RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mag Wstąpienie  (Przeczytany 6381 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 16, 2012, 11:30:46 »

Super! Alex, nakręcaj koleżankę.

Ja akurat mam fazę na robienie zakupów, więc zamówiłem komplet podręcznik do maga. Czasu trochę mało na czytanie, ale postaram się coś wygospodarować i poznać owe aspekty.
BlizZ, mam nadzieję, że nie liczysz na graczy zrodzonych z Paradoksu, którzy o Magu wiedzą więcej niż najstarsi magowie. Ja wiem co nieco o Wampirze Maskaradzie, ale o Wstąpieniu niestety niewiele. Alex chyba tu też nie jest ekspertem Mrugnięcie
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 16, 2012, 19:39:24 »

<Jovaen lubi to>

Dobra robota, chłopaki. Chichot

Jeżeli to nie wypali (mam jednak mocną nadzieję, że wypali Mrugnięcie): to w najbliższym czasie mam nadzieję zasilić nasze nieco anemiczne szeregi dużą dawką świeżej krwi - w grę wchodzi nawet pozyskanie 5 aktywnych userów. Uśmiech Ale to na razie plany.

A za Maga trzymam kciuki.
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 16, 2012, 21:12:01 »

Wow, jakbyśmy mieli dwa podręczniki do dyspozycji to by było już naprawdę na bogato Chichot Jeśli chodzi o najstarszych magów, to po pierwsze, uważam że jednak fajniej się gra postaciami które idą od zera do bohatera a nie odwrotnie Mrugnięcie po drugie, rozwój postaci, rozwój wiedzy postaci i rozwój samoświadomości stanowią niejako sedno tej gry, a po trzecie, trochę z przymrużeniem oka, ale na dobrą sprawę całkiem serio, twórcy zostawili wielgachną, białą plamę na mapie magycznej metafizyki, więc bez dokupowania dodatkowych podręczników ( o ile można je w ogóle gdzieś dostać ) trzeba zaufać wyobraźni MG Chichot

Btw, dzięki Jovaen za koordynację !
Zapisane
AlexRiven
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 22, 2012, 16:56:56 »

koleżanka trochę zamula, dałem link do podręcznika koledze który jest bardziej pewny, poczekajmy jeszcze do końca tygodnia i może w przyszłym byśmy się jakoś spotkali jeśli z tym kolegą wyjdzie.
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Luty 22, 2012, 19:23:45 »

A jak z lokalizacją u was Panowie ? Ja teraz w Gdyni pomieszkuję, studiuję na Oliwie. Na dojazdy aktualnie preferuję SKM. A wasza aktywność życiowa gdzie się koncentruje ?
Zapisane
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Luty 22, 2012, 21:35:56 »

Ja mieszkam na Chełmie. Pracuję na Osowej.
Dysponuję Czerwoną Włoszką, więc dojechać mogę gdzie trzeba...
Jeśli mielibyśmy grać w dni powszednie, to jakoś po pracy (godzina do dobrania). Jeśli nie mamy miejsca (ja niestety nic nie mogę obecnie zaoferować), można tradycyjnie WNS (tam zwykle gramy).
Jeśli w weekendy, to im bliżej Centrum, tym lepiej (Czerwona Włoszka za kołnierz nie wylewa, ale nie jest to wielki problem).

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Alexa, że mieszka na Oruni, ale na Oliwę do WNSu dzielnie komunikacją dojeżdża.

Btw, niedawno dotarł pakiet Magowych książek i coś tam zacząłem przeglądać Uśmiech
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Luty 22, 2012, 21:42:40 »

W takim razie na pewno do Gdyni was nie będę ciągał. Jak się zbierze trójka graczy to rozważymy strategicznie na spokojnie jak to ogarnąć Mrugnięcie
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Maj 04, 2012, 18:21:33 »

Hej, kieruję to pytanie do osób zainteresowanych sesją Maga - jak stoicie z czerwcem ? W sierpniu będę jechał na erasmusa, więc jeśli coś ma ruszyć w tym roku, to raczej tylko w czerwcu, czerwcu/lipcu. Osobiście kończę sesję pi przez drzwi w pierwszej dekadzie czerwca. Z obczyzny wracam zaś na drugi semestr jakby co ; ) może jednak udałoby nam się zorganizować jakąś małą kampanię...
Zapisane
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Maj 05, 2012, 15:33:05 »

Jestem na tak!
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 04, 2012, 18:42:41 »

Hej, do wszystkich zainteresowanych, proponuję zrobić spotkanie między 12 a 17 czerwca i wszystko obgadać. Nie ma co się porywać na głęboką wodę ale myślę, że można by było ogarnąć jakiś prolog i wtedy w roku akademickim dałoby radę to kontynuować. Odpowiednim miejscem wydaje się kampus UG. Z racji, że ciągle mało kogo tu osobiście znam, to za uszy zaciągać nikogo nie będę, ale mam nadzieję że docenicie te półtorej minuty wysiłku na napisanie tego wzniosłego przesłania. Alternatywą jest obgadanie tego przy krzepkim krasnoludzkim trunku, co z racji sympatii do trunków wszelakich wydaje się pomysłem jeszcze bardziej trafionym Uśmiech czekam na odzew przebudzonych 
Zapisane
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 04, 2012, 19:53:50 »

Hej.

Podany przez Ciebie termin muszę niestety trochę uszczuplić.
14-go czerwca lecę na parę dni do Oslo. Natomiast 12 jest mecz Polski.
Z tego co podałeś tylko 13 mi pasuje :/

Mam nadzieję, że jeszcze jacyś przebudzeni się znajdą, bo coś tu cicho sza - wszyscy śpią...
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 05, 2012, 18:06:12 »

Myślę, że do końca weekendu coś ustalimy. Termin jest taki orientacyjny, ja 11 mam ostatni egzamin, wiec od biedy 11 wieczorem też mógłby być, ale nie wiem czy będę cokolwiek ogarniał po egzaminie. A 17 to też orientacyjna data, bo koniec tygodnia, a jak to mówią, czas ucieka, wieczność czeka ; ] napisałem Alexowi na pw. Pozostaję pełny optymizmu, bo jestem tak wyposzczony jeśli chodzi o rpg, że chyba bardziej się nie da Chichot
Zapisane
AlexRiven
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 06, 2012, 15:10:21 »

mi pasuje tylko przed godziną 18, na 18 muszę zawsze gdzieś być
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 06, 2012, 18:46:10 »

To umówmy się wstępnie na 13stego, jeżeli macie jeszcze pomysł na kogoś kto byłby zainteresowany to popytajcie. Ja mam na oku kilka osób, które potencjalnie mogłyby grać, zobaczymy co z tego wyjdzie. Generalnie chciałbym się z wami spotkać żeby zobaczyć z kim mam do czynienia Chichot
Zapisane
BlizZ
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 10, 2012, 12:42:33 »

To zaproponuj godzinę jeśli masz później inne zobowiązania AlexRiven. Myślę, że ten dzień będzie w porządku.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

crazysquad wolfmonster moikrewni naczelnysztabdowodcow madagaskar