RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Między sesjami WA  (Przeczytany 3732 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 11, 2011, 18:20:22 »

Pożycz mu ;-)

Pistolecik i .380ki znalazły nowego właściciela, a Nick dostaje smar i zestaw narzędzi do czyszczenia swojego nowego karabinu, dwa dodatkowe magazynki (5ki) i 20 nabojów do niego. i jakąś optykę do niego (to w ramach obiecanego "coś jeszcze"). Albo lunetę 4x (daje +2 do strzelania na długi zasięg) albo red-dot bez powiększenia (daje +1 do strzelania).

Rozróżnianie typów amunicji - które z komercyjnych .223, które z wojskowych 5.56, które produkcji Molocha a które są wioskowymi reloadami... myślę, że nie jest konieczne. Chociaż oczywiście naboje wyjęte z maszyny mają dobrą szansę działać w karabinie wyjętym z maszyny.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 11, 2011, 19:08:57 »

Red-dot please. Preferuję uniwersalność. Snajpera specjalistę już mamy, nie będę mu robił konkurencji. Mrugnięcie
Przy pomocy zestawu narzędzi i smaru zajmuję się swoją bronią, a także każdego chętnego (zakładając że starczy mi czasu).

A co do ammo - po prostu rozróżniałem, że oddaję te, które dostałem (zabrałem?) wcześniej McDonaldowi. Sądzę, że rusznikarskie detale sobie podarujemy.

Michał - na następnej sesji dopiszesz sobie ten paralizator. Normalnie napisałbym na nim "Wróć do mnie.", ale ze względu na analfabetyzm wydrapuję tylko krzywe "N" - podpis i jednocześnie szczyt umiejętności pisania. Mrugnięcie
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Michał
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 187



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 11, 2011, 19:09:59 »

Ech no, wzbudzasz we mnie wyrzuty sumienia. Może być pożyczka do czasu aż złoże sobie co chcę? Albo Ty znajdziesz bardziej odpowiednią broń?

Spokojnie, mam to przećwiczone, mojemu wzrokowi nic się nie oprze: http://www.youtube.com/watch?v=GC2TzspJn5A&feature=player_detailpage#t=60s

Chichot
Zapisane
AratellSkink
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 12, 2011, 15:03:55 »

Wpadły mi do głowy w miarę proste w produkcji pomysły, co można zrobić z TNT:
TNT + skarpetka + dużo smaru + lont = sitcky bomb z Szeregowca Rayana. (Przyklejasz do pancerza, tam gdzie robot się podrapać nie może, i uciekasz)
Bełt do kuszy + TNT + pomysł jak to odpalić = Ładna, zasięgowa wyrzutnia, która nie da może i silnych wybuchów, ale nadrobi AP.
Nóż + TNT + zegarek z alarmem = sticky bomb wersja przeciw mutkom (wbijasz mu w plecy i się chowasz, podczas gdy on ginie gdy tylko usłyszy nieprzyjemną dla ucha melodyjkę).

Pomysł, którego nie mam zamiaru wykorzystywać, jednak rzucę tak tylko, dla poruszenia wyobraźni:
Wiosło od kajaku (takie podwójne) + dużo taśmy + dwie piły mechaniczne + paliwo = Halabarda z waszych koszmarów.

I kolejny pomysł, tym razem z rzeczywistości:
http://www.paintballsentry.com/
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 12, 2011, 15:18:17 »

Boję się Twoich wynalazków ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 15, 2011, 14:57:59 »

Alex robi to co mu kazano - pełni rolę wartowniczą. Poza tym, po "pokazie" przeprowadza szkolenie w walce wręcz dla każdego z wioskowych który tego by chciał.
Również, jakby ktokolwiek z mieszkańców Gas Pipe zainteresowany byłby opowieściami o cywilizowanym świecie, można im po opowiadać jakieś bajeczki Język

Z handlu - zagaduję Jeremiasza czy jest możliwość przekucia uszkodzonego miecza, czy potrzebuje jakiś dodatkowych materiałów do tego itp.
Wymieniam jeszcze mój kapelusz kanadyjskiego kibica na .45 ACP, jeśli ktokolwiek zechce. Działający megafon i dwie siatki zostawiam, bo się na pewno przydadzą.

Cytuj
No to najlepszy towar już w większości wykupiony... jak Jonasz się w końcu zarejestruje na forum, to mało co zostanie.

Nie jestem wymagający... a zresztą, .45 i broni białej to raczej nikt nie kupuje Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

conworlder ads elchi siri-ya-ny meijigirudo