RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Planowana sesja  (Przeczytany 3139 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« : Luty 26, 2011, 23:44:21 »

No więc tak:

Zgodnie z zapowiedzią (he he) będę prowadził dla Was sesję Neuroshimy, w oparciu o zasady Savage Worlds.

Wpisujcie się, kto chce grać, i piszcie od razu: jakie terminy sesji wam pasują, jaką klasą postaci chcecie grać i ... no i tyle na razie.

Pozdrawiam,
Maciej
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 27, 2011, 11:17:29 »

Ja chcę, terminy jak bądź, mniej więcej pasi mi tak, jak gramy w WH, czyli weekendowo. Czy jest w Neuroshimie miejsce na tępego przymuła z siłą 25 i skłonnością do zabijania dużych ilości przeciwników? Uśmiech
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 27, 2011, 11:26:13 »

Miejsce na tępego przymuła z siłą (dużą) i skłonnością do zabijania ... jest ;-) Generalnie miejsce jest dla wszystkiego co sobie wymyślicie - scenariusz będzie dostosowany do postaci a nie odwrotnie ;-)

Macie jakieś stałe miejsce do grania?

A. generalnie kombinowałbym w kierunku grania w jakiś dzień roboczy.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 28, 2011, 14:09:34 »

Good job, RDO Chichot

Ja też chcę grać, ja też! <macha ręką> I z tego co wiem, to co najmniej jeszcze Delial od nas grać będzie. I Abaddon, jak tylko go przekonam (tak, gadałem z nim o tym; on zawsze na początku narzeka, a potem się przełamuje - z WFRP było tak samo Język). Porozdaję kopniaki na prawo i lewo, to i kogo się jeszcze chyba dokoptuje (bo na Forum, oczywiście, zastój).

Ja chcę grać zabójcą maszyn. Albo skoperem. Kiedy dawniej graliśmy w Neuroshimę prowadziłem indiańskiego trapera i nie była to fajna postać... Myślę, że wybiorę którąś z wyżej wymienionych profesji. Chcę grać takim zimnym twardzielem o pochlastanej psychice, takim co to ma swój mroczny cel w życiu (na pohybel Molochowi!) i się go trzyma Uśmiech

Tromm - czyli już widzę, że weźmiesz gladiatora Uśmiech Będzie okazja, coby odegrać tępego, ciężko przepakowanego buca, a i przypieprzyć komu się da.

Mamy miejsce - z reguły gramy w Oliwskiej Norze, tj. w przestronnym, luksusowym mieszkaniu przy ul. Stary Rynek Oliwski (5-10 min. od tramwaju), courtesy of Lunar. Na pewno nie będzie problemu, cobyśmy tam grali (co nie, Lunar?! Język).

Termin pt. "dzień roboczy" jest bardzo miły memu sercu, gdyż:
a) ja mam czas Chichot;
b) nie sądzę, żeby rezygnowanie z grania raz na tydzień w WFRP było dobrym pomysłem. Nasza drużyna, cóż, rozrośnięta jest ponad miarę (siedem osób, w planach ósma, a i ciężko komu drzwi pokazać...), a więc i standardowe 4 godziny sesji to dla nas za mało. Bo to się albo narracja ciągnie, żarty i teksty latają wte i we wte, wyprowadzanie MG z równowagi i koncentracji trwa w najlepsze, ciężko dryl jakikolwiek wprowadzić... Myślę, że granie raz na tydzień w Młotka to rozsądne minimum. Dlatego silnie popieram pomysł Neuroshimy w tygodniu. Kiedy? To już niech ludzie ustalą.
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 05, 2011, 23:44:54 »

Jak na razie zgłaszam tylko chęć uczestnictwa w sesji moją i mego znajomego, który o tym elizejskim forum jeszcze nie wie. Co do postaci - najpierw chcę zapoznać się z podręcznikiem.

