RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silence = Death - jedyna audycja metalowa w Radiu MORS  (Przeczytany 2159 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Grudzień 02, 2011, 18:38:55 »

...I to nasza audycja! Znaczy, moja i tromma. Uśmiech

Radio MORS przekłada się na "Mega Otwarte Radio Studenckie". Jestem tam od roku, ale dopiero teraz moc piekielna wybuchła na antenie! Ze znaczącą pomocą tromma przepchnęliśmy projekt audycji "Silence = Death". Projekt uzyskał, nomen omen, bardzo pozytywne recenzje naszej Redaktor. Teraz antena tej rozgłośni jest w rękach Diabła!




Informacje z naszej strony na Facebooku:

Założono: 01.XII.2011 r.

Data emisji: Piątki, godzina 21.00

Informacje:
Jedyna audycja metalowa w Radiu MORS - Mega Otwartym Radiu Studenckim UG! Tylko metal, punk, ekstrema i zero kompromisów - CISZY w głośniku mówimy "NIE!". \m/

Opis firmy:
Za sterami tegoż diabelstwa siedzą:
- Kuba "Jovaen" Lubiński zwany Brodą...
- ...i Maciek "tromm" Pawlak zwany Bębnem

Opis:
Jak nas słuchać?

Na stronie http://www.mors.ug.edu.pl/ wejdź w zakładkę "Słuchaj". Do słuchania audycji w Radiu MORS potrzebny będzie Winamp i kodeki do pobrania właśnie z rubryki "Słuchaj".

Misja: Szerzenie Chaosu i nienawiści, wspieranie koncernów produkujących aparaty słuchowe.

Nagrody: Wieczyste potępienie!


Najbliższa audycja - już w następny piątek, o godzinie 21.00! Będzie to nasza audycja "zerowa", czyli demko. Będzie o początkach black metalu, a więc lata 80. Męczyć was będą: Bathory, Celtic Frost, Hellhammer, Sarcófago, Sodom, Venom.

Admin mówi: obecność przy głośnikach - obowiązkowa! Duży uśmiech
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzień 08, 2011, 19:42:10 »

Update: Gramy jutro, ale nie o 21.00, lecz o 22.00! Wtedy chcę mieć was przy głośnikach. Duży uśmiech

Zapraszam, w imieniu tromma i własnym. Uśmiech Nabijajcie nam słuchalność, piszcie komentarze po audycji na naszej stronie na Facebooku. \m/
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2011, 13:31:29 »

Powtórki naszych audycji: w każdą niedzielę, o 12.00. Uśmiech To dla tych, którzy nie mogą słuchać nas w piątki o 22.00. Święćcie dzień święty, czcząc łomot ze mną i z trommemUśmiech \m/
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2011, 19:47:34 »

http://www.facebook.com/pages/Silence-Death/301906776496489?sk=wall&filter=1

"Paramilitarne Święta Specjalne" już tu są! Feel the X-Mas spirit, motherfuckers!

Kolejna nasza audycja narodziła się była, niczym cholerny Antyzbawiciel w ten świąteczny czas, kopiąc kopytami i tchnąc smrodem siarki i zgnilizny.

Tradycyjnie już jutro (piątek, 23.XII) o godzinie 22.00 usłyszycie nasz świąteczno-noworoczny odcinek "Silence = Death". W programie - same niszczące mózg i poczytalność kawałki, m.in.:
- "parodystyczny metal" (Cremaster, Kabanos);
- wykręcony death metal / grindcore (m.in. Anal Stench);
- klasyka (Lemmy!);
- szczypta punka;
- i wiele innych chorych kawałków, które wyszperali dla was wasi kvltowi redaktorzy ze swoich przepastnych archiwów! Kto mówił, że Mikołaja nie ma? Jest, i to nawet w dwóch osobach - to Jovaen zwany Brodą i tromm zwany Bębnem!

Nie obędzie się także bez paru dedykacji. Mrugnięcie

Gramy dłużej! Zrobiliśmy dla was ok. 1.5 godziny materiału, toteż w piątek gramy do ok. 23.30, a powtórkowa audycja w niedzielę leci wcześniej niż zazwyczaj, tj. o 11.00!

Kto przy głośnikach tkwić nie będzie, temu niech bombki na choince chuj trzaśnie, a dzieci jego niech odwiedzi Mikołaj-Nekropedofil!
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 10, 2012, 22:04:57 »

Polecam! Jeśli nie dla muzyki, to jako kabaret z udziałem Jova i Tromma. Urodzeni radiowcy, albo kabareciarze:D
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 13, 2012, 19:47:34 »

Polecam! Jeśli nie dla muzyki, to jako kabaret z udziałem Jova i Tromma. Urodzeni radiowcy, albo kabareciarze:D

Nooo, jest to jakaś rekomendacja. Chichot


A tak poza tym: audycja już za 2 godziny! To będzie bardzo wyjątkowe wydanie "Silence = Death" - z gościem specjalnym! Szczegóły tutaj:
http://www.facebook.com/pages/Silence-Death/301906776496489?ref=ts

Zapraszamy
Jovaen i tromm \m/
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 16, 2012, 01:51:55 »

RDO approves! Ginga approves Uśmiech Polecam. Dobra audycja muzyczna, ciekawa, prezentowana muzyka fajna i można zawsze czegoś się dowiedzieć. Ja na przykład po ostatniej audycji dowiedziałem się czym w ogóle jest Viking-metal i polubiłem kilka zespołów, których uprzednio nie znałem lub prawie nie znałem.

Fajni prezenterzy, fajna muzyka Uśmiech
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

moikrewni crazysquad vsmadex felrumnignes strefagier1