RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 04.09.2011  (Przeczytany 1352 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« : Wrzesień 04, 2011, 23:03:32 »

póki co wrażenia:
było świetnie!
było  świeżo, Kuba dobrze wybrnął z majaków spaczeniowych wpychając nas na stare tory z nową motywacją,
było żwawo, klimatycznie, szkoda że tylko jedna walka <Aldusa araby przerobiły na kebap>
duży plus za klimat, wszyscy się dzisiaj starali <szkoda tyllko, że Paweł wciąż bez domyślnej postaci>,
było sporo rolplejowania, no i kiedy wybudzliśmy się z snu, Aldus dla żartu:
- to ja podchodzę do małego pyzatego chłopca z rudymi włosami w szaliku jacy zazwyczaj rozdają gazety i kupuję jedną od niego
- Jov: <gmera, gmera, gmera za plecami, poczym, wyciąga GAZETĘ ALTDORFSKĄ!!> perełka sesji ! Chichot
starannie przyszykowana, na pożółkły, papierze - zawierała treści typowo gazeciane, wśród których musieliśmy szukać hintów "co", "gdzie" i "jak"

było epic!
chylę czoła! : p
Zapisane
misharibo
Akolita kultu
*
Offline Offline

Wiadomości: 39



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 05, 2011, 12:23:08 »

zapomniałeś o motywie z dzidą Język
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 05, 2011, 21:00:26 »

Admin chuj!

Z dzidą była cała Odyseja: dzidolancolot, lancodzidolot etc. Uśmiech

Mi się podobały rzuty na początku sesji, które umożliwiły nam zrobienie niemałego zamieszania w płonącym Altdorfie. W ogóle ten kawałek gry w zdobytej przez Chaos stolicy Imperium mocno mnie sponiewierał, a zwłaszcza tryumfalne skandowanie i trzymetrowi woje Chaosu, którym hardo stawiliśmy czoło.

Podsumowując, jeśli coś tam nie grało na poprzedniej sesji, to albo wyjątek od reguły, albo grupa problematyczna Język Grało się przednio i can't wait co będzie dalej, tym bardziej, że fabularnie robi się curiouser and curiouser.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 06, 2011, 18:29:30 »

Dzięki za opinie. Mrugnięcie


szkoda że tylko jedna walka <Aldusa araby przerobiły na kebap>

Będzie więcej. I będzie riplej z Arabusami, to chyba dość oczywiste. Mrugnięcie


wszyscy się dzisiaj starali <szkoda tyllko, że Paweł wciąż bez domyślnej postaci>,

Pierwsze: prawda! Drugie: to się zmieni, chyba już nawet na tej sesji. Ale tak w ogóle, to MiśHaribo - zważywszy na fakt jak krótko z nami gra i jakie niewdzięczne dostaje ode mnie role - radzi sobie całkiem dobrze! <thumbs up!>


- to ja podchodzę do małego pyzatego chłopca z rudymi włosami w szaliku jacy zazwyczaj rozdają gazety i kupuję jedną od niego
- Jov: <gmera, gmera, gmera za plecami, poczym, wyciąga GAZETĘ ALTDORFSKĄ!!> perełka sesji ! Chichot
starannie przyszykowana, na pożółkły, papierze - zawierała treści typowo gazeciane, wśród których musieliśmy szukać hintów "co", "gdzie" i "jak"

Tak, ta scena przejdzie do historii RPG-UG. Chichot Nie planowaliśmy tego z WhtMnk-iem! Powinniśmy także przerobić gazetę na wersję cyfrową i wrzucić ją na Forum - faktycznie, postarałem się (nieskromnie), a i zawiera ona istotne hinty odnośnie waszych dalszych działań. To tak tytułem Kronik...


W ogóle ten kawałek gry w zdobytej przez Chaos stolicy Imperium mocno mnie sponiewierał, a zwłaszcza tryumfalne skandowanie i trzymetrowi woje Chaosu, którym hardo stawiliśmy czoło.

"Ta-mur-khan! Ta-mur-khan! Ta-mur-khan!" i Rome 64 C.E. Behemotha w tle... Mnie też podobał się ten motyw, i myślę, że fajnie wyszedł. Język Watch out for more Tamurkhan, to tak BTW!


Teraz druga sprawa... Kto zaiwanił mi mapę Znanego Świata (na tym czarno-białym wydruku)?! To materiał Mistrza Gry. Bezwzględnie do zwrotu - takie zachowania od następnych sesji nie będą tolerowane. Mrugnięcie
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 06, 2011, 19:32:58 »

That would be me (*^.^*') Oddam ci na kolejnej sesyji.

Ta-mur-khan!
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolfsparadise swietadynastiatoftegard opravsko siedemwatah fallcraft