RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ankieta neuroshimowa (grupa WA)  (Przeczytany 4625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
shg
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 150


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 08, 2011, 15:05:39 »

1. Która sesja (które sesje) była najmniej udana i dlaczego?
Zapewne te dwie, na których mnie nie było Mrugnięcie A z tych, na których byłem... chyba przedostatnia. Nie pamiętam dlaczego, ogólnie się jakoś nie kleiło, ale w tym też moja wina (byłem niewyspany).

2. Która sesja (które sesje) była najbardziej udana i dlaczego?
Możliwe, że najbardziej podobały mi się początkowe sesje. Pewnie dlatego, że McD tęskni za niebem i chmurami radioaktywnymi.

3. Czego na sesjach ma być mniej?
Może mniejsze natężenie potyczek w linii czasu? Co chwilę jakaś walka, a snu brak. No ale to pewnie taki świat...

4. Czego na sesjach ma być więcej?
Mi się akurat losowanie sprzętu podoba Chichot Wcale aż tak dużo czasu na to chyba nie schodzi. Więc w sprzeczności z Michałem, chciałbym tego więcej Chichot
Nie zaszkodziłoby więcej interakcji z NPCami. Mimo aspołeczności mojej postaci.

5. Co chce twoja postać osiągnąć i w jaki sposób?
Oczywiście, McD łaknie akceptacji społeczeństwa. Został zaszufladkowany jako odczłowieczony potwór, do którego się tylko odzywa gdy coś się zepsuje.
A w jaki sposób chce to osiągnąć? No na przykład przez zjedzenie społeczeństwa - jeśli się nie rozchoruje, to będzie akceptacja.
A tak poza tym, to liczy na to, że się wyrwie z kajdan molocha i tych żałosnych terenów z żałosnymi wieśniakami. Nie przyzna się do tego, ale wizja wolnego świata, lepszego dostępu do niemolochowego sprzętu, broni... kusi jak mało co.

6. Którego BNa lubisz/lubi twoja postać?
To żart? Oczywiście, że żadnego (McD).
Natomiast ja nie czuję się przywiązany do żadnego BNa, żeby czuć jakieś sympatie. Trochę za słabo ich znam.

7. Którego BNa nie lubisz/nie lubi twoja postać?
McD to wiadomo - wszyscy budzą u niego niesmak (chyba, że jest głodny).
Ja nie lubię Martina. Głupie stworzenie, skończy płasko pod gąsienicą jakiegoś losowego robota.

8. Co uważasz za swój sukces w tej grze?
Zdecydowanie to, że ludzie nie znoszą McD, ale muszą to przełknąć, bo jest b. przydatny - dobrze strzela, jest pracowity i jego ręce czynią cuda Uśmiech

9. Co uważasz za swoją porażkę w tej grze?
Mogłem lepiej przystosować McD do działania z robotami. Zarówno walki, jak i hackerstwa, itd. Mam nadzieję, że uda to się jeszcze jakoś naprawić.

10. Czy, i jeśli tak, to w jaki sposób, twoja postać została przez wydarzenia tej kampanii zmieniona?
Poznała dużo różnych ludzi, zmutowanych i nie. Nie sądzę, żeby wyszło jej to na dobre. Chyba pogłębia swoje odczłowieczenie...
Zapisane
TensaiOni
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 15, 2011, 13:12:35 »

Cytuj
1. Która sesja (które sesje) była najmniej udana i dlaczego?
2. Która sesja (które sesje) była najbardziej udana i dlaczego?
3. Czego na sesjach ma być mniej?
4. Czego na sesjach ma być więcej?
5. Co chce twoja postać osiągnąć i w jaki sposób?
6. Którego BNa lubisz/lubi twoja postać?
7. Którego BNa nie lubisz/nie lubi twoja postać?
8. Co uważasz za swój sukces w tej grze?
9. Co uważasz za swoją porażkę w tej grze?
10. Czy, i jeśli tak, to w jaki sposób, twoja postać została przez wydarzenia tej kampanii zmieniona?

1. Jak przez całą sesję szabrowaliśmy stacje metra - może i jakieś fajne rzeczy znaleźliśmy, ale generalnie nudno było i prawie nic się nie działo.
2. Reszta sesji była już bardziej udana, chociażby psucie komputera molochowi poprzez zmianę hasła, gazowanie gryzoni i tak dalej... ale chyba najbardziej to dwie ostatnie sesje - wybuchowy kapitan Taylor (i punkty gówna dla kogoś Język) oraz dotarcie do Gas Pipe (wreszcie tam dotarliśmy, i to nawet z większością wioski żywą!).
3. Szabrowania stacji metra! Ale nowy system który został wprowadzony po tamtej sesji chyba już lepiej działa. I zresztą, chyba już metra nie będzie przez jakiś czas.
4. Może więcej interakcji z BNami, chociaż biorąc pod uwagę, że za dużo "ludzi" nie spotkamy poza wioskami na terenach molocha, a i że nie spędzaliśmy za dużo czasu w naszej wiosce bo byliśmy zajęci znajdywaniem odpowiedniej drogi, to raczej za dużego kontaktu z BNami nie mieliśmy.
5. Wydostać się z tej dziury. Jak? Jak najszybciej.
6. Kapitana Taylora, bo się poświęcił dla sprawy. Reszta to zwykłe mutki
7. Nikogo, wszystkich równo nie lubi (bo mutki), ale jest w pełni świadomy tego, że potrzebuje ich pomocy żeby się stąd wydostać.
8. 20+ obrażeń z rugera, zostanie championem Gas Pipe
9. Zbyt mała inność Alexa od miejscowych, chociaż to może również dlatego, że po pierwszej sesji już nikt z innością na niego nie spoglądał
10. Poświęcenie kapitana Taylora - wygląda na to, że nawet mutki potrafią czasami odejść z honorem i być może są bardziej ludzcy niż uważam. Może nawet z kimś się zaprzyjaźni do końca kampanii


I jeszcze komentarz odnośnie trudności walk - więcej walk z 2+ figurami na raz, i od razu będzie trudniej Język
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dehashed kociarnia rootsunderground everyone bestgame