RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 20.II.2011  (Przeczytany 4871 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 23, 2011, 13:26:03 »

Podobny stwór wpędził Drużynę Pierścienia do Morii, nie kłóciłbym się o to, że nie widzi, a lokalizuje. Może np. słyszy albo odbiera zawirowanie fali linia naboczną. Może czuje pismo nosem Uśmiech

Brzmi fajnie to wszystko, żałuję, że mnie ominęło.

Zdolność specjalna Ładowanie OD Tyłu - EPIC! Myślę, że twórcy, Amerykanie notabene, chcieli w ten sposób zasugerować coś Francuzom Chichot
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 23, 2011, 13:34:02 »

Ja pierdolę... czytając forum, nie widzę jakoś kolejnej sesji... Jov, mam wrażenie, że nie zamknąłeś tego tematu tylko dlatego, że jesteś uparty i chcesz się dalej kłócić... Ta cała dyskusja nie ma już sensu. Mam wrażenie, jakbyś z jednej strony mówił "ok, to nie ma sensu, dajmy spokój" a z drugiej "nie kurwa!! wojna!!". A i żeby nie było, że nagle "odpadłem", to od razu napiszę, że jeśli taka "atmosfera" utrzyma się do kolejnej sesji, to mnie na niej nie będzie. Tak, wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale po prostu tłumaczę się już teraz. I nie jest to jakiś mój "protest" czy "foch", tylko po prostu to nie będzie dobra "atmosfera" do grania...


Tromm - to była moja sugestia, nie Amerykanów ;p
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 23, 2011, 13:45:16 »

Ja widzę sesję. Jeżeli nikt się nie będzie stawiał i sabotował na siłę, to nie widzę problemu. Utrudnianie życia graczom to nie moja broszka. A tematu nie zamknąłem, bo nie, porównania do niejakiej Mirandy nie zdzierżę. Choć miałem ochotę to zrobić, i nawet na parę minut istotnie to uczyniłem...



BTW, jacy Amerykanie? Warhammer to brytyjski produkt, chyba że w dyskusji coś mnie ominęło Język
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 23, 2011, 14:24:12 »

O, no proszę, głowę bym dał, że Amerykański Uśmiech

Myślałem, że to faktyczna zdolność specjalna, byłyby, ekhem, JAJA, ale jak nie, to nie Uśmiech

Weźcie się nie kłóćcie bo puszczę pawia.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Luty 23, 2011, 15:46:17 »


Cytuj
Chaos może wszystko. Tak, nawet gdybym sobie umyślił, że ten potwór sra tęczą, leprechaunami, ma miniony-Gumisie, atakując wydobywa z siebie dźwięki jakby z oper Tchaikovsky'ego i w wolnych chwilach układa ikebanę... Tak, w tym systemie Chaos jest wszystkim i nagina wszelkie prawa "logiki". Tak, stwory Chaosu są bardziej kozackie od byle Xenomorpha, który jakby nie było był tylko "zwykłym" obcym, istotą "z kwasu i kości", a nie istotą magiczną, stanowiącą antytezę rzeczywistości...

Antyteza rzeczywistości...

I nigdy więcej nie śmiej kurwa krytykować anatomii moich potworów!!

Mackopralka Chaosu nadchodzi!
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Luty 23, 2011, 22:04:46 »

Zajebista XDDDD
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Luty 24, 2011, 11:37:57 »

-.-
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 15, 2011, 17:51:06 »

Abbie, nie mogłem sobie tego odmówić Duży uśmiech

Cytat: Abaddon, rozmowa poprzez G-G, 08.III.2011.
Szwarcu (Wtorek 08.03.2011)
dobra, przejrzalem ksiege spaczenia
Szwarcu (Wtorek 08.03.2011)
i nie mam juz watpliwosci co do osmiorniczki ;p
Szwarcu (Wtorek 08.03.2011)
ta osmiorniczka i tak nie byla tak pojebana jak niektore rzeczy tutaj

Jak widać na załączonym obrazku - trza czytać podręczniki i rozeznawać się w settingu, nim zacznie się pyszczyć przeciwko MG... I jak tam, Delial, refleksje jakoweś? Duży uśmiech
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : Marzec 15, 2011, 18:05:22 »

Pierogi należy smażyć na średnim ogniu koło 7 min na jednej stronie a potem 7 na drugiej : )

Dobra, bo Jov, nie daje mi spokoju, a zależy mi na jego zdrowiu psychicznym, więc:
Zgodnie, z duchem systemu, z jego realiami, with power of everchanging Chaos - w sposób w jaki rozumie to Jov - Ośmiorniczka jest jak najbardziej "możliwym" konstruktem. Cytując Jova:
Cytuj
Twoja percepcja jest błędna. Szanuję to, że ten potwór Ci się nie podobał, ale to nie umniejsza faktu, że był:
Jakub 18:49:51
a) zasadny
Jakub 18:49:57
b) zgodny z duchem gry (Chaos!)
Jakub 18:50:03
c) zgodny z literą zasad
Wszystko prawda, tyle, że: moje percepcja nie jest błędna. Jest moja. Tak jak interpretacja utworu literackiego. Dowolona. To nie jest matura, i nie ma tu odpowiedzi zgodnych z kluczem lub nie. Więc dla mnie Ośmiorniczka nie była możliwa, i zdania nie zmienię.
To jak z prawem. Uważam, że jakieś przepisy są bezsensowne. Ale obowiązują i muszę się do nich stosować, tak jak w końcu przeżyłem ośmiorniczkę (powiedzmy). Ale to nie zmieni faktu, że uważam je za bezsensowne. Koniec.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 15, 2011, 19:02:21 »

To jak z prawem. Uważam, że jakieś przepisy są bezsensowne. Ale obowiązują i muszę się do nich stosować, tak jak w końcu przeżyłem ośmiorniczkę (powiedzmy). Ale to nie zmieni faktu, że uważam je za bezsensowne. Koniec.

Mogę napisać tylko jedno: Reklamacje proszę składać do autorów gry. Zresztą, mi akurat aspekt omnipotentnego, wszechobecnego Chaosu bardzo się podoba, więc to faktycznie kwestia gustu... Ten Chaos odróżnia Warhammera od takiego pierwszego lepszego - powiedzmy - D&D. Niekoniecznie uwłaczając D&D, bo każdy system ma swoje cechy charakterystyczne settingu, które mogą wydawać się bezsensowne dla graczy, ale, cytując mnie samego:

Cytat: Jovaen, rozmowa poprzez G-G, 15.III.2011.
Ja (Wtorek 15.03.2011)
to tak jakbyś grał w Call of Cthulhu i powiedział: "Mi się ten Cthulhu nie podoba. Wyrzućmy go"

Co nie oznacza, że sesje Zewu Cthulhu nie mogą odbywać się bez wszechobecnych macek wyskakujących z każdej szafy, z każdego kibla. Ale że Cthulhu jest nieodłączną częścią settingu, to ciężko zanegować.

Jakże się cieszę, że Delial w końcu zawrócił ze ścieżki mroku, ignorancji i negowania swojego MG Duży uśmiech Oby tak dalej!
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Marzec 16, 2011, 12:55:55 »

Ehh... Dajcie spokój... a Jovaenowi przydałoby się coś takiego:


:PP Wyluzujcie.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gom wartune haxballfc virginia brazylia2014