RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 16.III.2011. - Pierwsze spotkanie z RDO  (Przeczytany 864 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« : Marzec 17, 2011, 18:29:54 »

A więc stało się! Oficjalnie inauguruję drugą sekcję RPG w krótkiej (ale jakże pięknej) historii naszego zacnego, sekciarskiego Forum Uśmiech Sekcję Neuroshimy!

Post-apokalipsa stała się faktem. Bójcie się.

A odnośnie wrażeń z tego pierwszego - organizacyjnego - spotkania.

Lunar, Tromm i ja po raz pierwszy spotkaliśmy się z RDO - i możemy stwierdzić, że nowy mistrz przeszedł chrzest bojowy, zdając go na ocenę bardzo dobrą Mrugnięcie Pokazał styl, konkret i umiejętność dostosowania się do tak specyficznej grupy gałganów jak my. Śmiechu było co nie miara, a już teraz mogę powiedzieć, że zapowiada się na tęgie mordobicie, duże "Guns blazing i do przodu!" tudzież "Let God sort 'em out" Chichot Dość powiedzieć, że moja szykowana postać to coś w rodzaju wiedźmina-samobójcy o zrytej psychice (i to Polak!), Tromm zagra Szkotem-gladiatorem (a jakże) pierdzącego psalmy ku czci Pana i wyrzucającego z siebie co rusz "Damn niggas!", a cichy jak zwykle Lunar (al)chemikiem co się zowie Chichot Tworzenie postaci było mega. Zasady Savage Worlds bardzo fajnie, proste i przyjemne. RDO pokazał, że umie obchodzić się z graczami; jego słowa, skierowane do Tromma, które szły jakoś tak: "Tego używasz do bicia, a tego do przyjmowania na klatę damage'u", zasługuję na wielkie "Lubię to!" Doskonałe streszczenie dla naszego drużynowego buca Chichot

Już wiemy, gdzie jesteśmy, gracze weszli w świat gry jak w masełko. Wiemy też, że mamy komuś dać w mordę, ale nie wiemy komu i po co. A może mamy coś odzyskać? Ukraść? A kij z tym, to drugorzędne, ważne, że będzie się działo! Chichot

Dlaczego tylko ja tu piszę? Mrugnięcie Wiem, że Lunar i Tromm to małomówne typki, ale chłopaki, wypowiedzcie się. A może RDO coś doda od siebie? Uśmiech

I widzimy się w środę! Terminy ustalamy tu:
http://www.rpg-ug.darmowefora.pl/index.php?topic=68.0
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

elchi wild-heart niezrozumieni insei ads