RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plany Jovaena - Warhammer 1940, Świat Mroku (po raz kolejny)  (Przeczytany 1627 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Maj 16, 2011, 19:41:23 »

Ja także mam propozycje dla was, na wakacje. Uśmiech


Jak być może wiecie, moją podstawową specjalizacją jest Warhammer Fantasy Roleplay. Niedługo (po sesji egzaminacyjnej, przed wakacjami) rusza nowa kampania, dlatego ewentualnych chętnych proszę o zgłaszanie się. Potrzebuję jeszcze 1-2 osób. Szczegóły odnośnie składu drużyny, etc., są tutaj:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=83.30


Mam też mocny plan odpalenia Świata Mroku. Do tego potrzebują skompletować drużynę od zera. Skądinąd wiem, że Bodysnatcher! i Lunar są zainteresowani (ale czy będziecie mieć czas w wakacje?). Ktoś jeszcze? Zgłaszać się proszę w tym temacie. A odnośnie tego, w "jaki" Świat Mroku gramy - ankieta:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=43.msg245#new


Siedzi mi też w głowie taki ciekawy projekt...Warhammer 1940 się nazywa. To autorski system imć Remova (twórcy fandomowego związanego m.in. z Portalem i Magią i Mieczem), który jakąś dekadę temu ukazał się w Portalu. O co tu chodzi? Pokrótce: Stary Świat w podobnych granicach i sytuacji geopolitycznej jak w WFRP. Te same rasy i strony konfliktu. Czołgi, haubice, transportery opancerzone, bombowce. Broń palna. Elektryczność i silniki spalinowe. Zasieki, okopy, obozy koncentracyjne. Nienawiść, ksenofobia, tajemne kulty. Świat techniki i magii, gdzie Kriegzaubererzy (czarodzieje bojowi) miotają kule ogniste na wrażą piechotę, a ciężka artyleria Imperialswehry wstrząsa szarą ziemią... Zmieniło się prawie wszystko, poza jedną rzeczą - rzeczą tą jest wieczna wojna. Czyli oto widzimy, co najlepsze w Warhammerze Fantasy podlane wybornym sosem w klimacie koszmaru II Wojny Światowej. Wspaniała sprawa, jeżeli chodzi o klimat rozgrywki, no i inny poziom epickości, choć zasadniczo to ten sam Warhammer, mroczny i okrutny. Bardzo, ale to bardzo chciałbym poprowadzić w tym systemie. Diablo liczę na wasz odzew. Mrugnięcie
Zapisane
Martin
Komandor Orderu Małego Fanatyka
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 133



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2011, 20:35:58 »

Ja teoretycznie piszę się "na próbę" Jovaenie.

Kurde... a może by tak Warhammer 1916? Język To byłby dopiero wyjebisty klimat Uśmiech
Zapisane

shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2011, 00:18:07 »

(...) Mam też mocny plan odpalenia Świata Mroku (...)

Gdy ktoś mówi o Świecie Mroku, moje uszy strzygą w jego kierunku.
Bardzo chętnie zagram. No i raczej mam czas w wakacje.

PS. Nie znamy się, ale można to zmienić na ognisku (jeśli tym razem uda mi się przybyć).
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2011, 19:07:51 »

Ja całym sercem piszę się na Świat Mroku w czerwcu, i może też w lipcu.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 18, 2011, 10:22:43 »

Z braku ludzi/czasu/zapału - moje plany na Świat Mroku czy Warhammera 1940 szlag trafił. Chyba że pojawi się jakaś odezwa od was, w związku z faktem, że RDO zawiesza swoje sesje. (To będzie smutny okres - tylko WFRP i Mouse Guard? Oby jednak nie). Ale i to raczej we wrześniu, lub w nowym roku akademickim

Dobrze byłoby znaleźć dodatkowych Mistrzów Gry.

Ponieważ wyjeżdżam na ok. 3 tygodnie, zawieszam prowadzenie WFRP, co nie oznacza, że WFRP zostaje zawieszone w ogóle. Uśmiech Szczegóły tutaj:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=208.0

I tak, WhtMnk zostaje kolejnym MG (dostaje stosowną rangę) - ma spore doświadczenie, potrafi prowadzić WFRP, D&D, Neuroshimę i liczne inne systemy, ufam mu zatem. Najlepiej niech sam zainteresowany się wypowie. Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia wataharainbow poszukiwacze everyone dehashed