RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowi ludzie w drużynie, nowe pomysły na grę  (Przeczytany 4398 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Grudzień 30, 2010, 13:15:53 »

Mam przyjemność ogłosić, że nasz profil na Facebooku zaczyna przynosić pierwsze wymierne efekty! Przedwczoraj zgłosiła się do mnie moja dobra koleżanka - Magda (Bodysnatcher!) - ze starej skandynawistyki - celem dołączenia do naszej małej wspólnoty. Wraz z nią, przybędzie też jej znajomy - Czarek (Lunar).

A poznacie ich na naszym następnym spotkaniu WFRP, gdzie (hopefully) widzimy się w pełnym składzie - 07.I.2011. Bo do WFRP także mamy nowych chętnych (w postaci Bodystnacher! i Lunara) Mrugnięcie


Teraz mamy też impuls, by rozpocząć grę w Świat Mroku lub Zew Cthulhu, bowiem to jest główny obszar zainteresowań powyższej dwójki.

Jednocześnie, Bodysnatcher! i Lunar zapisali się też do drużyny D&D, która - jak mam nadzieję - ruszy niebawem.

Tak więc mam do Was kilka pytań, odnośnie sesji w dwu nowych systemach:

- Co sądzicie o tych pomysłach?
- Kto się na co pisze?
- Czy Delial konsekwentnie podtrzymuje swoją decyzję odnośnie prowadzenia D&D?
- Jak połączymy te sesje z naszą aktualną kampanią WFRP?

Bo wychodzi na to, że ja będę musiał poprowadzić WoD. To może oznaczać, że będziemy musieli wprowadzić system zmianowy - co mi się trochę nie uśmiecha, ale jeżeli będę miał Wasze poparcie, to damy radę.

Bardzo proszę o wypowiadanie się Uśmiech
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 06, 2011, 12:40:23 »

Tak, spróbuje poprowadzić DnD. Z dniem dzisiejszym zabieram się do pracy. Aczkolwiek tym samym osiągnąłem maksymalny poziom nasycenia. Nie mogę się oddawać kolejnym systemom:)
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2011, 09:10:54 »

Uuu nowy DnD Master z pomysłem na kampanię - zachęcająco to brzmi ...
Jakby co dysponuję szerokim repertuarem podręczników do D&D.
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 15, 2011, 17:02:10 »

Dzisiaj trochę przypadkiem natknąłem się na chętnego do dołączenia do nas, którego szczególnie interesowałoby D&D...

Kolega z akademika, I rok Prawa. Szczerze, nie znam go zbyt dobrze i nie wiem czy się "nadaje", więc jak chcecie to niech ktoś z nim pogada, mogę dać do niego jakiś kontakt czy coś... Znam go tylko z tego, że kilka razy z nim piłem Język, ale wiem, że jest w sumie spoko, że lubi Fantasy, RPG komputerowe, że słucha metalu etc. Dzisiaj przypadkiem natknąłem się na niego jak wracał z zakupów (kupił Silmarillion), chwilę pogadaliśmy, jakoś przeszliśmy na tematy RPG itd., w końcu zapytałem czy grał kiedyś, odpowiedział, że nie, bo nigdy nie zebrała się na tyle duża ekipa do gry, ale jak najbardziej chciałby... Powiedział, że interesuje go D&D, bo ten system w miarę ogarnia. Powiedziałem mu, że porozmawiam z ludźmi i dam mu odpowiedź. Co wy na to?

tutaj link do jego Facebooka jak coś:    facebook.com/powerful.ally
Zapisane
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 15, 2011, 22:55:15 »

Myślę, że śmiało można mu zaproponować by zjawił się na jakiejś sesji DnD, gdy już zaczną się toczyć, w końcu temu ma służyć to miejsce (forum).
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 16, 2011, 13:55:34 »

Bez gadania, ściągaj go. Jeżeli okaże się być niefajny, to zawsze można wyprowadzić go przed Norę i ewaporować... na to nigdy nie jest za późno Język

Przynieś go na następna sesję WFRP, żeby zobaczył kim jesteśmy, jak gramy i takie tam. Co prawda, skład drużyny młotkowej jest - póki co - pełen, ale ci sami ludzie tworzą drużynę D&D. Trzeba tworzyć więzi, co nie? Integracja! Spoko
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 16, 2011, 15:11:15 »

Ołkej, wysłałem mu link do forum...
Zapisane
Veldrin
Mistrz Gry
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 17, 2011, 08:58:30 »

Tak tak niech już rusza sesje bo ja już mam z wolna dość mistrzowania moim graczom (trochę mam wrażenie, że nie doceniają ile trudu trzeba włożyć w przygotowania) - nawet już rozmyślałem nad postacią i coś wykoncypowałem no chyba, że to kompletnie do rozgrywki nie będzie pasowało...
Wiem, że to może za wcześnie jeszcze ale chciałem podpytać nowego MG Deliala czy może jakieś ogólne założenia swoich sesji zdradzić - czy to kampania dla samych paladynów? gdzie będzie się działa - Faerun czy inny świat? jakieś ograniczenia co do postaci? 
Zapisane

My bullet punishes them all without distinction!
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Styczeń 26, 2011, 15:50:43 »

MG Delial - to brzmi dumnie.
Moja wesoła kompanio. Macie świadomość, że ja jeszcze nigdy nie prowadziłem żadnej sesyji DnD. W odległej i mrocznej przeszłości, BARDZO odległej prowadziłem sesje Warhammera, to było chyba w...gimnazjum? Dajcie mi trochę czasu jeszcze.

Co do Postaci i samej kampanii, to może spytam was. Na co macie ochotę, co wam chodzi po głowie, macie jakieś fantazje które chcielibyście zrealizować?;P

To nie muszą być kompleksowo przemyślane wizje. Z pewnością są w świecie DnD miejsca, sytuacje etc. które kochacie lub czujecie się w nich dobrze, są też pewnie i takie które wzbudzają w was szczerą niechęć.

Talk to me : )
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 25, 2011, 17:22:02 »

Trochę się pozmieniało ostatnio, dlatego przyjdzie mi reaktywować ten temat.

Co z naszą grą w D&D? Czy dalej naszym MG będzie Veldrin, czy prowadzenia podejmie się Delial? Przyznam, że ostatnio jakby głucho w tym temacie. Halo? Czy ktoś jeszcze poza mną i Ashem jest chętny na D&D?

Abaddon, co z tym kumplem w akademika? Bo przyznam, że straciłem już wątek Co?

Jeszcze jedna sprawa. Lunar, nakłoń naszego nowego kumpla od Neuroshimy, żeby założył sobie konto na naszym Forum Duży uśmiech To jest rozkaz - go, go, go, go, go!
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 26, 2011, 02:11:32 »

Marcin, znany też jako najbardziej pechowy żołnierz świata Mortimer, prędzej czy później założy konto. Jak tylko uda mi się złapać z nim jakiś kontakt - co bywa dość trudne.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 26, 2011, 12:42:46 »

Wypowiedziałem się już w tej kwestii w temacie dotyczącym przemeblowań - ja na razie podziękuję za DnD, w razie jakby coś się zmieniło, dam znać.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Marzec 26, 2011, 13:44:13 »

DnD, w takiej formie jak ja to widzę, będzie pbefem, zero kostek. Na sesje lajf w tygodniu mam czas tylko raz. I w tej chwili ten slot już jest zajęty przez wfrp.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fanklubklasycznychaut psrlrpg moikrewni vampairlife naczelnysztabdowodcow