RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 3 CSM  (Przeczytany 2276 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« : Lipiec 26, 2012, 14:11:06 »

Skład na razie deklarowany: MG: Ironfist (Mariusz) (grał: Alpha Legion, Champion, Leader), gracze:  Deval (ja Tomasz-Olszynka)(będzie grał: Death Shadows, Forsaken, Techmarine), Bestyj (Krzysztof)(grał: World Eaters, Chosen, Berserker), Emp (Maciej, od Maćka-Karczemki), Joaven.
Data: 29.07.2012
Czas na razie deklarowany: 11.30
Miejsce: Olszynka/Modra albo Dolne Miasto/Królikarnia

Edit: 28/07:
- gracze: Kane (Tomasz-Dolne Miasto)(grał: Thousand Sons, Sorceror, Puppet Master),
+ gracze: Joaven
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 26, 2012, 15:25:04 »

..To wy gracie? Co? Co ze starą kampanią naszą styczniowo-lutową? Co, kurde, z Mordechaiem, z akolitą Slaanesha i z Draganem? I dlaczego dowiaduję się na końcu, że jednak gracie? Język
Zapisane
Deval
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 26, 2012, 21:04:12 »

Tamta kampania też będzie wznowiona jak ludzie będą w zespole pełnym z niej. Ta jest w ciut innym zespole (jako core mieli być ludzie z Wakacyjne RPGowanie (ten event od Maćka), potem roszada pewna nastąpiła - waść chciałby grać CSMem, bo miejsce w tej jest jeszcze jak tamci z tego "pierwotnego core różnie się porozchodzili - jedna osoba z niego została, dwie będą - ale dłuugo później)?)
Zapisane

“Chaos is a name for any order that produces confusion in our minds.” George Santayana
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 27, 2012, 18:42:31 »

Tamta kampania też będzie wznowiona jak ludzie będą w zespole pełnym z niej. Ta jest w ciut innym zespole (jako core mieli być ludzie z Wakacyjne RPGowanie (ten event od Maćka), potem roszada pewna nastąpiła - waść chciałby grać CSMem, bo miejsce w tej jest jeszcze jak tamci z tego "pierwotnego core różnie się porozchodzili)?)

Aaa, to w ten sposób. OK, nieźle. Liczę, że wznowimy starą kampanię.

Co do nowej - organizacyjny Chaos (nomen omen!) jest pokłosiem tego, że koordynujecie sesje via Fejsbuk. Język (Może się mylę, ale Wielki Renegat rdo organizację np. Neuroshimy przeniósł całkowicie na FB; w tym zaś dziale piszesz tylko Ty, i jest tu raczej głucho). Teraz z tego Forum korzystamy prawie tylko my Młotkowcy i Michał z swoją indie-ekipą. Nie dajcie zdechnąć RPG-UG, bo to w końcu wy je tworzycie, dajcie ludziom z Wakacyjnego RPG-owania namiary na nasze Forum!

To tak na marginesie. Co do mnie... Strasznie nie lubię grać marinesami; zawsze uważałem (patrz np. Deathwatch) że są przepakowani, ergo: gra nimi to żaden fun (tak, lubię bohaterów-kanalarzy w światach low i dark fantasy Uśmiech). Ale, w sumie... Zagrałbym w coś z Warhammera 40,000. I wiesz co? Nawet teraz narodził mi się koncept na granie marinesem z pewnego specyficznego Zdradzieckiego Legionu... <diaboliczny śmiech> To co, mogę wpaść na następną sesję? Uśmiech 29 lipca brzmi OK. Tylko że mechaniki gry marinesem nie łapię (Dragan był gwardzistą, a to - jak mniemam - spora różnica), karty postaci nie mam - świeżak jestem.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragonworld zwiazek-ludowy wilczezycie naszemaluchy reallife