RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kroniki naszych sesji - To be continued... (Grupa MM)  (Przeczytany 1817 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« : Styczeń 14, 2011, 02:24:14 »

Pomyślałem, że przyda się temat, w którym będą skróty relacji z kolejnych sesji (wystarczą nawet w postaci krótkiego "planu wydarzeń" xD) + najlepiej trochę więcej słów o momencie, na którym dana sesja się skończyła. Najlepiej rzeczowo i z ważniejszymi szczegółami.

Sesja nr 7 (13.01.11r.) [gracze: Ash, Delial, Bodysnatcher!, Lunar, Abaddon]

-zebraliśmy sprzęt najemników i wrzuciliśmy ich ciała do studni
-ich dowódca miał list, który mówił o przybyciu 350 żołnierzy i 6 dział nad Czarną Zatokę (nie pamiętam reszty szczegółów - a daty i nazwa tej grupy by się chyba przydały...)
-Rolph, Albert, Vicky i Pedro ruszyli do wieży maga, nic konkretnego tam nie znaleźli... zaatakował ich jakiś wąż (uciekli) i Arab, którego zabili (reszta drużyny czekała w wiosce - Magnus, Drogomir, Gabrielle, +Zug)
-wyjazd (już całej drużyny) z Teracello do Monte Mirmidio (2 wozy, głównie ze sprzętem najemników + działo)
-w drodze dogoniła ich grupa 20-25 Arabów (myśleliśmy, że to ktoś, kto szuka zabójców najemników, więc zdjęliśmy z siebie ich sprzęt... ;/), zanim do nas dojechali, ustawiliśmy wozy, skierowaliśmy działo w stronę Arabów i czekaliśmy na nich...
-nie atakowali, wysłali "poselstwo" - nie spodobało im się, że jedziemy do Monte Mirmidio... zażądali od nas działa i całego złota jakie mamy w zamian za "spokój" -> Rolph zaproponował ich przywódcy pojedynek (wygra - mamy spokój / przegra - oddajemy działo i złoto) -> przywódca go przyjął, powiedział o tym swoim ludziom...

Skończyło się na tym, że Rolph przegrał pojedynek (mimo Furii Ulryka! Język) i leży na ziemi z pocharataną głową (23 dmg!), a reszta zastanawia się co robić - walczyć z Arabami czy oddać im to, czego żądają. Stanęło na przekonywaniu siebie nawzajem czy mamy szanse czy nie i na tym jak bardzo zależy nam na naszych obecnych postaciach.

Jak coś jeszcze to dopiszcie, też najlepiej dosyć skrótowo Język.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 17, 2011, 18:40:04 »

Świetny pomysł, z takim dziennikiem online Uśmiech

Sam prowadzę takowy (Dyaryusz WFRP) w moim Hello Kitty-notatniku, no ale tego nie mogę Wam udostępniać, bo stoi tam jak byk, kto dobry a kto zły, kto w czym ma interes i tym podobne sekrety z szafy MG Mrugnięcie

Pozwolę sobie rozwinąć w niedalekiej przyszłości ten topic, dopisując co się działo na poprzednich sześciu sesjach. Oczywiście, wszelaka pomoc będzie nader mile widziana Język
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 22, 2011, 16:56:36 »

O, to jest fajny pomysł. W ten sposób nie zatrą się w mrokach niepamięci nasze dokonania i nie raz pewnie rykniemy śmiechem przypominając sobie walkę z nietoperzostworem czy bieganinę po mieście Uśmiech Pisałem dzisiaj w shoucie o luźny wątek, w którym moglibyśmy po prostu gadać o ostatniej sesji, pisać co było śmieszne, komentować różne rzeczy itp., miałbym taką potrzebę. Jovaen? Spełnij moją potrzebę Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 22, 2011, 20:13:37 »

Tromm - temat możesz przecież sam założyć Język?? albo Jovaen może zmienić nazwę tego tematu http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=29.0 na ogólną zamiast konkretnej...

Jov - miałeś tu pisać i co? ^^

dobra, "jedziem z koksem" xD :

Sesja nr 8 (21.01.11r.) [gracze: Ash-Rolph, Delial-Albert, Bodysnatcher!-Vicky, Lunar-Pedro, Tromm-Drogomir, Abaddon-Magnus]

