RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: (WA) 23 czerwca - odwiedziny na Placy budowy (sesja #10)  (Przeczytany 1486 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« : Czerwiec 23, 2011, 17:21:25 »

Tym razem w skrócie, highlighty:
- Sanchez i Terrence (nieobecni na sesji) udają się w pogoń za skrobaczami - uznani za MIA przez pozostałych 3 członków drużyny
- próba 'oswojenia' robota naprawczego w wykonaniu McD., zakończona dla Nick'a 3-ma ranami oraz stratą kuszy ale za to nowym akumulatorem
- magiczne 'ręce które leczą" Alexa doprowadzają tropiciela z powrotem do 0 ran. Jak widać obyliśmy się bez medyka
- Martin porywa Mini 10/22 i znika 'ratować' Sancheza - również uznany za MIA
- rozjechana banda skrobaczy = nowy paint job dla naszego wózka
- spotkanie z przepakowanym pajęczym robotem zakończone zwycięstwem załogi APC. A także pogiętymi, podziurawionymi i przypalonymi blachami.
- krótka przerwa na odsapnięcie w bocznym korytarzu - utrata połowy zapasów (wredne myszy) oraz dosłowne olanie transportera przez Molocha
- moment napięcia (3 ciężkich strzelców!) przy bramie na tereny Molocha - zażegnane magicznym kodem dostępu 666
- jazda przez epicko przerażający plac budowy oraz bioelektrownię rodem z Matrixa
- uratowanie tyłka żołnierzowi z Edenu - przyszłej postaci Deliala, pomimo jego wredoty i nie pojawienia się na sesji
- wycieczka maszynostradą
- koniec paliwa i Zurich Bank w oddali (3km)

Ogółem - jak poprzednio, sporo się działo, fabuła została popchnięta (a raczej pojechała APC) do przodu, a postacie zobaczyły po co Moloch zbiera jeńców. McD odkrył miejsce w którym chciałby mieszkać jak przejdzie na emeryturę. Język APC zmienił się w maszynę Khorne'a. Ustalenia co zabieramy a co zostawiamy to chyba w temacie "Między sesjami WA".
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Delial
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 177



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 23, 2011, 22:46:32 »

Czuje się trochę jak Kyle Reese z przyszłości, jeszcze się nie urodziłem jako gracz na waszych (a w przyszłości mam nadzieję naszych) sesjach, a już ktoś mnie ratuje:D

Dziękuję!

Nie pojawiłem się, gdyż zaspałem, a jestem jedną z tych która gdy gdzieś zaśpi i ma wybierać między szaleńczym pośpiechem a przewróceniem się na drugi bok, wybiera to drugie. Sorry!:P Dzisiaj po prostu nie dałem rady. Przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuć urażeni : )
Zapisane
AratellSkink
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 25, 2011, 16:59:13 »

Mnie nie było, bo debug pracy magisterskiej mnie pochłoną aż do godziny 11 dziś. Z przerwami na sen i jedzenie, i procesję. (Uwielbiam te błędy, dla wykrycia których muszę uruchomić cały program i pozwolić mu pracować przez 15 minut)

Ponieważ ja i Sanchez wybraliśmy się na walkabout, gonieni przez Martina, czy MG może podliczyć ilość uszu w naszyjnikach z jakimi wrócimy? A na poważnie to chciałbym się dowiedzieć po co Moloch zbiera jeńców?
Zapisane
rdo
Jego Imperatorska Mość
Strażnik Tronu
Woj Chaosu
*******
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 311


All hail The Emperor!


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 25, 2011, 17:02:40 »

A tak na poważnie to się teraz nie dowiesz, może później ;-)

A w jakim stanie wrócicie - nie wiem ;-)
Niektórzy uważają, że bez transportera nie macie szans pokonać trasy jaką pokonali obecni ;-)
(jak dotrzecie na następną sesję, to wymyślę sposób w jaki wam się to udało osiągnąć ;-) )
Zapisane

I will make it easy for you all to understand: Acknowledge me as the Emperor!
AratellSkink
Akolita kultu
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 25, 2011, 18:03:39 »

Jak znam życie, to dotrzemy tam innym transporterem. Zapewne w eskorcie dwóch ciężkich robotów.
Zapisane
Ash
Naczelny Lurker Stada
Wtajemniczony kultu
**
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 26, 2011, 15:14:49 »

Możecie mieć drobny problem - tego typu 'taksówki' mogą was dowieźć na Plac Budowy, ale wyjechać stamtąd to już raczej nie dacie rady. A po tym co opisał RDO na sesji - macie małe szanse że ktoś (znaczy - 3 pozostałych) zaryzykuje rescue mission. A już astronomicznie małe, że taka operacja będzie skuteczna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę że transporter jest w tej chwili out of fuel.

Cytuj
Niektórzy uważają,
Znaczy ja, moja osoba i Ash. XD
Cytuj
...wymyślę sposób w jaki wam się to udało osiągnąć...
...i które części ciała udało wam się zachować. Język
Cytuj
ilość uszu w naszyjnikach
Hmm, będzie 6 - po parze za Terensa, Sancheza i jednej mniejszej za Martina. Zakładając że Moloch lubi taką 'biżuterię'. Język
Cytuj
po co Moloch zbiera jeńców?
Jak MG będzie bardzo zły i złośliwy miły, dobry i chętny zaspokoić twą ciekawość to przekonasz się na własnej skórze. Duży uśmiech

A tak w ogóle to mogę sobie dopisać do karty achievement - Mistrz Pokemonów, jako że złapałem wszystkie. Chodzi oczywiście o minusy  - rany na -3 i zmęczenie na -2. Wszystkie trójkąciki szare. Chichot
Zapisane

Shapes in shadow
a glint of steel
the silence steals my happy life
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-heart conworlder meijigirudo niezrozumieni wataha-wilkow-nocy