RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grupy  (Przeczytany 2319 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Czerwiec 29, 2011, 13:17:57 »

Dobra, aktualna liczba osób chętnych do nowej kampanii WFRP prezentuje się tak:

1. Abaddon
2. Ebonitowy_Ryszard
3. Eldrad
4. Martin
5. RDO
6. Tromm
7. WhtMnk
+/- Kaja
+/- Olga

To jest, oczywiście, way too much... Dlatego, tak jak w przypadku Neuroshimy - zamierzam podzielić was na dwie grupy.


Uwagi:

Generalna zasada brzmi: maksymalna ilość osób w drużynie wynosi 5. (Kaja i Olga na pewno się wkręcą Mrugnięcie).

Czarodzieje (Ebonitowy_Ryszard i Eldrad) zostają przeniesieni, każdy do innej grupy. Dwóch magów w jednej drużynie to trochę za dużo. (Odnośnie RDO - kowal run to nie czarodziej, więc bez różnicy).

Różni ludzie mogą grać w różnych terminach, dlatego nie wykluczam (na początek) prowadzenia jednej Grupy 2/3-osobowej.

Przenoszenie się między grupami (np. w wypadku zmian/niskiej frekwencji/odpływających graczy) będzie możliwe - chwilowo jak i nie chwilowo.


Proponuję podział:

Grupa OG1 (wyjaśnienie skrótu na sesji... WhtMnk wie, o co chodzi Język):
- Abaddon
- Eldrad
- Kaja
- Olga
- WhtMnk

Grupa OG2:
- Ebonitowy_Ryszard
- Martin
- RDO
- Tromm


Według mnie, to dobry podział - nie sądzę, żeby ktoś miał obiekcje. Mrugnięcie

Jeżeli macie jakieś uwagi lub pytania - piszcie.
Zapisane
whtmnk
Mistrz Gry
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 29, 2011, 15:37:38 »

wszystko wyśmienicie, grajmy już kurde : p
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 29, 2011, 16:01:18 »

Jestem jedynym w grupie z wcześniejszego składu? buuuu :F

W ogóle, na najbliższej sesji grupy I będą grały 2 osoby? (ja i WhtMnk)
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 29, 2011, 16:29:44 »

Luz blus.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 01, 2011, 18:16:11 »

Nowe - smutne - wieści: Ebonitowy_Ryszard nas opuścił i prawie na pewno w ogóle nie będzie z nami w nic grał. Smutny Ponieważ podejrzewam, że Tromm (który jak zwykle w chuja sobie leci Złość) też odpadnie, szykują się spore przemeblowania w grupach, ze szczególnym uwzględnieniem Grupy OG2... Informacje pojawiać się będą na bieżąco.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 18, 2011, 08:49:28 »

Nowe info odnośnie grup.

Na ostatniej sesji radośnie powitaliśmy w naszych szeregach MisiaHaribo i jego elfickiego maga Imho. Uśmiech

Tym samym, liczba graczy skoczyła do siedmiu. Za dużo, dużo za dużo, jak na jedną sesję.

Aktualna lista graczy:
1. Abaddon
2. Disposable89
3. Hela
4. Martin
5. MiśHaribo
6. Tromm
7. WhtMnk


Dlatego też proponuję wprowadzić w końcu w życie podział na grupy.

Jak to działa? Prosto.

Raz na tydzień prowadzę jednej grupie i raz na tydzień drugiej. Prowadzę dwa razy w tygodniu, tempo gry nie spada. Ot, instrukcja. Dziękuję za uwagę, idę do domu. Uśmiech

A na serio. Grupa Ordo Gryphi 1 (czyli obecna) dalej toczy swoje śledztwo. Grupa Ordo Gryphi 2 rusza na front. Kampania OG1 pozostaje taka, jaka jest - wyważona. Trochę akcji, trochę bitki, intrygi i interakcja ze światem. Kampania OG2 jest mocno militarna - akcja, akcja, łomotanie wrogów Cesarstwa, prostsza intryga (nie - brak tejże, ale - nie tak rozbudowana), mniej BN-ów.

Dlaczego tak?

Jak wydaje mi się: z podejścia do gry i wymagań, jakie stawia każde z was jako gracz. Część z was lubi bardzo wykręcone intrygi. Część z was lubi połomotać mieczem. Natomiast części z was to wisi. Mrugnięcie

Z punktu widzenia fabuły jak i wyważenia sił w drużynie, proponuję taki oto podział:

Grupa OG1:
- Hela
- MiśHaribo
- Tromm
- Whtmnk

Grupa OG2:
- Abaddon
- Disposable89
- Martin
Od października: Eldrad


Wiem, że fajnie się nam razem gra. Ale pospołu zgodziliśmy się, że powyżej 6 graczy płynnie prowadzić się nie da. A chcę, żeby każde z was wynosiło coś z każdej sesji, a nie siedziało cicho w kącie, bo akurat zagłusza je wygadany kolega z drużyny. I tak przez 90% czasu gry. Język

Naturalnie, najbliższe sesje dogramy razem. Za jakieś 2 sesje wprowadzi się podział - o ile skład osobowy się nie zmieni, co - mam nadzieję - nie nastąpi.


Oczywiście: bardzo liczę na wasze głosy w tej sprawie.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 30, 2011, 18:41:48 »

Co do Grup, to nic się nie zmieniło... poza smutnym faktem, że Grupa OG2 nie może wystartować... Reanimujemy ją?

Pytania do członków Grupy OG2:

Abaddon i Disposable89: Planu zajęć dla skandynawistyki jeszcze nie ma... Ale może macie jakieś prognozy odnośnie gry w nowym roku akademickim? Czy uda wam się wykroić chociaż jeden wieczór w tygodniu?

To samo pytanie do Asha i Martina. Jakie są wasze prognozy na sezon jesień/zima?

Teraz czas na ławkę rezerwowych...

Eldrad? Co z Tobą? Czy dołączysz do nas, bo rozumiem, że upierdliwe praktyki nie będą już aż takim problemem w roku akademickim? Mrugnięcie Czy może zmieniłeś plany? (Oby nie).

RDO: czy planujesz powrócić do nas? Fabularnie pasowałoby to idealnie, a i zyskalibyśmy być może dodatkową energię.

Piszcie!
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 30, 2011, 19:39:01 »

Odnośnie mojej osoby to nic nie mogę powiedzieć za wczasu - informacje tylko z tygodnia na tydzień. Póki co do czasu obrony jestem mniej więcej wolny, choć mam czasami ważniejsze daty w kalendarzu - nie każdy dzień będzie pasował, ale postaram się nie robić problemów.
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 30, 2011, 22:11:03 »

Abaddon i Disposable89: Planu zajęć dla skandynawistyki jeszcze nie ma... Ale może macie jakieś prognozy odnośnie gry w nowym roku akademickim? Czy uda wam się wykroić chociaż jeden wieczór w tygodniu?

Raczej damy radę znaleźć wolny dzień w tygodniu, najprawdopodobniej będą to czwartki albo piątki. W tym tygodniu najbardziej pasowałaby nam gra w czwartkowe popołudnie/wczesny wieczór.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rootsunderground funnybunny polskierpgbywariat kociarnia wataharainbow