W wyniku wydarzeń minionego czwartku moje mieszkanie jest chwilowo off-limits, chyba że będziemy się posługiwać tylko językiem migowym.
Zapisane
bodysnatcher!
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 05, 2011, 23:47:40 »

Ja też chętnie dołączę, ale dopiero kiedy skończę praktyki w szkole (czyli pewnie koniec marca). W kwestii postaci - zdeklaruję się po szybkim researchu, ok? :)
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 06, 2011, 18:03:32 »

wybaczcie, niestety sytuacja zmusza mnie do na razie zrezygnowania z RPG-owania w ogóle, do odwołania (najpewniej przez tydzień, ale cholera wie czy i o ile więcej).
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 07, 2011, 14:26:57 »

We will wait.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 07, 2011, 20:16:41 »

Napisałem "do odwołania"? No to no cóż ;-) jest dobrze.

OK. wracamy do tematu. Więc: proponuję zacząć coś ustalać na przyszły tydzień. Może środa?

Dla zaznajomionych z settingiem proponuję by miejscem akcji (przynajmniej na początku) było Detroit, stan Michigan.

Proponuję też byśmy przy pierwszym spotkaniu w temacie wtedy na spokojnie stworzyli drużynę bohaterów, ustalili tematykę kampanii etc.
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 09, 2011, 20:10:13 »

Cieszymy się, że wszystko hula i działa i doczekać się nie możemy, aż razem na sesyji się zobaczymy Chichot

Kiedy? Zapewne ustalimy to na następnej sesji WFRP - i damy znać. Chyba, że jednak ktoś się wypowie. Mi pasuje środa. Lunarowi chyba też.

Odnośnie settingu, to to będzie zdecydowanie sesja wprowadzająca w świat gry + może jakaś mała przygódka dla rozpędu. Chyba tylko ja wiem coś-niecoś o Neuroshimie (chyba że się mylę - wtedy zwracam honor), a i nie jestem specem, więc będziesz miał trochę tłumaczenia i tego typu piardów Język Ale Neuroshima nie jest systemem nieprzyjaznym graczowi, więc na pewno prędko ruszymy Uśmiech
Zapisane
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 14, 2011, 19:32:09 »

Panie i panienki, nie zawiedźmy RDO Uśmiech Jak ustaliliśmy na ostatniej sesji WFRP, chyba pasuje nam środa wieczór, czyż nie? Po 17.00, bo Bodysnatcher! jest zajęta do tej godziny, o ile się nie mylę (czyli proponuję spotkać się ok. 18.00) Będziem widzieć się w Piwnicy, jak mniemam; RDO, w Terminarzyku spotkań WFRP masz adres i mapkę dojazdu do tego miejsca. Czy wszyscy potwierdzają swoją obecność? Tromm, bucu jeden? I, Lunarze, czy przyniesiesz swojego kumpla, o którym była mowa wcześniej?
Zapisane
Lunar
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 14, 2011, 22:06:31 »

W środę mam zajęcia do 17.30, więc zapewne zjawię się na miejscu z delikatnym poślizgiem. Z owym kolegą dziś się nawet widziałem i jak się okazało jest jak najbardziej chętny do gry, ma już obmyślaną postać. W środę raczej będzie mógł do nas dołączyć, chociaż, jak wiadomo, life happens. Zobaczymy.
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 15, 2011, 11:26:29 »

Czyli rozumiem ustaliliśmy już wszystko i zbieramy się w komplecie o 18 koło C. H. Manhattan - tak? I potem gdzieś idziemy gdzie będziemy grać.

Chociaż może nie od razu grać - proponuję abyśmy pierwsze spotkanie poświęcili na omówienie postaci, gry jako takiej i picie napojów bezalkoholowych ;-)
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 15, 2011, 11:32:10 »

Mi pasuje taka wersja, oblookajmy na razie wszystko.
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 15, 2011, 11:32:44 »

"Bezalkoholowych"... słyszał kto! Chichot

No, ale reszta się zgadza. Przyklepane, podpisane: Ja i Tromm widzimy się wcześniej, ok. 17.00, pod C. H. Manhattan widzimy się z RDO (ok. 18.00) a następnie kurs na Piwnicę. Lunar i Bodysnatcher! dołączą z lekkim poślizgiem lecz na szczęście wiedzą, jak trafić do naszego leża. Jak będziecie pod Piwnicą, dajcie sygnał Trommowi.

I oby nic nam szyków nie popsuło Uśmiech

Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naczelnysztabdowodcow wolfmonster madagaskar zaburzenia psrlrpg