RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja 3 - streszczenie - kto sie pokusi ? :P  (Przeczytany 3822 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 02, 2012, 18:30:14 »

500 kierowanych (i zdolnych strzelać) 1500 niekierowanych ale robiących za parawan mięsny i idący (skaczący) za towarzyszami - i pierwsza fala szturmu na pałac gotowa (fala zerowa - lądownik zapakowany utleniaczami i pertrolunium w sam środek fortecy, fala druga - pozostałe dwa lądowniki i Sturm (Krieg i zieloni) und Drang (Mordechaj i czarni) - jedna noc i forteca nasza ;]

A jeżeli te czynności dyplomatyczne zawiodą trzeba będzie przejść do czynności niedyplomwatycznych i bardziej bolesnych Duży uśmiech

Roger, grupa "Drang". Grupa "Krieg" przesyła pozdrowienia i mówi: Krieg! Over.


Tak, nie jestem ani trochę tak dobry w kwestiach logistyczno-planowych jak moi drodzy współkultyści (ja to jestem ten żołdak od kopania okopów i darcia się "schnell!" Chichot). Toteż dodam tylko jedną informację na marginesie: nawet jeżeli ten statek nazywał się kiedyś "Pośpiech Talosa XIV", to teraz został on przez Dragana przechrzczony na "Vredehammer" ("Młot Gniewu"). Zamierzam to przypominać i egzekwować. Mrugnięcie

Jako szef Batalionu "Krieg" zadaję pytanie: jaki był przelicznik przy najmowaniu żołdaków, tj. ile profesjonalnych najemników możemy dostać za chłopów-poganiaczy kóz? To znaczy: ile-za-ile (na sztuki licząc)?

Potem będę formował z tych łamag jakiś profesjonalny oddział. Bo moje dotychczasowe Freikorps (pastuchy) to sobie mogę... Język

A plan bojowy będzie tworzony i (jak zwykle) dopasowywany do warunków pola bitwy na bieżąco. Duży uśmiech
Zapisane
Bestyj
Berzerker Khorna
Mistrz Celebrant
Akolita kultu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Grour !


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 02, 2012, 18:58:44 »

Deval - to miał być komplement dla was Język

przelicznik? nie mam pojęcia, jeśli o mnie chodzi, trzeba by było kiedyś wziąc i ustalić dokłądnie, jakie oni mają np statystyki i uzbrojenie.

Swoją drogą coś mi sie kojarzy jakaś wyrzutnia rakiet z ostatniej sesji.
Zapisane

Bogowie pomagają tym, którzy pomagają sobie sami...
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

crazysquad madagaskar psrlrpg wolfmonster moikrewni