RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Świąteczne zakupy na Rebelu z rabatem -10%  (Przeczytany 1791 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Grudzień 20, 2011, 18:44:49 »

whtmnk już to robi, teraz kolej na was...

...Jeżeli nie wiecie o co chodzi, to chodzi o program lojalnościowy naszego naj-naj sklepu dla nerdów - Rebela. Jestem tam VIP-em, więc do każdego zamówienia mam 5%-owy rabat. Co więcej, udostępniam ludziom namiary na moje konto, toteż możecie ode mnie kupować stuff z 5%-ową zniżką, a ja dodatkowo dostaję za to Punkty Doświadczenia od Rebela... na jeszcze większe zniżki (ach, cywilizacja konsumpcyjna!). Mrugnięcie Wilk syty, i owca cała; wszyscy szczęśliwi.

Tylko do jutra (tj. do 21.XII) macie możność dostania od Rebela zniżki -10% na kupowane rzeczy (kumulacja: zniżka VIP-owska + zniżka świąteczna)! 5% to niedużo, ale 10% już coś... Nawet ze dwa piwa od przeciętnego podręcznika RPG. Mrugnięcie Jeżeli jesteście zainteresowani - ślijcie do mnie info na GG lub Facebooku, a podam wam dane do swojego konta. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany - proszę, wyróbcie się przed 20.00.

Sorry, że podaję info tak późno.

PS. Jeżeli się nie wyrobicie z organizacją zamówienia do jutra - mimo wszystko powinno się udać rozszerzyć zamówienie (dam Rebelowi stosowne info), które sam dzisiaj składam. Toteż macie czas pewnie i do następnego tygodnia, tj. do czasu aż odbiorę zamówienie.

Merry X-Mas, motherfuckers!
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 23, 2012, 14:35:38 »

bodysnatcher! i whtmnk - dzięki za skorzystanie z rabatu. Uśmiech Mam nadzieję, że jak zbierzemy te rzeczy do kupy i spotkamy się po sesji, to będzie z tych zakupionych gier dużo radochy. Uśmiech

A wątek zamykam i przenoszę do właściwego działu. Spoko
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

horseworld pomorska black-for team-speak-3 poranaprzygode