dobijemy raczej.
Zapisane
Leal
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 16, 2011, 15:12:24 »

Niestety, będę jedynie ja + mój chłopak. Okazało się, że tego samego dnia jeden ze znajomych wyprawia urodziny, więc nie będą mogli się pojawić.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 25, 2011, 18:21:10 »

Mam niejaki problem. Czy będę? Raczej tak, ale nie obiecuję. No OK, postaram się, choć teraz mi się parę rzeczy posypało.

Aczkolwiek, czas najwyższy ażeby ustalić co, kto, gdzie i o której. Gdzie robimy zbiórkę i o której? I o której wracamy, tudzież czym?

Piszcie, piszcie, sobota już jutro...
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 26, 2011, 02:08:55 »

Hm, zakładałem, że Jovaen i Abaddon przyjdą na targi GRAMY, i stamtąd też razem wybierzemy się na Zoltara. Zaszła zmiana planów?

Anyway, główny punkt zbiórki to Plac Kaszubski, przy pomniku Abrahama, na godzinę 20.15.
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 26, 2011, 15:40:56 »

Ja już mówiłem, że dzisiaj nie będzie mnie na GRAMY. Ostatecznie, skąd ruszacie na Zoltara? Bo w sumie wolałbym ruszyć tam jakąś grupą.
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 26, 2011, 15:44:27 »

Ruszamy tam pewnie spod parku technologicznego (tam odbywa się festiwal GRAMY). Wygodniej będzie Ci pewnie zjawić się już pod pomnikiem - jakby co, dzwoń.
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 26, 2011, 16:52:01 »

Okok. W razie czego jesteśmy w kontakcie.
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 28, 2011, 21:43:42 »

Jako krótkie podsumowanie tego wydarzenia, chciałem rzec iż:

1) Było FANTASTYCZNIE.
2) Nasza drużyna odniosła zwycięstwo moralne.
3) Abaddon oszukiwał bo biegał.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chomikk foside virtualdog wartune wht-ex-is-scam