RPG@UG: Forum Gier Fabularnych Uniwersytetu Gdańskiego
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Dead but dreaming
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 10.XII.2010  (Przeczytany 1045 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tromm
Woj Chaosu
***
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 227


WAAAAGH!!!


Zobacz profil
« : Luty 15, 2011, 19:26:19 »

No panowie i panie, ostatnia sesja upieściła czule me heroiczne serducho, mój krasnal w końcu popłatał nieco ścierwa a nasze ostrza spłynęły krwią, i chociem kontent z faktu, żeśmy w końcu usiekli grubego zwierza, to radość moją ćmi kołacząca się w rejonach potylicy myśl, że Wielki Nietoperzy Skurwiel jest jakoś spowinowacony z budzącym mój niepokój Kretokotokrabojeżozwierzem... Uśmiech

A poważnie, Jovaen pokazał, że epic i heroic potrafi nakręcić klimacior, i chociaż wszystko jest misternie rzeźbione i inkrustowane, na zbrojach sprzedawanych w przydrożnych kuźniach zaczynając a na znajdowanych kilometr pod ziemią klajmorach kończąc, to, zaprawdę, dobrze się dzisiaj bawiłem.

Delajlal, zapodawajże teksty, mi jakoś umykają, jak tylko je wygłoszę

Była drama słuchajcie, i było fajno. Typ, który mopował wydziałowe kafelki patrzał się na nas, jakbyśmy przenosili krzyż A swoją drogą, hymnem dzisiejszego spotkania niechaj będzie:
http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E
Zapisane

"Barbarism is the natural state of mankind," the borderer said, still staring somberly at the Cimmerian. "Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance. And barbarism must always ultimately triumph."
Jovaen
Wszechwybraniec
Ulubieniec Chaosu
*********
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 459


To ja jestem RPG-UG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 15, 2011, 19:37:00 »

Taaa, to była naprawdę świetna sesja Mrugnięcie Przypominam - sesja #4, wtedy, gdy epicko usiekliście wielkiego "nietoperzo-skurwiela" w kamiennym kręgu. Teraz już wiecie, że to był varghulf - jeden z najpotężniejszych nieumarłych bydlaków:


Niezły potworek co? Mrugnięcie Właściwie to skrewiłem, bo zapomniałem o zasadzie Grozy, którą taki varghulf winien wzbudzać Zawstydzony Raczej by was posiekał, szczególnie, gdyby 3/4 z was leżało na ziemi w kałuży własnych ekskrementów i kwiliło. No, ale cóż - przecież nie chciałem was zabić Mrugnięcie Załóżmy, że było ciemno i że nie widzieliście w pełni grozy i ohydy tej bestii Chichot

A rozprawa z bydlakiem była jednak mega Chichot Wciąż jeszcze jestem pod wrażeniem tego, jakiego farta mieliście, gdy podczas walki padły dwie Furie Ulryka - z czego jedna (Magnusa) potrójna (sic!) Szok
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions haxballfc virginia wht-ex-is-scam wartune