-Arabowie po przegranym pojedynku chcą odebrać działo i kasę
-Drogomir zaczyna udawać zarazę - drgawki, piana z ust itd. ;p , reszta zaczyna panikować
-Arabowie średnio chcą w to uwierzyć, ale cofają się... wyciągając łuki...
-Tromm biegnie za Paszą Arabów i łapiąc go za nogę zrzuca go z konia Chichot, zaczyna go dusić i grozić mu śmiercią, jeśli jego ludzie cokolwiek zrobią
-Pasza wydaje rozkazy, Arabowie słuchają... Pasza staje się naszym zakładnikiem... odjeżdżamy do Monte Myrmidio (1 wóz - ranny Rolph, Vicky i Albert, 2 wóz - Magnus, Drogomir, Pedro + cały sprzęt +działo +konie a 400 kroków za nimi, tak jak obiecali -Arabowie ;p)
-I wóz spotyka grupę 15 rycerzy Myrmidii (Albert zna ich przywódcę - to człowiek Fu Schenga) - 1 z rycerzy jedzie naszym wozem z samym Rolphem do felczera, reszta zostaje, żeby walczyć z Arabami
-II wóz dojeżdża, rozstawiamy się, Arabowie tak samo... WALKA
-wszyscy oprócz naszej drużyny dostają ładny łomot xD
-Ostatni Arabowie i ostatni rycerze... Pedro strzela z działa, zabijając 4 rycerzy
-żeby nie było problemów, Magnus zabija ostatniego z rycerzy... 3 Arabów już dawno uciekła (ostatecznie zginęło 15 rycerzy i 21 Arabów z 24)
-zaczyna się kłótnia o to, że zabiliśmy rycerzy, Albert rzuca się na kogoś z toporem... walka... Albert ogłuszony i związany, rzucony na wóz razem z Paszą Arabów
-kombinowanie co zrobić ze sprzętem i zwłokami, jak się z tego wytłumaczyć, jak odebrać Rolpha, kto ma co zrobić itd.
-Albert rozcina swoje i Paszy więzy i jedzie wozem do Monte Myrmidio, reszta goni go, w końcu zatrzymują wóz... znowu walka z Albertem + tym razem z Paszą - w końcu Magnus zabija Paszę, a Vicky Alberta i na tym się skończyło...

Chyba tyle? Jak coś jeszcze to dopiszcie/uzupełnijcie.
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2011, 14:13:49 »

Tromm - tworzysz problemy... Język Zrobiłem tak, jak sugerował Abaddon, czyli zmieniłem nazwę tematu 18.01.2011 - Sesja w Oliwskiej Norze na bardzie ogólny, roboczy - Komentarze/przemyślenia/epickie momenty. Teraz możecie tam dopisywać wszelkie swoje przemyślenia po wszystkich naszych sesjach WFRP.
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=29.msg82#msg82

A dalszy rozwój Kronik? Oczywiście, że będzie; nic nie zaginie w pomroce dziejów, ino pierwej sam muszę zakończyć spisywanie naszego dyaryusza, nim wrzucę go na Forum ^^ Żeby zachować kolejność chronologiczną, po prostu edytuję posta Abaddona i tam wrzucę kroniki sesji #1 - #6. To w niedalekiej przyszłości Mrugnięcie

A sam Abaddon dostaje ode mnie dużego, otchłannego, włochatego ;* za podjęcie się epickiego dzieła spisywania naszych wyczynów Uśmiech
Zapisane
Abaddon
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 23, 2011, 14:46:58 »

Tromm - tworzysz problemy... Język Zrobiłem tak, jak sugerował Abaddon, czyli zmieniłem nazwę tematu 18.01.2011 - Sesja w Oliwskiej Norze na bardzie ogólny, roboczy - Komentarze/przemyślenia/epickie momenty. Teraz możecie tam dopisywać wszelkie swoje przemyślenia po wszystkich naszych sesjach WFRP.
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=29.msg82#msg82

ha! =]

A dalszy rozwój Kronik? Oczywiście, że będzie; nic nie zaginie w pomroce dziejów, ino pierwej sam muszę zakończyć spisywanie naszego dyaryusza, nim wrzucę go na Forum ^^ Żeby zachować kolejność chronologiczną, po prostu edytuję posta Abaddona i tam wrzucę kroniki sesji #1 - #6. To w niedalekiej przyszłości Mrugnięcie

Spoko, tylko IMO też najlepiej napisz to w dużym skrócie, bez rozpisywania się i bez szczególików, bo nikomu się raczej nie będzie chciało czytać kilku stron "powieści" z każdej sesji (tak przynajmniej myślę), mój "zamysł" na ten temat był po prostu taki, żeby łatwo można się było dowiedzieć/przypomnieć sobie co się działo na ostatniej sesji, więc jak dla mnie najlepiej gdybyś tak samo opisał "ważniejsze punkty" wcześniejszych sesji (a "powieść" zawsze ktoś może napisać w innym temacie, jeśli ma ochotę ^^).

A sam Abaddon dostaje ode mnie dużego, otchłannego, włochatego ;* za podjęcie się epickiego dzieła spisywania naszych wyczynów Uśmiech

<bleeee> oh!, how sweet!, wzruszyłem się... Epickim dziełem bym tego nie nazwał (i ty też nie pisz w tym temacie epickiego dzieła z poprzednich sesji! Język skróty, skróty!), ale dzięki za docenienie xd.
Zapisane
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 31, 2011, 12:52:56 »

O, czyli jednak dobrze pamiętałem, że był taki dział Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bp-ppogang zoo-cassmitha mtk opravsko wolfsparadise