RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rangi na Forum  (Przeczytany 6915 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 23, 2011, 13:31:11 »

A Twoja stara władczyni offtopu i SPAM-u. Z Twoim starym, co ma życie, na barana Duży uśmiech

Kurde, to się nazywa overload SPAM-u... -.-
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 23, 2011, 14:35:30 »

Mam nowy pomysł:

<10 Cienias
11-30 Pajac
31-50 Buc
51-90 Wielki Buc
91-150 Mega Buc
151-250 Ultra Buc
251-400 Chuj
401-550 Skończony Chuj
551-730 Skurwiel
731-850 Wielki Skurwiel
851-1050 Skurwiel Jakich Mało
1051-1300 Arcyskurwiel
>1301 Arcyskurwiel Mistrz

Zachęcam do wykazania inwencji Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 11, 2011, 18:17:39 »

Wciąż nie wiem, dlaczego na Twoje życzenie usunąłem rangę Władca Offtopu i SPAM-u... Niezdecydowany Za miły jestem, psia mać. Ale mój drogi Trommie - jeszcze parę takich numerów i ta ranga wróci... Uśmiech
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 29, 2011, 18:10:22 »

Major changes w naszych rangach. Stwierdziłem, że nasz dotychczasowy system jest zbyt... "bezpłciowy", toteż dnia dzisiejszego oddałem nasze Forum we władanie Chaosu. :)

Jednocześnie podniosłem też poprzeczkę odnośnie wymaganej liczby postów i zwiększyłem liczbę gwiazdek możliwych do uzyskania. Wszyscy zostaliśmy więc zdegradowani, ale cóż... piszcie więcej i udzielajcie się. :) Nasze Forum zbliża się do 1,000 postów anyway, prorokuję mu więc świetlaną przyszłość i kolejne zera przy całkowitej liczbie napisanych wiadomości. :]

Rangi dla was, czyli dla ludu RPG-UG (oparte na liczbie wiadomości) + "korepetycje z Chaosu w świecie Warhammera":
1. Akolita kultu (wymagane: 0 wiadomości; gwiazdek: 1) - szeregowy plebejusz, który dopiero co wstąpił na drogę ku potępieniu.
2. Wtajemniczony kultu (wymagane: 111 wiadomości; gwiazdek: 2) - zdobył już niejaką wiedzę i statu wśród sług Mrocznych Bogów, lecz dopiero zaczyna zatracać swoją duszę w Otchłani...
3. Woj Chaosu (wymagane: 222 wiadomości; gwiazdek: 3) - oto wojownik, ongiś z krain śmiertelnych, który wyruszył na Północ, w stronę Oka Bogów, by potwierdzić swoją lojalność i oddane Chaosowi. Choć wojowie Chaosu są "szeregowcami" w armiach Potęg, pod każdym względem przewyższają zwykłych śmiertelników, nienaznaczonych piętnem Zmian.
4. Rycerz Chaosu (wymagane: 333 wiadomości; gwiazdek: 4) - elitarny wojownik, dosiadający zmutowanych rumaków i cieszący się licznymi darami od swoich mrocznych patronów.
5. Ulubieniec Chaosu (wymagane: 444 wiadomości; gwiazdek: 5) - osobiście czempioni Wybrańców. Na tym stopniu zatracenia, niemal cała dawna osobowość, przeszłość i poczytalność wojownika ulatnia się i zaciera, pozostawiając tylko pustą skorupę o przerażającej mocy, ambicji i okrucieństwie.
6. Wybraniec Chaosu (wymagane: 555 wiadomości; gwiazdek: 6) - oto pozycja bliska zwieńczenia marzeń aspirującego czempiona. Każdy Wybraniec posiada swoją własną armię oddanych mu sług a jego jedynym celem jest wieczna walka z innymi Wybranymi - ku większej chwale Mrocznych Bogów!
7. Wywyższony Wybraniec Chaosu (wymagane: 666 wiadomości; gwiazdek: 7) - to już koniec ziemskiej drogi wojownika. Wywyższeni Wybrańcy są nieśmiertelną manifestacją Potęg którym służą. Są przeznaczeni do wielkich czynów, takich jak dowodzenie siłami inwazyjnymi hord Chaosu, ciągnącymi na południe, by zniszczyć i splugawić ziemie słabych śmiertelnych. Tacy Wybrańcy nieustannie balansują na granicy życia i śmierci, chwały i zatracenia; nieśmiertelni, są marionetkami Mrocznych Bogów a w ich żyłach płynie czysta magia. Jeżeli jakiekolwiek uczucia pozostały w tych potworach odzianych w ludzką skórę, pół-ludziach, pół-demonach, to jest to ambicja jeszcze większego oddania się bogom Chaosu i przysłużenia się ich sprawie. Każdy Wywyższony Wybraniec dąży do tego, aby jego bóg podniósł go do stanu prawdziwej nieśmiertelności  i wiecznej chwały - każdy z nich chce stać się demonem, duchem Pustki emanacją czystego Chaosu - demonicznym księciem.

