RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wektory - My Little Pony: Friendship is Magic  (Przeczytany 1906 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« : Sierpień 16, 2011, 16:07:28 »

To jak powiedziałem na naszej RPG-UGowej podróży na Mazury, możecie znaleźć moje kucykoobrazki tutaj

Mógłbym jeszcze napisać co to jest MLP:FiM i dlaczego można było by się tym zainteresować, zamiast z góry odrzucać, ale nie chce mi się, i zamiast tego podam parę filmików z YouTube'a które może kogoś zainteresują (głównie przeróbki trailerów etc., nie mające za dużo wspólnego z samym serialem):

300 ponies
PonyCraft 2
Pinkie and the Brain
Shadows of Equestria:Enlarge you
Pony Nuke



No i oczywiście...

Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 17, 2011, 09:28:49 »

Wszedłem... ale tylko dla czołgu Język



Poniaki, poniaki wszędzie... brrrr Chichot
Zapisane

TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 17, 2011, 12:36:59 »

A właśnie - jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zdobyć 1000+ $ zapraszany jest na tę stronę konkursową

Trzeba stworzyć sobie konto, i ocenić najlepiej wszystkie projekty w skali 1-5. Najlepiej dać innym projektom max 3, a mojemu 5, żeby nie wzbudzać podejrzeń Język

Mój projekt będzie wyglądał jak ten obrazek z dodatkowym napisem ("All hail Princess Pinkamena Diane Pie!"), nazwa projekty "Princess Pie".

Możecie jeszcze ewentualnie zagłosować na projekt nazwany "I watch it for..." gdzie będą dwa kucyki i napis "I watch it for the plot" (tutaj wyjaśnienie o co w tym chodzi), ale nie jest to wymagane, bo podejrzewam, że ten pierwszy projekt ma po prostu dużo większe szanse na wygranie niż ten.

Wysłałem jeszcze inne projekty (np. ten z czołgiem i napisem "My Little Panzer" w odpowiedniej stylizacji), ale został on odrzucony przez Hasbro, bo to nie jest sposób w jaki chcieli by oni promować swoją markę. Na pocieszenie, ludzie prowadzący tą stronę odpisali mi, że pomimo tego, iż projekt został odrzucony przez Hasbro, był to prawdopodobnie najśmieszniejszy (a więc i najlepszy Język) projekt nadesłany do nich podczas tego konkursu!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilczeserca strefagier1 felrumnignes super-krasnale moikrewni