RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Audycja fantastyczna w Radiu MORS  (Przeczytany 2034 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Kwiecień 05, 2012, 17:23:27 »

http://www.facebook.com/pages/Audycja-fantastyczna-w-Radiu-MORS/281558035255486

Tak, w tym momencie RPG-UG zdobywa swój przyczółek na falach Radia MORS!

Koncept na tę audycję krążył po Radiu już jakiś czas temu, ale dzięki wydatnej pracy naszych dzielnych reporterów - Gosi Stanke i Jarka Sopińskiego - ów koncept został wcielony w życie.

Audycja - na razie bez nazwy, patrz niżej - traktować będzie o szeroko pojętej fantastyce: science fiction, fantasy, horror, gry fabularne, planszowe, bitewne, LARP-y, cRPG, słowem - wszystko co ma "fantastyczne" w nazwie.

Pierwszy materiał został już wstępnie zarejestrowany i prawdopodobnie pójdzie po Wielkanocy. Będzie to m.in. relacja z tegorocznego Pyrkonu.

Godziny emisji? Na razie będziemy dopiero ustalać miejsce w ramówce. A sama audycja będzie mocno nieregularna, i niestety - nie będzie możliwości, żeby leciała co tydzień. Prawdopodobnie nie będzie emitowana częściej niż raz na miesiąc.

Wyczekujcie kolejnych informacji na naszym facebookowym profilu.

Również na naszej Tablicy: konkurs na nazwę audycji. Zachęcamy do wzięcia udziału, liczymy na odezwę. Rozstrzygniemy go jakoś za tydzień. Dla głosujących przewidujemy nagrody. A na razie dziękuję za oddanie głosów: BlizZowi, Devalowi i rdo! Uśmiech

Nadaje dla was załoga Radia MORS w składzie
Gosia Stanke, Jarek Sopiński, Adam Ożarek, Maciek Pawlak i Jakub A. Lubiński
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 18, 2012, 14:44:37 »



Słuchajcie, moi mili! Audycja fantastyczna już ruszyła!

W audycji "gospodarzonej" przeze mnie (Redaktora Jovaena zwany Brodą) będziemy poruszać się w różnych obszarach fantastycznego hobby - grach RPG, planszówkach, bitewniakach, i nie tylko...

Pilotażowa audycja już dziś o 18.00! A powtórka w piątek o 19.00.

Co w programie?

• Gosia Stanke, Oliwia Prajs, Jarek Sopiński, Maciek Pawlak i Kuba Lubiński opowiedzą wam o polskich konwentach fantastycznych, i nie tylko. Przedstawimy relację z Pyrkonu 2012. Opowiemy ogólnie o grach RPG i LARP.
• Jako druga część audycji: coś bardzo specjalnego dla wszystkich wielbicieli dobrej książki. Udało nam się przeprowadzić wywiad z nikim innym jak z samym Wielkim Grafomanem… A imię jego Andrzej Pilipiuk! Exclusive! Wywiad tylko u nas! Rozmawiają Przemek Toczek i Jakub Lubiński.
• Przez audycję przewijać się także będą różne Trommy Barbarzyńce i Gnomy z Bagien… Nie zdradzę więcej – słuchajcie sami (na własną odpowiedzialność)!
• Wszystko to w barwnej oprawie muzycznej.


Jak nas słuchać? Wejdźcie na stronę Radia MORS i kliknijcie zakładkę "Słuchaj" (po lewej stronie). Jeżeli macie Winampa, Windows Media Player, albo Foobara - wszystko powinno wykonać się automatycznie. Słuchacie nas przez odtwarzacz, z dowolnego PC - praktyczne prawda?

Pamiętajcie: dziś o 18.00! Kto się spóźni - ten ma szansę nadrobić zaległości w piątek o 19.00!

Przy głośnikach słyszymy się!
- Jovaen i Tromm Barbarzyńca
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nautical-battles gangptr twistedgamers trophy-raiders siri-ya-ny