...Ale nie każdemu jest to dane, a bogowie Chaosu są kapryśni. ;) Dlatego 7. stopień "wtajemniczenia" to póki co koniec awansu dla was - chyba że dostrzeże was Oko Bogów, czyli admin... Stąd też zmiany w rangach obsługi Forum:
1. Mistrz Celebrant (gwiazdek: 7) - to moderator, czyli dawny Gwardzista. Wywyższony w swoim dziale i w nim posiadający szerokie kompetencje, należy wciąż do rzeszy poddanych RPG-UG, więc nie może wzbić się powyżej 7 gwiazdek, chyba że...
2. Książę demonów (gwiazdek: 8) - ...Chyba że dostąpi zaszczytu wywyższenia i stanie się prawą ręką admina - czyli dawnym Strażnikiem Dróg (globalnym modem). To jest już szczyt chwały, która może przypaść w udziale słudze Mrocznych Bogów. Demonicznego księcia czeka wieczna lojalna służba pod swoim władcą i mistrzem, ale w zamian za to może cieszyć się niemal nieograniczoną mocą i splendorem.
A w samym sercu Pustki czai się...
3. Bestia Ostatecznego Chaosu (gwiazdek: 9) - czyli ja. ;D Suwerenny bóg Chaosu skupiający w sobie całą istotę wszechrzeczy; Pan Istoty Bytu i Materii, Zguba Innowierców, Ten Który Ma Wiele Imion lecz Żadnego z Nich Nie Wolno Wymawiać. Mówiąc krótko - admin, stary dobry bóg-ojciec Jovaen i jego nieodłączna megalomania. :)

Ach, po drodze usunąłem też "specjalną" grupę OMG! Ja mam życie!. Czyli poza powyższym, ostała się jeszcze grupa Mistrz Gry, do której należą ci, którzy mają oficjalny "mandat" na prowadzenie sesji live jak i tych na Forum.

Jak podobają wam się zmiany? ;)
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 29, 2011, 18:53:16 »

Lol Chichot, ego Jovaena odleciało właśnie na Księżyc (Chaosu). Ups, użyłem słowa Jovaen (fuck, zrobiłem to drugi raz!), a od teraz można chyba tylko zwracać się do Ciebie per
Bestia Ostatecznego Chaosu Suwerenny bóg Chaosu skupiający w sobie całą istotę wszechrzeczy; Pan Istoty Bytu i Materii, Zguba Innowierców, Ten Który Ma Wiele Imion lecz Żadnego z Nich Nie Wolno Wymawiać.

Czyli w skrócie BOCSbCswsciwPIBiMZITKMWIlŻzNNWW.

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Rangi całkiem spoko, chociaż tych gwiazdek wydaje mi się jakoś za dużo.
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 29, 2011, 21:39:01 »

To się nazywa barokowy chaos;]
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 30, 2011, 09:28:50 »

No, tak powinno być od samego początku! Również bardzo cieszy mnie zniesienie tego wkurwiające OMG!JMŻ... Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Lipiec 22, 2011, 18:21:41 »

Nowa, dość przykra ranga. Przy okazji kwestii Plusiqa (http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=178.msg1574#new) i postulatów niektórych z was, uznałem za stosowne utworzenie grupy Banita. Dla zbanowanych. Raczej jako rodzaj przechowalni, bo docelowo takich userów zamierzam kasować (dajmy na to... po 3 miesiącach).

Jakiekolwiek komentarze odnośnie sprawy pewnego usera na "D" uznam za niestosowne. Język Grupa Banita jest dla userów, którzy
a) zarejestrowali się na Forum i nigdy się nie zalogowali, ani nie napisali choćby jednego posta (tacy userzy - fake konta - byli wcześniej od razu kasowani);
b) SPAM-erów itp. (vide Plusiq);
b) złamali (drastycznie; w innym wypadku jest upomnienie), któreś z założeń Regulaminu.

Jakieś sugestie, przemyślenia?
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Lipiec 22, 2011, 18:22:35 »

Coś czuję, że się posypią Banici Chichot
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipiec 22, 2011, 18:27:05 »

Coś czuję, że się posypią Banici Chichot

A wiesz, że klawiatura aż mnie świerzbi?

<Tromm has been kicked off RPG-UG>

...Kiedyś... zapewne. Chichot
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Grudzień 28, 2011, 17:21:35 »

Kosmetyczne zmiany.

1. Banita został usunięty już dawno i w sumie nigdy nie zaistniał; userzy zbanowani są z Forum po prostu... usuwani. W drastycznych przypadkach, naturalnie (oj, zdarzało się często, nim zamknąłem rejestrację). A jeżeli będę kiedykolwiek musiał zbanować stałego usera... no to zostanie zbanowany. Ale tworzenie dodatkowej rangi jest bez sensu.

2. Przesunięcia "na górze"!

Bestia Ostatecznego Chaosu (vel "Barokowy Chaos"), czyli Admin, zostaje - skromniej - Wszechwybrańcem. Wtręt klimatyczny: Wszechwybraniec (The Everchosen) to w Warhammerze najpotężniejszy Wybraniec Mrocznych Bóstw, który raz na parę wieków prowadzi najbardziej wykurwiste inwazje na krainy śmiertelnych. Uśmiech

Książę demonów (g-mod) stał się Strażnikiem Tronu. Mojego, tj. Wszechwybrańca, tronu. Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska loveismagic airpol shinigami testowe